סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

אנטי ספאם

אנטי ספאם

כל בעל עסק זקוק להגנה הרמטית על המידע הרגיש והחסוי מפני נוזקות, וירוסים או ריגול. פתרונות האנטי ספאם של Start-It שירותי מחשוב מתקדמים, מבטיחים הגנה מלאה מפני דואר זבל, וירוסים ומזיקים אחרים המעוניינים לפגוע בעסק. ביכולתו של המנוע החכם להגן ולסנן ללא הפסקה דואר בעייתי והכל במחיר משתלם ואטרקטיבי עם שירותי אנטי ספאם.

מהרגע בו השרת של העסק או הארגון נחשף לאיום או לוירוס כלשהו, הכל יכול לקרות. מה שעצוב בעניין הוא שאין חוקים, ומספיק שעובד אחד בארגון ילחץ על הודעת עדכון מייקרוסופט או על מייל פרסומי מסוים שהתקבל ומיד… כל הארגון נגוע!
כל המידע, מכל השנים, בכל הסניפים והשלוחות עלול לרדת לטמיון, וכמובן שזה הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה.

מה כולל דואר ספאם

דואר ספאם כולל מגוון דיוורים שאתם מקבלים באופן קבוע למחשבים שלכם, למשל: דיוורים בנושאי הלוואות, פרסומות למוצרים לא אמיתיים, קידומי מכירות לא רלוונטיים ועוד.
"אז מה כל כך גרוע בזה"? אתם בוודאי שואלים את עצמכם את השאלה המתבקשת.
אז ככה- אם יש לכם מאות אלפי שקלים שתרצו לתרום להאקרים שזקוקים להם,
אם זה לגמרי בסדר מבחינתכם לשתף עם כל העולם את כל ההתכתבויות הפרטיות במייל, בוואסטאפ או בפייסבוק שלכם, אם אתם מוכנים למכור את התמונות הפרטיות שלכם- אז באמת אין שום בעיה.

אבל אם לא, אנו ממליצים להתקין תוכנת אנטי ספאם כבר היום.
אז נכון שהדואר מכיל בדרך כלל תוכן פרסומי תמים, אך בלא מעט מקרים הוא עשוי להכיל גם וירוסים, וירוס כופר, ניסיונות הונאה, תוכנות רוגלה ועוד. שכאשר אתם לא תשתמשו בשירותי סינון דואר זבל וסינון מיילים בג’ימייל הם עלולים להזיק לכם.
ספאם מסוג זה עשוי לגרור נזק רציני לארגון או לעסק, ולהסתיים בסכנה ממשית לפעילות העסקית.

אנטי ספאם

מהיכן מגיע עיקר הדואר הלא רצוי

מסתבר שרוב דואר הזבל מגיע מחו"ל, מקבוצות של ספאמרים שמחדירים למחשבים רבים וירוסים חבויים. הם עושים זאת בדרך כלל על ידי קמפיינים פרסומיים.
מעל 90% מדואר הזבל נשלח ממחשבי זומבי – מחשבים אלו ניזוקו על ידי סוסים טרויאנים או וירוסים ונשלח מהם דואר זבל באופן אוטומטי ולא רצוני. (לרוב אף בעלי השרתים הנ"ל כלל לא מודעים לכך שהמחשבים שלהם הפכו לזומבי).

יתרונות שימוש במערכת אנטי ספאם בארגון או בעסק

תוכנת אנטי ספאם, כשמה כן היא, אנטי לדואר שהוא ספאם, ותפקידה לסנן את הדואר שאתם מקבלים, ולהגן על העסק או הארגון שלכם מפני קריסה, גניבה או מחיקת מידע.
תוכנת האנטי ספאם המתקדמת שנתקין בארגון או בעסק שלכם, תתעדכן באופן אוטומטי כך שמול כל וירוס חדש שמתגלה בעולם, תוכלו להיות מוגנים תוך זמן קצר. הטיפול בספאם הינו פשוט וקל ביותר, ובעלי הארגון או העסק לא נדרשים לשום רקע טכני כדי להפעיל אותו. תוכנת האנטי ספאם פועלת באופן אוטומטי, ומנתבת את תעבורת הדואר מהענן הוירטואלי אל שרתי האנטי ספאם, ורק לאחר סינון ובקרה, הדואר מגיע לשרת הארגוני של בעל העסק.

ספאם

עוד כמה יתרונות נוספים

הגנה הרמטית על מערכת הדיוור של העסק – כל דואר שמתקבל עובר בדיקה אוטומטית
חסכון ברוחב פס לרשת– העסק יקבל רק את המיילים הרלוונטיים לאחר סינון, וכך תחסך תעבורה מיותרת על גבי קו האינטרנט
התוכנה מבוססת על בינה מלאכותית, שתדע כיצד לזהות באופן אוטומטי שינויים בכניסות לדוא"ל שלכם וגורמים לא רצויים

  • התוכנה מאפשרת גיבוי לשרת הדואר למניעת תקלה
  • אפשרות לגיבוי ושמירת מיילים למספר שנים אחורה
  • תקבלו דו"ח יומי על פעילות עסקית של כל אחד מהעובדים או המשתמשים
  • חסכון במשאבי השרת כיוון שאינו עסוק בסינון דואר
  • תמיכה מלאה ותמיכה מרחוק עם זמינות גבוהה של צוות Start-It

כך תדעו שהגיע הזמן להתקדם לשירותי אנטי ספאם

אם כבר מותקנת בארגון או בעסק שלכם תוכנת אנטי ספאם, אבל היא לא ממש עושה את העבודה, ואתם מתמודדים עם דואר לא רצוי מדי יום, הגיע הזמן להתקדם לשירות אנטי ספאם שיקל על הפעילות העסקית שלכם.
Start-It פתרונות מחשוב מספקת שירותי אנטי ספאם מקצועיים על ידי תוכנה מתקדמת בענן, המאפשרת חסימה אוטומטית עם אנטי וירוס והתרעה על כל דואר זבל המתקבל לשרת ומכיל בתוכו וירוסים, רוגלות ושלל מזיקים אחרים.

אנו ממליצים לכל עסק להעזר בשירות זה וליצור לעצמו חומת אש איתנה, המהווה מערך הגנה וחסימה אופטימלי, המגן באופן הרמטי על שרתי הדואר של החברה.
מעונינים להתקין אנטי ספאם בחברה או בארגון? צרו עמנו קשר כעת.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button