סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

אבטחת מידע בענן

אבטחת מידע בענן

אבטחת מידע בענן היא תהליך חיוני וחשוב בכל עסק שרוצה לנהל את מערכות המידע והנתונים שלו בהתאם לאתגרים ולצרכים שמאפיינים את העולם העסקי במאה ה-21. בין אם אתם צריכים לשלוף קובץ או מסמך בכל מקום על פני הגלובוס, בין אם אתם רוצים לשלם על אחסון מידע ואבטחתו בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לקבל, עם התאמה לצרכים שלכם והתחשבות במציאות העסקית כיום שהיא משתנה ודינמית ובין אם אתם רוצים לחסוך מקום פיזי בבית העסק שלכם שלא יתמלא על ידי חוות שרתים וחדרי קירור. וכמובן נקודה אחרונה ולא פחות חשובה – כאשר נדרשת תמיכה טכנית בנוגע למידע המאובטח, קל יותר ומהר יותר לספק אותה כאשר המידע בענן ולא מאוחסן בשרת פיזי בבית העסק. 

למה אבטחת מידע בענן חשובה?

כל עסק שמחזיק מידע עסקי, רגיש או חסוי במחשב שלו, כל עסק עם בסיס נתונים ממוחשב ונתונים הקשורים ללקוחות, ספקים וכל מידע שעלול לגרום נזק במידה ויזלוג וייחשף צריך לוודא שקיימת שכבת הגנה, אבטחה או הצפנה כדי לשמור על המידע הזה מוגן.

אז למה המידע צריך להיות מוגן ומאובטח?

  • האיומים והסיכונים יכולים להגיע מכיוון של מתחרים שרוצים לפגוע בעסק על ידי גניבת המידע או הטכנולוגיה ולפגיעה כלכלית בעסק.
  • השבתת הפלטפורמה הדיגיטלית של העסק – בין אם מדובר באתר און ליין או מאגר נתונים דיגיטלי שנדרש לשמור עליו כדי לנהל את העסק והשבתתו תגרום לפגיעה בפעילות ובהכנסות של העסק.
  • ארגוני סייבר שרוצים לפגוע במדינות מסוימות דרך חברות וארגונים גדולים שפגיעה בהם תגרום לנזק למדינה. ארגונים אלה יכולים להיות גופים ממשלתיים וציבוריים כמו בתי חולים, אתרים של שירותים חיוניים כמו מים, חשמל וגז. גם חברות פרטיות שהפעילות שלהן מותקפת עלולה לגרום נזק למדינה כמו פגיעה ברשתות שיווק, חברות תעופה, חברות תרופות, רכבות, תחבורה ציבורית, בתי מרקחת וחברות תעשיה, מחקר ופיתוח.
  • גיבוי נתונים – אבטחת מידע בענן מאפשרת ניטור תנועות וכניסות למאגר הנתונים של העסק ופיקוח על עריכה או שינוי הנתונים. תנועות וכניסות על ידי גורמים לא מוכרים ייחסמו על ידי מערכת האבטחה שמגינה על הנתונים המאוחסנים בענן.
  • כופר – פריצה לחומרים רגישים, גניבת נתונים ומידע עסקי או חסימת הגישה אליהם עד שיתבצע תשלום כופר. יש ארגונים עבריניים או מחתרתיים שאינם דווקא מתחרים של אותו עסק ומבצעים השתלטות, השבתה של אתר או איום על הפצת מסמכים חסויים או רגישים מבחינת בעל החברה או פעילות החברה שעלולה לפגוע בה.

השבתה או חשיפת מסמכים עלול לפגוע באופן חלקי או באופן משמעותי בפעילות החברה או בתדמית שלה כלפי הציבור.

ענן אחסון

אבטחת מידע לעומת זרימת המידע

מול החשיבות של שמירה והגנה על המידע שלנו, עומד גורם אחר בקצה השני של הציר והוא השימוש במידע ובנתונים כדי לאפשר זרימת נתונים וגישה לנתונים. כדי שאתר און ליין יתפקד הוא צריך להתעדכן מדי פעם, תכנים חדשים, עדכוני תוכנות וכו'. ככל שפעולות אלו יהיו מאתגרות ואיטיות יותר בגלל מערכות הגנה על המידע שלנו, כך תפעול האתר יהיה איטי ומסורבל יותר. לכן חשוב למצוא נקודת איזון שבה המידע שלנו מוגן בענן מפני גורמים עוינים ומצד שני המערכות שלנו לא נפגעות מכך וניהול המידע והנתונים השמורים במאגר עוברים ומתעדכנים בקלות.

אבטחת מידע בענן על ידי IT START

IT START מספקת שירותי אבטחת מידע בענן בטכנולוגיה המתקדמת בעולם לכל סוגי העסקים והחברות, בחבילות משתנות ועבור כל סוגי המוצרים. שהשירות שאנחנו מספקים מותאם במיוחד לצרכים ולדרישות העסק שלכם. 

אנחנו מספקים אבטחה שמנטרת ובודקת את התנועות והשינויים שמתבצעים במידע שמאוחסן בענן על פי הדרישות שלכם ובתנאים הטובים ביותר. כל תנועה וכניסה נבדקת על פי ההרשאות שהוגדרו לכל משתמש ועל פי השינויים שהוא מנסה לבצע במאגר המידע בענן.

גיבוי המידע בענן מתבצע על פי הדרישות שלכם ברמת אבטחה והצפנה גבוהה שתאפשר לכם להיות רגועים בנוגע למידע העסקי המאוחסן שלכם.

במקרה של תקלה או אירוע שמצריך תגובה שלנו אנחנו מספקים מענה מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע באופן מיידי ומהיר.

התמיכה שלנו נעשית מרחוק בזכות העובדה שמדובר במאגר שנמצא בענן אך כמובן שבמידת הצורך אנחנו מספקים תמיכה פיזית בבית העסק.

אבטחת מידע בענן לעסק

אבטחת מידע בענן מאפשרת גישה למידע בכל מקום בצורה נוחה ויעילה שמאפשרת לכל עובד של העסק להיות מעודכן בכל שינוי או עדכון של מאגר המידע, קבצים ומסמכים. אנחנו ממליצים לכל עסק לאחסן את אבטחת המידע בענן ולא בשרת מקומי. אבטחת מידע בענן פרקטית, דינמית ומותאמת לצרכים של העסק שלך ומגינה עליו בצורה טובה יותר מאשר מאגר מידע המאוחסן בשרת מקומי.

קראו גם:

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button