סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

טכנאי מחשבים לעסקים

טכנאי מחשבים לעסקים

מטיפול בבעיות ועד להתאמת המחשב לצרכים הספציפיים של העסק, טכנאי מחשבים לעסקים הוא בגדר חובה אם ברצונכם לשמור על התנהלות תקינה

כיום, כמעט בכל עסק תוכלו למצוא מחשב – במשרד, בקופת חולים, בקולנוע ואפילו בסופרמרקט בו אתם קונים אוכל כל שבוע. מצד אחד המחשב הפך להיות כלי חובה בכל עסק רציני, אך מצד שני לא כולנו יודעים מה לעשות איתו כאשר נוצרת תקלה. זאת הסיבה מדוע טכנאי מחשבים לעסקים בהישג יד הוא המפתח לראש שקט עבור כל בעל עסק.

טכנאי מחשבים לעסקים יכול לפתור בעיות רבות שהאדם הפשוט אינו בהכרח יכול לפתור בכוחות עצמו או שפשוט אין לרשותנו את הזמן לשבת מול סרטון הדרכה ביוטיוב גם אם יש לו את המיומנות הטכנית הבסיסית. הנה דוגמה לכמה מהן.

התקנת חיבור לרשת האינטרנט

אם עסק מחזיק במחשב אז כמעט בוודאות שהוא גם מחובר לרשת האינטרנט, בין אם כדי לנהל את האתר של העסק ובין אם כדי לתקשר עם הבנק כשלקוח רוצה להעביר כרטיס אשראי. בימינו אפילו לאוטובוסים יש מחשבים עם גישה למערכת ניווט GPS כדי שיוכלו לדווח בכריזה האוטומטית כשעוצרים בתחנה. מחשב וחיבור לאינטרנט פשוט הולכים יד ביד לכל מקום.

חיבור לרשת האינטרנט דורש מיומנות והבנה של כיצד דברים פועלים ולא לכולם יש אותם. טכנאי מחשבים לעסקים יכול לא רק לעשות את עבודת החיבור של המחשב לרשת, אלא גם להמליץ לבעל העסק על הציוד המתאים ביותר לצרכיו כמו באיזה דגם של ראוטר להשתמש, האם הוא זקוק לרשת אלחוטית, לייעץ לו כיצד לאבטח את הרשת שלו מפני איומים חיצוניים כמו פריצות ועוד. הרי אף אחד לא רוצה שהאינטרנט בעסק שלו כל הזמן יגמגם או יהיה פרוץ.

רשת אינטרנט

טיפול תקלות במחשב

תקלות במחשב יכולות לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים, החל מתגובה איטית לכל פעולה של המשתמש ועד לקריסה פתאומית או אפילו חוסר יכולת להדליק את המחשב בכלל. וכמו שלתקלות במחשב יש סימפטומים רבים, כך גם מספר הסיבות האפשריות שמהן התקלות האלה יכולות לנבוע – החל מסתימת הדיסק הקשיח עד לאפס מקום, כלה בחומרה ישנה שנשחקה והגיע הזמן להחליפה ועד לווירוס זדוני שחדר למחשב ומבצע בו את זממנו. 

בכל מקרה, כל מחשב תקול מהווה נזק להתנהלות התקינה של העסק ובמקרים קיצוניים הדבר עלול להוביל לאובדן של לקוחות ושל הכנסה פוטנציאלית. טכנאי מחשבים לעסקים יוכל לא רק לאבחן את שורש הבעיה ממנה סובל המחשב אלא גם להציע לה פתרון יעיל ומהיר כדי שהעסק יוכל לחזור לתפקד באופן תקין בהקדם האפשרי. לדוגמה, הוא יכול לזהות האם הבעיה נובעת מנוכחות של וירוס, להסירו מן המחשב, להתקין אנטי-וירוס שיגן עליו ולספק הדרכה קצרה לעובדים כיצד להימנע מהישנות מקרים מסוג זה בעתיד. 

הרכבה ושדרוג מחשבים

לפעמים ישנם עסקים שמחליטים יום אחד להציע שירות חדש או אפילו לשנות את תכלית העסק שלהם לחלוטין. לדוגמה, משרד פרסום יכול להחליט שברצונו להקים אולפן הקלטות ועריכת וידאו משלו. אך המחשבים הקיימים כרגע בידי העסק אינם בהכרח מתאימים לתפקיד החדש. כאן טכנאי מחשבים לעסקים נכנס לתמונה.

טכנאי מחשב וחומרות

טכנאי מחשבים לעסקים שמכיר את העבודה

טכנאי מחשבים לעסקים ששוחה בתחום יוכל להמליץ לבעל העסק אילו שינויים עליו לערוך במחשבים שנמצאים ברשותו או אילו מחשבים לקנות כדי שיוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הוא ידע לפרט אילו רכיבי חומרה נחוצים מבחינת כרטיס מסך, זיכרון פנימי, מעבד וכרטיס קול, כמו כן הוא עשוי להמליץ על תוכנות רלוונטיות שעונות על הדרישות החדשות של העסק. 

בנוסף לכך, במקרים מסוג זה טכנאי מחשבים לעסקים יוכל גם להרכיב בכוחות עצמו את רכיבי החומרה או את המחשבים החדשים שנרכשו במקום שבעל העסק יאלץ להשקיע כסף נוסף על הרכבתם על ידי גורם שלישי כמו טכנאי של חנות מחשבים שאין לכם שוב היכרות קודמת איתו ועם טיב עבודתו. 

טכנאי מחשבים לעסקים – סיכום:

לסיכום, אם הינכם מנהלים של עסק זכרו היטב שתמיד חשוב שיהיה טכנאי מחשבים לעסקים בהישג יד מאחר ובמוקדם או במאוחר תצטרכו את שירותיו, בין אם כדי לפתור תקלה שמעיבה על התפקוד התקין של המחשב ובין אם כדי לקבל ממנו ייעוץ בנושא טכני כזה או אחר. זה המפתח המרכזי בהחזרת ההתנהלות התקינה של העסק בהקדם האפשרי ולשמירה על ראש שקט בכל הקשור להיבט הטכני. אחת מהחברות המובילות בתחום טכנאות מחשבים עבור עסקים, הינה חברת איי טי סטארט שירותי מחשוב לעסקים. שהיא חבורה של מקצוענים אשר מורכבת מאנשי מחשב מיומנים שהם בעלי ניסיון רב ועשיר בפתרונות תוכנה לעסקים. שירותי החברה, כוללים: שירותי מחשוב, שירותי תמיכה, פתרונות מחשוב, ועוד. לחברה טכנאי מחשב מהשורה הראשונה, שמגיעים אחת לחודש לעסק על מנת לבדוק.

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button