פתרונות גיבוי לעסקים

גיבוי לעסקים

כל עסק, שלו פעילות דיגיטלית בהיקף כלשהו, חייב לשמר את נתוניו ולהגן על עצמו מפני אובדנם, מטעויות אנוש או מעבריינות סייבר. לכן, לשם בטיחותו עליו להתקין תוכניות גיבוי ושירותי התאוששות מאסון. במצב חירום יעבדו שתי המערכות הללו במשולב, ימנעו או יצמצמו למינימום את איבוד הנתונים ובמקביל ימקסמו את יעילות התפקוד הדיגיטלי הכול על פתרונות גיבוי לעסקים.

ביקשנו מגיל פוקס, מנכ"ל החברה, העומד בראש צוות המומחים של חברת IT-START פתרונות מחשוב מתקדמים, לסקור בפנינו את הסיבות להתקנת פתרונות גיבוי בענן לעסקים.

פתרונות גיבוי לעסקים

כל הסיבות החשובות להתקנת פתרונות גיבוי לעסק

מניסיוני נוכחתי לדעת, שבעלי עסקים אינם מבינים עד כמה התקנת פתרונות גיבוי למחשב ולמידע קריטית לשמירה והגנה על העסק שלהם, ולכן אינם מתקינים אותם. זוהי כמובן טעות חמורה בשיקול הדעת המקצועי של העסק, שעלולה לעלות ביוקר.
אשמח לפרט בפניכם את ההגנות שמספקות מערכות אלו:

 1. הענקת הגנה וצמצום נזקי השבתה בעקבות אסון טבע
  השבתת העסק יכולה להיגרם כתוצאה מאסונות טבע כמו: שיטפון, רעידת אדמה, שריפה וכדו'. במקרים כגון אלו פתרונות הגיבוי יבטיחו הגנה על הנתונים העסקיים ויצמצמו למינימום את נזקי ההשבתה.
 2. צמצום או מניעה של התקפות סייבר
  עברייני הסייבר יודעים לאתר את העסקים שרמת אבטחת המידע וסייבר בהם חלשה ורואים בהם מטרה נוחה לתקיפה. אולם, במידה והעסק מוגן ע"י פתרונות גיבוי לעסקים והתאוששת מאסון נזקי התקפת הסייבר מוגבלים ונתוניו החשובים של העסק נשמרים .
 3. שמירה על ביטחון נתוני הלקוחות
  לקוחות מפקידים בידיכם את נתוניהם האישיים והחסויים וסומכים עליכם שתשמרו אותם כיאות. העסק אינו יכול להרשות לעצמו לאבד את אמינותו בפני הלקוחות כתוצאה מאובדן נתוניהם או הגעתם לידיים עוינות.
 4. המעטת טעויות אנוש
  לעיתים קורות טעויות אנוש בעסק הגורמות לאובדן נתונים או לפגיעה בהגנתם. כולנו בני אדם, העלולים לעשות טעויות בתום לב, שמחירן כבד. כדי להימנע מכך חשוב להכשיר את העובדים בנושא השימוש בתוכניות הגיבוי לעסק וכיצד ליישמן בעבודה בשטח.
 5. מערכת עוצמתית ועמידה
  החומרה המצויה במערכות המחשוב, המכונות והמערכות העסקיות המצויים בעסק עלולים להשתבש ולתפקד בצורה כושלת. לכן חשוב להתקין בעסק פתרונות גיבוי בעלי עוצמה חזקה שבכוחם לעבוד בצורה תקינה ולאורך זמן.

פתרונות גיבוי לעסקים – מדוע לא להתבסס על הגיבוי הרגיל

במשך עשר השנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבינים את חשיבות שירותי הגיבוי וטכנולוגיות בענן ולכן מתקינים אותן ללא היסוס. הם מבינים לעומק את תרומתן של מערכות אלו לגיבוי הנתונים הממוחשבים, את בטיחות הפעלתן מול כמות נתונים גדולה ואת אמינותם בהשוואה למערכות גיבוי אחרות.

פתרונות גיבוי לעסקים

מהי תרומתו הייחודית של גיבוי הענן

תרומתו הייחודית היא בכך שהוא חיוני למצבים בהם עלול להתרחש מצב של איבוד נתונים. איבוד נתוני לקוחות עלול להיות הרה אסון להמשך קיומו של עסק ולשמו הטוב. פתרונות הגיבוי שומרים את נתוני הלקוחות במרכז נתונים מאובטח בשרתים מרוחקים המחוברים דרך האינטרנט ומציעים לנתונים אבטחה מלאה עם חומת אש.

כראש צוות המומחים של חברת "IT-START פתרונות מחשוב מתקדמים", התוכל לחדד עבורנו את ההבדל בין גיבוי בענן לגיבוי רגיל?
בהחלט ! למערכות הגיבוי בענן יתרונות רבים ואלו הם:

אחסון מרוחק מוצפן – בשיטת האחסון דרך מערכות פתרונות גיבוי בענן מאוחסנים נתוני העסק בשרתים מרוחקים במקום בכונן קשיח או במכשיר גיבוי כלשהו הנמצאים בעסק עצמו. האחסון באותם שרתים מרוחקים מוצפן בצורה מתוחכמת, שלא כמו בשיטות הגיבוי האחרות.

אבטחת נתונים – דיסק או כונן קשיח חיצוני אינם נחשבים מקום אחסון אמין לנתונים משום שהם יכולים להינזק, להיפגם או ללכת לאיבוד. בנוסף גם קשה לשחזר נתונים שניזוקו או אבדו בעקבות אסון או תקיפת סייבר. שירותי הגיבוי מעניקים הגנה מצוינת לנתונים ושקט נפשי לעסק.

נגישות נוחה לנתונים – לעסק שבו מותקנים שירותי הגיבוי בענן יש אפשרות לגשת לנתוניו במגוון דרכים, בכל זמן ובכל מקום: דרך הדואר האלקטרוני דרך קבצי וידאו ואודיו וכן גישה לכל סוגי המסמכים ולגרסאות שונות של קבצים המוכנים לשחזור.

תפקוד יעיל יותר – הגיבוי בענן מאפשר גישה נוחה וקלה למסמכים והתקנת שיחזור אוטומטי לנתונים, עובדה התורמת לתפקוד יעיל של העסק.

לסיום – ברצוני לתת המלצה גורפת: לאף עסק אסור להתפשר על שירותי אבטחת המידע לעסקים נתוניו!
סכנה תמיד אורבת כתוצאה מאסון טבע בלתי נמנע, מתקפת סייבר, תקלה טכנית או טעות אנוש. אולם, כשעסק דואג מראש להגנת נתוניו הוא עושה את הצעד האחראי והנכון ביותר שיבטיח את המשך קיומו התקין.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לפתרונות גיבוי לעסקים שיבטיחו לכם הגנה הרמטית על כל המידע החשוב? צרו קשר כעת.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?