סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

אודות

קראו הכל אודות חברת IT-START

מי אנחנו?

"סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים" הוקמה בשנת 2002 ומורכבת מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום שירותי המחשבים לעסקים רבים ושונים. בראש צוות המומחים שלנו עומד גיל פוקס המתגאה בניסיון של 25 שנה בתחום המחשוב לרבות המחשוב לעסקים. אנו, צוות הבוטיק של "סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים" מאמינים בהקשבה לצרכי הלקוח ובית העסק ובניית פתרונות מחשוב חכמים וייחודיים לכל עסק.

הדגשים שלנו

צוות "סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים" יוצאים מתוך נקודת הנחה שמערכות מחשוב תקינות ומסונכרנות הינן אבן דרך בתפקוד תקין ושוטף של בית עסק וכל תקלה ולו הקטנה ביותר עלולה לשבש את תפקודו התקין עד כדי השבתתו המוחלטת לזמן לא ידוע. לכן הצוות המיומן שלנו דואג למערכות ניטור מתקדמות מרחוק בכל עת על מנת לזהות תקלות מבעוד מועד ולתקנן עוד בטרם בא לידי ביטוי בשטח. יתרה מזאת, אנו דואגים לשלב ביקור טכנאי אחת לחודש לכל לקוח על מנת לבדוק באופן מקיף ופיזי את מערכות המחשוב ולא רק להסתמך על בדיקות ניטור המערכות מרחוק.

שירותים מרכזיים של החברה

אנחנו כאן בשבילכם!

"זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ותהנו משירות אישי, מקצועי, מנוסה ואחראי מידי צוות בוטיק מיומן שיהיה לצידכם מרגע תכנון תשתית המחשוב בחברה ולאורך כל הדרך תוך מתן דגש על איכות השירות".

גילי פוקס, מנכ"ל חברת IT-START
IT-START- שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

צרו קשר

מייל

support@start-now.co.il

טלפון

1800-300-611

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח

Translate »
Call Now Button