אבטחת מידע לאתרים

אבטחת מידע לאתרים

מי מאתנו לא תלוי באינטרנט כמעט בכל שלב ושלב בחיים? מעבר לכך, אנו תלויים בו ברמה הבסיסית היומית על מנת לבצע פעולות, החל מהפשוטות והמובנות ביותר מאליהן, וכלה בפעולות הרות גורל. במאמר הבא נסביר את החשיבויות הרבות לאבטחת מידע לאתרים, בייחוד כאשר ישנה מערכת סליקת אשראי.

חדירת האינטרנט למציאות היום יומית של כל בית ועסק מאפשרת לכל אחד למנף את הגמישות הטכנולוגית ולגשת אל המידע באמצעות מחשב או טלפון נייד מכל מקום ובכל זמן נתון. בצורה זו, המידע והפרטיות הפכו חשופים לעבריינות מקוונת של האקרים ונוכלים העוקבים אחר פעילות האדם ברשת במטרה לגשת אל מידע פרטי ועסקי. אבטחת מידע לאתרים נועדה להגן על מערכות מחשב מפני איומים טכנולוגים מסוג זה. דוגמאות לכך הן האקרים, וירוסים, תולעי מחשב, סוסים טרויאנים ותוכנות ריגול (Spyware) המרגלות אחרי הרגלי הגלישה של המשתמשים על סוגיהם. שימוש במערכות אבטחה יאפשר שמירה על חיסיון מידע, זמינות המידע ושלמות ואמינות המידע ועל זה נרחיב כאן בהמשך.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פקודות אתר אינטרנט

חשיבות אבטחת מידע לאתרים המציעים אופציית תשלום

לצערנו, קיים מגוון רחב מאוד של אפשרויות לפגיעה פוטנציאלית בארגון ובפרטיות של משתמשי הרשת והוא מהווה איום חד משמעי ומצע פורה לסכנות רבות ומהותיות. פריצה אל מחשב ביתי, שאינו מאובטח באמצעות תוכנת אנטי וירוס, עלולה לגרור השלכות כלכליות ואישיות הרסניות. חדירה עוינת תאפשר לפורץ להזדהות בשמנו, לגשת אל חשבון הבנק שלנו, לרכוש מוצרים על חשבוננו, להחדיר וירוסים הרסניים למחשבים שלנו וכדומה.
גרועה מכך, היא פריצה לאתרים עסקיים, בהם מצויים פרטים אישיים של אלפי לקוחות ותגרום הן לנזקים כלכליים עצומים והן לנזקים משפטיים. כמו כן, פריצה כזו תוריד מאמינות האתר ותביא לירידה באמון של הלקוחות כלפיו. עוד בנושא אבטחת האתר מפריצות.

אבטחת מידע למערכות המחשב בעסק

פן חשוב נוסף בבניית אתרים הוא חוויית הגלישה של המשתמש באתרים השונים המספקים את צרכיו באופן יומיומי, שכן השירות אותו מעניקים החברות השונות צריך לייצר שני תנאים חשובים במקביל – הגנה על המידע ואבטחתו ובו בזמן חוויית גלישה שלא תתיש ותייאש את הגולש או הלקוח. ברוב המקרים, חברות וארגונים עסקיים וממשלתיים מאחסנים את המידע העסקי, הביטחוני והאישי שלהם ברשתות מחשבים ומעניקים ללקוחותיהם גישה נרחבת אל מידע זה. כך למשל, לקוחות ניגשים למידע באתרי מסחר באינטרנט ואזרחים ניגשים למידע באתרי מוסדות ממשלתיים. ככל שהגישה רחבה יותר כך המידע מאובטח פחות ונדרש פתרון אבטחה שיהיה איכותי אך לא יפגום בחוויית הגלישה של הלקוח, זאת על אחת כמה וכמה כשמדובר באתרים עם סליקה. חשוב לזכור: אבטחת מידע לאתרים, חשובה על מנת לשמור על אמינות האתר ופרטי הגולשים!

מהם הפתרונות האפשריים של אבטחת מידע לאתרים?

קיימים בשוק מגוון פתרונות אבטחת מידע לאתרים אך אין מערכת אחת המסוגלת לספק אבטחת מידע לאתרים מוחלטת. אנשי המקצוע המומחים בתחום אמונים על זיהוי המידע הרגיש והתאמת המערכת שתגן עליו באופן המיטבי. האמצעים הנפוצים להגנה על מידע עסקי הם: תוכנת אנטי וירוס כדוגמת תוכנת “מקאפי” של חברת בזק, תוכנת חומת אש (Fire wall), תוכנת אנטי וירוסים Spyware, אבטחת קוד והצפנת מידע.

למידע נוסף על אבטחת מידע לעסקים.

קראו גם את המאמרים הבאים

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים באותו הנושא
המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה

אור יהודה – רמת פנקס נחשבת לעיר המרכזים בבקעת אונו שבמרכז הארץ, קרובה לנמל התעופה בן גוריון ולמעשה מאחדת את כלל ערי הבקעה יחדיו בכל

שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק
שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

בני ברק הינה העיר התשיעית בגודלה במדינת ישראל, הגובלת בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל ופתח תקווה. כעיר מרכזית במיותר משמשת בני ברק כמרכז עסקים

שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים
שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים

העיר גבעתיים השוכנת במישור החוף הדרומי נחשבת לעיר קטנה יחסית, שקטה וקהילתית מאוד. כיאה לעיר בעלת צביון שכזה, קיימים בה מגוון של בתי עסק המקיימים

שירותי מחשוב לקבלנים
שירותי מחשוב לקבלנים

קבלני בניין מתאפיינים בעבודה רבה מחוץ למשרד והרבה עבודות בשטח. אי לכך, רוב עבודת המחשוב עוברת דרך רשת האינטרנט. המשמעות היא שכל תשתית מחשוב המוקמת

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?