סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

תמיכת מחשבים לעסקים

תמיכה לעסקים

על מנת שעסק שקיים היום יצמח ויגדל, מעבר למוצר מנצח, ניהול נכון ועובדים מסורים, הוא חייב להתבסס על אמצעים טכנולוגיים בסיסיים: תשתית ממוחשבת, חיבור לאינטרנט, אבטחת מידע, מערכת אנטי וירוס, ניהול, אחסון וגיבוי של הנתונים, הידע המצטבר והמודל העסקי שלו (לקוחות, ספקים, מוצרים, שירות, לוגיסטיקה, הוצאות, הכנסות, נכסים וכו') וניצול תשומות אלה למימוש הפוטנציאל העסקי למיקסום הכנסות החברה.

במסגרת מערך התמיכה המקצועי והמנוסה שלנו, חברת IT START מספקת מגוון רחב של שירותים:

  • תמיכת מחשבים לעסקים מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע.
  • מענה טלפוני ותמיכה מרחוק.
  • תמיכה פיזית בבית העסק.
  • התאמת חבילת השירות לצרכי העסק שלך.
  • ניהול וגיבוי נתונים בענן.
  • אבטחת מידע לעסקים.
  • שירות על ידי טכנאים מקצועיים.

למה העסק שלי זקוק לתמיכה ושירותי מחשוב?

אנחנו חיים בעולם גלובלי, דינמי ותחרותי. כדי להצליח היום בעסקים, העסק שלך חייב לזרום ללא תקלות, לדייק ביכולות שלו, להיות מעודכן בכל הטכנולוגיות והשיטות הקיימות בתחום הרלוונטי.

המציאות התחרותית שבה נמצאים העסקים כיום מחייבים אותנו להצטיין בתחום העסקי שלנו, לבחון כל הזמן אפשרויות נוספות להתרחב ולהתמקצע בהן.

אתם צריכים את השקט הנפשי והביטחון לפנות את הזמן והאנרגיה שלכם לטובת פיתוח העסק בלי להתעסק בכל תחום ה-IT, ובדיוק בנקודה זו IT START נכנסת לתמונה.

עסק מתפקד ללא הפרעות ותקלות ברשת, במחשבים, בגיבוי הנתונים וכו', צריך נותן שירות שמתמחה ומספק תמיכת מחשבים לעסקים הכוללת סל שירותים מקיף.

תמיכת מחשבים לעסקים

תמיכת מחשבים לעסקים – מה השירות שלנו כולל?

אבטחת מידע – עסק כלכלי ומתפתח צריך ביטחון שמידע עסקי ומסמכים חשובים שלו אינם חשופים למתחרים שלו. אם המידע חשוף ונגיש יהיה קל יותר להתחרות בו או לשבש את פעילותו.

מרכיב נוסף שרלוונטי לתחום אבטחת מידע הוא תקיפות סייבר על ידי גורמים עוינים שעלולים להשבית את אתר העסק שלנו, להחדיר בו נוזקות או וירוסים שעלולים לשבש את התפקוד השוטף של העסק שלנו.

כאשר מדובר בעסק שיש לו אתר און ליין למכירת מוצרים, אם האתר נפרץ, האתר ופעילות האון-ליין בו תשתבש או תושבת, התפקוד של העסק והיכולת שלו לייצר הכנסות באמצעות מכירות און ליין ייפגעו.

גורמים נוספים שעלולים להוות חוליה חלשה בתחום אבטחת המידע שלנו הוא בתהליך שיתוף, אחסון נתונים בענן, בשרתי אחסון או כאשר המחשבים בעסק מחוברים באמצעות חיבור מרחוק – מגמה שהולכת וגדלה מאז שמגיפת הקורונה התפרצה וכפתה עלינו הרגלי עבודה ואתגרים חדשים בכלל ובתחום אבטחת המידע בפרט.

אז איך IT START נכנסת לתמונה בתחום אבטחת המידע? IT START מספקת שירות של תוכנות אנטי-וירוס, התקנה ועדכונים בעת הצורך, הרשאות של חיבור מרחוק בצורה מאובטחת, עדכונים על ניסיונות פריצה למערכת, אבטחה ושמירה על הנתונים והמידע העסקי שלנו.

תמיכה טכנית – אתם לפני הצגת פרויקט חדש ללקוח ולא מוצאים חלק מהנתונים? מקרן השקופים בחדר הישיבות לא עובד? סוכן המכירות שלכם בפגישה עם המחשב הנייד אצל אחד הלקוחות והוא לא מצליח להתחבר למערכת? אתם שולחים מסמך להדפסה אבל המדפסת לא מגיבה? הרשת נפלה ואין תקשורת בין המחשבים? אחד מהעובדים עובד מהבית והחיבור מרחוק לא יציב ויש מקרים רבים של התנתקויות? אתם לא מצליחים להוריד מהענן קבצים? אתם לא מוצאים את גיבוי הנתונים האחרון שהמערכת ביצעה?

מרכיב חשוב בתחום תמיכת מחשבים לעסקים הקשור במיוחד לכל התקלות המעצבנות האלה וההתעסקות הסיזיפית בהן היא תמיכה טכנית לתקלות. בזכות IT START אתם לא צריכים לשבור את הראש או לבזבז זמן יקר באמצע פגישות עם לקוחות וספקים או לאלץ את סוכני השטח שלכם לחזור למשרד רק בשביל קובץ מסוים שלא עולה או בגלל תקלה ברשת. במסגרת ההתקשרות עם IT START העסק שלכם מקבל מערך שלם הכולל תומך קבוע שיעניק לכם שירות ומענה אנושי מטעמנו, תמיכה מרחוק, מענה טלפוני או פיזי בבית הלקוח מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע ומומחיות בכלל תחומי המחשוב וה-IT.

בניית תכנית מותאמת לעסק שלך – IT START שמה דגש על שירות אישי לעסק שלך. כשאנחנו מתקשרים עם לקוח/בעל עסק, מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת שאנחנו מעניקים, הקשר עם הלקוח הוא אנושי, ישיר ואישי. לכן אנחנו בונים ללקוח תכנית של תמיכת מחשבים לעסקים שמותאמת במיוחד לצרכים ולמאפיינים השונים של העסק. אם אין לכם בעסק מדפסות או סורקים, אנחנו לא נגבה ממכם עלות לשירות זה במסגרת ההתקשרות אתנו. אם אתם צריכים ענן גיבוי מקומי ולא וירטואלי, אין סיבה שתשלמו על ענן גיבוי יקר ומיותר. אנחנו נרכיב עבורכם חבילה רק לצרכים שלכם ולא תשלמו עבור מסלולים או סעיפים שאינם רלוונטיים עבורכם.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון של 25 שנה בתחום תמיכת מחשבים לעסקים, בהם החברה שלנו התמקצעה במגוון הטכנולוגיות השונות ובכל המוצרים הנדרשים להקים תשתית של מחשוב לעסק שרוצה לגדול ולצמוח.

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

Translate »
Call Now Button