סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

טכנאי מחשבים לעסקים בגבעתיים

גבעתיים השקטה, הפסטורלית והקהילתית מונה מעל ל-60,000 תושבים. רובם נזקקים מדי פעם לשירותיו של טכנאי מחשבים, אך יחד עם זאת, קיימים בעיר גם עסקים קטנים ומשרדים הנעזרים בשירותיו של טכנאי מחשבים לעסקים בגבעתיים, הנותן מענה באופן שוטף למען עבודתו הרציפה והתקינה של בית העסק.

נחיצותו של טכנאי מחשבים לעסקים ובמיוחד לעסקים קטנים היא קריטית משום שעסק קטן שמתבסס על מספר מצומצם של מחשבים עלול לסבול מעיכובים במתן השירות כתוצאה מטיפול לקוי במחשב או בתשתיות המחשוב בחברה ובתקלותיה.

או השאירו פרטים כעת!

אילו סוגי עסקים נעזרים בשירותיו של טכנאי מחשבים?

שירותיו של טכנאי מחשבים לעסקים בגבעתיים או בכל עיר נחוצים כעקרון לכלל סוגי העסקים, אך יחד עם זאת, בחברות ענק ובארגונים גדולים מועסקים אנשי מקצוע בתוך המערכת שנועדו לתת את המענה הטכני ללא תלות באיש מקצוע חיצוני או בנוסף אליו. תפקידו של טכנאי המחשבים כאן יכול להתבטא במקרים מסוימים המחייבים התערבות חיצונית על מנת לטפל בהם באופן מושלם.

עסקים קטנים

עסקים המבוססים על אדם אחד או שניים, כלומר, מחשב אחד או שניים מחייבים התקשרות עם טכנאי מחשבים קבוע, גם אם תשתית המחשוב דלילה יחסית. הדבר הזה נחוץ משום שאם בעל עסק שכזה יחכה רק לרגע בו תתרחש תקלה על מנת לאתר בעל מקצוע מתאים וראוי, הוא עלול למצוא את עצמו מחפש בנרות אחר טכנאי טוב עם זמינות גבוהה עד מיידית, שמבין במערכות המחשוב הקיימות בבית העסק, שלא יגזים במחיר בשל בדחיפות ושיהיה מספיק אמין בשירותיו על מנת שהתקלה לא תחזור על עצמה או שלא תיגרם תקלה אחרת בעקבות התיקון.

תיקון של מחשב עשוי לקחת מספר ימים ואולי אף יותר וזה מאוד בעייתי כשמדובר על עסק המבוסס כל כולו על מחשב אחד שלא עובד. כאשר עובדים עם טכנאי צמוד ולא ממתינים לרגע בו באמת נזקקים לשירותיו, קל יותר להגדיר לוחות זמנים ברורים ואת נחיצות ודחיפות התיקון לבית העסק.

מה שהלקוחות שלנו מספרים

טכנאי מחשבים לעסקים בגבעתיים – לעסקים קטנים עד בינוניים

עסקים המבוססים על מספר מצומצם של מחשבים. גם כאן מומלץ להצטייד באיש מקצוע בעוד מועד, אך במקרים כאלה, תיקון של מחשב אחד לא בהכרח מביא לעיכוב במתן השירות כמו במקרה של עסקים קטנים המבוססים על מחשב אחד בלבד. אם תחנה אחת לא עובדת, לרוב יהיה לה גיבוי מסביב אך לא לזמן רב.

המשותף לשני סוגי העסקים הללו הוא שאת התיקונים שמבצע טכנאי המחשבים ניתן לבצע הן מרחוק תוך השתלטות על המחשב או על השרת (אם בו התקלה) או לחילופין על ידי הגעה פיזית או של הטכנאי לבית העסק או של שליח מטעם בית העסק (או אף בעל העסק עצמו אם מדובר בעסק ממש קטנטן) אל מעבדת התיקונים של הטכנאי.

כמו כן, בעבור כלל זוגי בתי העסק מומלץ לבחור איש שירות אמין, מנוסה, בעל המלצות שיודע היטב לבצע את העבודה עבור כלל סוגי המחשוב, שתהיה לו זמינות גבוהה וקרובה פיזית, שיידע לעמוד בלוחות זמנים (משום שזהו נתון שיכול להיות קריטי עבור כל בית עסק, קטן כגדול) ושנותן מחיר הוגן ושווה ערך בעבור שירותיו באשר הם.

שירותים בערים נוספות

מה תקבלו אצל IT-START?

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

תוכן עניינים
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button