סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

חיבור רמקול/מקליט למחשב

חיבור רמקול/מקליט למחשב

מחשבים נייחים וניידים המיוצרים בשנים האחרונות מיוצרים ברובם עם רמקולים מובנים וכן מיקרופון מובנה, לרבות במחשבים ניידים. ועדיין, לעיתים רבות מבקשים אנשים רבים לחבר התקנים נוספים כגון רמקולים חיצוניים להעמקת הצליל ו/או מקליט חיצוני.

הסיבות לביצוע חיבור רמקול/מקליט למחשב הן כמה:

  • סיבות מקצועיות: קריינים הנדרשים לבצע עבודה מקצועית ורהוטה ללא רעשי רקע ובאופן חד וברור.
  • מוזיקאים המעוניינים להשתמש במחשב לצורך הקלטות מקצועיות ועוד.
  • גיימרים המעוניינים להפיק מהמשחק את החוויה הטובה ביותר ולהשתתף באופן מלא במשחקים הדורשים סאונד, שיחות והקלטת קול.
  • יוצרי תוכן: בלוגרים, וולוגרים, יוטיוברים, יוצרי פודקאסטים ועוד, חייבים ציוד מקצועי חד על מנת להפיק את התוצר הטוב ביותר מבחינת שמע, מעבר לויזואליות.

חיבור באמצעות כבל

ישנם סוגים שונים של מיקרופונים מקליטים המתחברים באמצעות מחבר ייחודי למחשב. היתרון של כולם הוא רמת הביצוע הגבוהה והמהוקצעת שהם מציעים, איכות הצליל וההקלטה וההתאמה לכל הקלטה מקצועית שהיא. החיסרון הוא בעיקר כלכלי, משום שמיקרופון מקליט, המתחבר ישירות למחשב בדרך כלל מתווסף לציוד היקפי נוסף יקר, החל מהחיבורים עצמם, דרך המיקרופון , מעבדים, כרטיס קול מקצועי, מגבר, ממיר ועוד. כלל הציוד הזה עשוי להגיע לאלפי שקלים.

חיבור USB

מיקרופון מקליט ו/או רמקולים למחשב בחיבור USB נחשבים לזולים יותר, אך לא בהכרח פחות טובים. גם אם אינם מקצועיים יתר על המידה כמו הציוד החוטי, עדיין קיימם סוגים של מיקרופונים מקליטים ורמקולים המתחברים בחיבור USB ונותנים מענה מקצועי מושלם. היתרון בציוד שכזה הוא העלות היחסית זולה יותר, משום שכיום קיימים מיקרופונים USB המרכיבים בתוכם גם את המעבד, הממיר, המגבר עוד. השילוב הזה של כל הציוד במיקרופון אחד נעשה מתוך שיקול שלא תמיד יש צורך ביותר מזה על מנת להפיק צליל מושלם ועבודה מקצועית, ללא רכישת ציוד כבד נוסף ואולי לעיתים מיותר.

הקלטה ברמקול

חיבור בלוטות'

במערכת ההפעלה ווינדוז 10 ניתן להגדיר חיבור בלוטות' לכל התקן חיצוני כמעט. כבר, מקלדת, מצלמה, רמקול, מיקרופון מקליט וכו'. ברוב המחשבים הניידים אפשרות הבלוטות' מובנית, אך בחלק מן המחשבים הנייחים, לרבות הישנים יותר, יש צורך בהתקן USB לבלוטות'.

על מנת לבצע חיבור רמקול/מקליט למחשב באמצעות וויזדוז 10 יש להפעיל את חיבור הבלוטות' בהתקן עצמו, ללחוץ על כפתור ה"התחל" בצדו התחתון של המחשב, הפעלת ההגדרות, מכשירים, מכשירים אחרים, הפעל את Bluetooth.

או לחילופין, להקליד את המילים "מרכז הפעולות" ומשם לבחור Bluetooth.

בחירת הרמקול או המקליט למחשב

בחירת הציוד תיעשה על פי מספר פרמטרים כגון:

  • מטרת השימוש: האם למטרה מקצועית, האם למטרת בידור, משחק וכו'. מטרת השימוש חשובה מפני שככל שנדרשת פה יותר מקצועיות, כך יש צורך בציוד יותר כבד ורציני.
  • מחיר: בהמשך למטרת השימוש, ציוד שמע והקלטה למחשב מגיע בטווח רחב של מחירים ולכן ככל שמטרת השימוש היא מקצועת יותר, כך הציוד יקר יותר.
  • שמות מותג: הכוונה כמובן להמלצה על מותג מקצועי יותר או פחות, על ציוד חזק יותר או פחות ובכלל מותג ידוע או מותג פחות ידוע וזאת בשילוב שני הפרמטרים שציינו קודם: מטרת השימוש ומחירו של הציוד במלואו לצורך העניין.

מאמרים נוספים ומדריכים מעניינים באתר

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים באותו הנושא
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button