שירותי מחשוב לעסקים ביהוד

שירותי מחשוב לעסקים ביהוד

העיר יהוד – או יהוד מונסון לאחר האיחוד עם נווה מונוסון השכנה, אשר שמה נגזר מספר יהושע, נחשבת לאחת הערים הצעירות יותר במדינת ישראל אך יחד עם זאת כוללת בה כ-30 אלף תושבים וכן בתי עסק רבים מכל סוג. החל מעסקים קטנים ושכונתיים וכלה בחברות היי-טק שקבעו את משכנן דווקא שם ממניעים כאלה ואחרים. חברות אלה עשויות להיות שונות בגודלן זו מזו אך לרוב מתאפיינות במספר מצומצם יחסים של עובדים ותשתיות מחשוב המתאימות לאופי העבודה בהן. תשתיות מחשוב אלה כוללות שירותים שונים ובניהם שירותי מחשוב לעסקים ביהוד.

שירותי מחשוב לעסקים

תשתיות תקשורת

כל תשתית מחשבים למעשה מתבססת על רשת תקשורת פנים ארגונית, המקשרת בין כלל תחנות המחשוב, רשת האינטרנט, תחנות חיצוניות המתחברות מרחוק, מרכזיות טלפוניה בענן ועוד. על מנת להעמיד רשת תקשורת שכזאת יש צורך להתאים אותה לצרכי החברה ומשתמשי הרשת, לתכנן ולבנות אותה בהתאם. יש משמעות אדירה לתכנון המוקדם ולהבנה של צורכי בית העסק בטרם פרישת תשתית המחשבים על מנת שלא להפריע למהלך העבודה התקין לאחר מכן ולהתעסק עם זה גם אחרי שכבר הונחה התשתית, מעבר לתקלות השוטפות.

שירותי מחשוב בענן כחלק מאותם שירותי מחשוב לעסקים ביהוד

חברות רבות, במיוחד חברות הייטק, מסתייעות בשירותי ענן לעסקים על מנת לבצע אחסון בענן מידע רב אשר ברשותן, הן מבחינת גיבוי המחשב והמידע בנוסף לשרת מקומי קיים והן כתחליף לשרת שכזה, המהווה פתרון כלכלי טוב יותר ומשאב יעיל יותר להתנהלות החברה. שירותי מחשוב לעסקים ביהוד, המבוססים על שירותי מחשוב ענן יכולים להתבצע גם מרחוק, במידה וספק השירות אינו נמצא פיזית ביהוד. נכון שלקרבה גיאוגרפית ישנה משמעות כאשר מדובר בתקלה דחופה מאוד, אך יחד עם זאת, כל עוד קיימת אפשרות של מערכת ניטור ובקרה לפתרון תקלות מרחוק באמצעות תמיכה מרחוק וכן לפתור כל תקלה כמעט (למעט תקלות חומרה קשות) באמצעות השתלטות מרחוק דרך רשת האינטרנט, הרי שלקרבה לא חייבת להיות משקל כל כך כבד. התקשרות עם ספק שירותי מחשוב לעסקים ביהוד תכלול ברוב המקרים גם שירותי אכסון בענן אש חוסכים לבית העסק הרבה זמן ומשאבים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

תיקון תקלות ושירותי הלפ-דסק

כאשר סוגרים חוזה עם ספק שירותי מחשוב לעסקים ביהוד או בכל מקום אחר למעשה, חובה להגדיר איזה חלק מהשירות מוקדש לשירותי הלפ-דסק ובאילו מקרים ואיזה חלק מהשירות מתייחס לתיקון תקלות חומרה ו/או תוכנה. ישנן חברות המתמחרות את השירותים הללו שעתית, כלומר מחיר לשעה ובסוף כל חודש מגישות את החשבון. ישנן חברות המעדיפות להגדיר מראש בנק שעות המתומחר גלובאלית ורק כאשר הוא מסתיים מתחילה התחשבנות חדשה. ישנן חברות אשר גובות מחיר חודשי ומציינות באותיות הקטנות שהמחיר מתייחס למספר שעות מקסימלי מסוים וכל חריגה ממנו תלווה בתשלום מסוים שנקבע מראש.

שירותים אלה ניתנים על בסיס שוטף, על פי הצורך, ואינן כוללים בהכרח מחיריהם של חלקי חילוף אם תיקון כה או אחר דורש החלפה או שדרוג מסוים.

לעיתים מתעורר הצורך בביצוע עבודות מסוימות שאינן כרוכות בחוזה השירות עם ספק שירותי המחשוב והן יתומחרו בנפרד אם וכאשר יתעורר צורך כלשהו. מדובר בעבודות כגון: הטמעת תוכנות למיניהן, החלפת תשתיות או בנייתן מחדש, הוספה והגדרה של מרכיבים חדשים, קידוד תוכנות, פרויקטים מיוחדים ועוד.

חשוב לדעת לפני שסוגרים שירותי מחשוב לעסקים ביהוד

כאשר בוחרים ספק שירותי מחשוב לעסקים ביהוד חובה לוודא כי הוא גם מבין את צרכי החברה ועובדיה, גם מבין בכל מרכיבי התשתיות הקיימות או המתוכננות, יודע את העבודה על בוריה או לפחות משלב אנשי מקצוע טובים ואחראיים בכל תחום רלוונטי, יודע מלעמוד במילה שלו ובמשימה שהוטלה עליו בתחום, מומלץ, אמין, זמין (לפחות כפי שהוסכם מראש), מעניק מחיר הוגן תמורת השירות, מפרט בדיוק מה ניתן במסגרת שירותיו ויודע לצמוח יחד עם החברה על מנת להתאים את התשתיות הקיימות לכל התפתחות שהיא. חובה לבצע סקר שוק נרחב ולקבל המלצות בעיקר מראשי חברות באותו סדר גודל של עובדים, תחנות מחשוב ותשתיות.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?