פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים

עם השנים, הטכנולוגיה הביאה לפתחנו כלים ואמצעי מחשוב מתקדמים. צעד אחר צעד הסביבה הממוחשבת הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו.במרחב הפרטי ובעבודה, אמצעי המחשוב הפכו לגורמים משמעותיים אשר תרומתם מכרעת בפעילותם של בתי עסק, מוסדות וארגונים. עבור עסקים רבים, כלי המחשוב והתקשורת נותנים את הטון ומהווים כוח מניע להצלחה וקידום הזדמנויות חדשות. ככאלה, הם מייעלים את התנהלות העסק, משפרים את זרימת המידע בחברה ותורמים רבות לתקשורת הפרטית והעסקית. החל מתשתית האינטרנט שלכם, דרך התוכנות ועד לחומרות- כל מה שרציתם לדעת על פתרונות מחשוב לעסקים.

מקטן ועד גדול, כל עסק תלוי בסביבת המחשוב בכדי לנהל תהליכי עבודה מסודרים, תקשורת רציפה ולא פחות חשוב, בכדי שיוכל לספק מוצר או שירות בסטנדרט גבוה. מאפייני פתרונות המחשוב לעסקים והיקפם מותאמים באופן אישי לכל לקוח ונקבעים בהתאם לגודל העסק, אופי העבודה, מספר התחנות, צרכי העסק ועוד. חברת סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים, חברת הבוטיק המובילה לפתרונות מחשוב וכלים טכנולוגיים, בחרה לרכז עבורכם את כל המידע שאתם צריכים על פתרונות מחשוב לעסקים, מתשתית ועד לחומרה- הכל מחכה לכם כאן בפנים.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פתרונות תקלות לעסקים

מה הם פתרונות מחשוב לעסקים

מדובר במעטפת רחבה של שירותים המספקים מענה כולל לצורכי המחשוב של בית העסק בהתאמה לאופיו, למטרותיו, גודלו, מספר העובדים בארגון ועוד. באופן טבעי, צרכי עסק גדול אינם דומים לאלו של עסק קטן. בנוסף, תחומי עיסוק שונים משפיעים על בחירת פתרונות המחשוב לעסק. לדוגמא , בחברות הייטק נוכל למצוא סביבת מחשוב אופיינית וייחודית לתחום, בעוד שבתחומים מסורתיים נעשה שימוש שונה ובהיקף אחר במחשוב. לכן, אף על פי שסביבת מחשוב מבוססת ומקצועית הינה תנאי הכרחי בעבור כל עסק, הרי שקיימת חשיבות גדולה להתאמתה לאופי וצרכי הארגון. אנחנו ב”סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים” מתמחים בהתאמת סביבת המחשוב לצרכי העסק, מקטן ועד גדול, תוך הקשבה והבנת אופי החברה, כך שתוכלו לבחור בפתרונות התפורים עבורכם.

על חשיבותם של פתרונות המחשוב

בשונה ממחשוב פרטי, פתרונות מחשוב לעסקים מצריכים התאמה לסביבת העסק וצרכי החברה. בסביבה העסקית השימוש במחשבים הוא מקיף ואינטנסיבי ולעיתים נזקק אף לתמיכה מרחוק וכן מהווה תשתית חשובה לעבודה תקינה ורציפה, על כן שירותי המחשוב לעסקים חייבים להיות מבוססים היטב ומלווים בשירות מלא ומקצועי ומאובטחים באנטי וירוס וכן באמצעות תוכנות חומת אש, מענה מקיף ומתן גיבוי ושרותי תמיכה במקרים של תקלות.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פתרונות מחשוב לעסקים

אלו שירותים תוכלו למצוא במסגרת השירות

סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים מציעה מבחר רחב של פתרונות מחשוב לעסקים אשר יאפשרו לעסק שלכם ליהנות ממגוון מוצרים בהתאמה אישית, כך שתוכלו להתנהל בקלות וביעילות וללא תקלות. מה אנחנו מציעים?

תכנון והקמת תשתיות התקשורת– בהתאמה אישית לצרכי בית העסק בהתאם לדרישות ולכמות העובדים. הקמת תחנות הקצה בחברה, הקמת מרכזיות תקשורת טלפונית, כגון טלפוניה בענן, הקמת חדרי ניהול שרתים ועוד.
שירותי התקנות של חומרה ותוכנה – התקנה והטמעה של תוכנות חדשות , לצד ביצוע אינטגרציה בין תוכנות שונות ובין חומרות שונות בבית העסק כגון חומת אש. רכישת חומרה בעת הצורך והתקנתה בבית העסק.
בקרה שוטפת וניטור של מחשבי בית העסק ותשתית המחשבים – איתור מקורות איום וטיפול בתקלות שוטפות ובמקרי חירום.
שירותי תמיכה מתקדמים (הלפ-דסק ) – מתן שירותי תמיכה לכל משתמשי ציוד הקצה של בית העסק בכל זמן נתון, תוך שיפור מתמיד של אופי השירות במטרה ליצור סטנדרט אחיד וגבוה של מתן שירות.
שרות ייעודי לתקלות חומרה– שירותי טכנאי ייעודי לתקלות חומרה עם שירותי תמיכה טכנית
שירותי מחשוב ענן לעסקים – שירות ייחודי ובעל תועלות רבות אשר מאפשר אחסון ושיתוף בענן למידע מחוץ למחשב, בתוך חוות שרתים. אפשרות אשר מותירה לבית העסק לשמור על המידע שלו באמצעות ממשק נוח ופשוט לשימוש, להרחיב את כמות השטח בכל עת וליהנות מגיבוי המחשב בדרך מאובטחת. הסביבה הווירטואלית מקנה לנו אפשרות של שליטה רחבה, דינאמיות בתפעול, חיסכון בזמן וחיסכון בכסף. במסגרת השירות ניתן אחסון וגיבוי של המידע בעסק על גבי שרתי ענן המנוטרים ומבוקרים בכל עת.
שירותי אבטחת מידע לעסקים – תכנון ובניה של מערך אבטחה התואם לצרכי בית העסק וכולל בנייה ויישום פרוטוקולים פנים ארגוניים המפרטים את אמצעי האבטחה השונים וההנחיות לשמירת המידע באופן בטוח בתוך כתלי בית העסק. כמו כן, הקמת חומת אש מומלצת והתקנת תוכנות אבטחה וסריקת מיילים על מנת למנוע כניסה של איומים וטיפול באיום באם מתממש.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
בעת ייעוץ אבטחת מידע

One stop shop- כל פתרונות המחשוב לעסק תחת קורת גג אחת

אנחנו בסטארט מבינים שכל עסק הוא שונה וייחודי, בעל צרכים משלו. ברור לנו כי לעסק שלכם מגיע הטוב ביותר, ללא פשרות, בסטנדרט איכות ושירות בהתאמה אישית, ולכן אנחנו מרכזים עבורכם את כלל הפתרונות הרלוונטיים תחת קורת גג אחת, בקלות ובנוחות, כך שתוכלו להמשיך ולנהל את העסק שלכם באופן הטוב היותר.

אצלנו תוכלו לקבל סיוע מקצועי מא’ ועד ת’, בכל תחומי טכנולוגיית המידע כולל שירותי תמיכה, הגנה, ייעול ומניעה, הכל תחת קורת גג אחת. שירותי המחשוב שלנו מקיפים ומספקים מענה רחב להיבטים שונים כדוגמת: בדיקת תשתיות, הטמעה של מערכות מידע, אבטחת מידע וסייבר, תחזוקת מחשבים, שרתי ענן לחברות, גיבוי בענן לעסקים לנתונים, תקשורת מחשבים ושירות תמיכה מרחוק במקרה של תקלות או צורך בביצוע עדכונים.

לעסק שלכם מגיע שקט נפשי – שינויים והתאמות השירות לעסק

חשוב לנו שתדעו כי עבורנו, דינמיות, חדשנות ויצירתיות הם ערכים מנחים. אנחנו מבינים כי בדיוק כמונו, גם אתם חווים שינויים, מתפתחים ומתקדמים ואנחנו? לצדכם, כמובן.
אנו מציעים שירותי מחשוב גמישים ומותאמים למצב ולכן אנו ערוכים לבצע שינויים והתאמות תוך כדי תנועה באופן קבוע. בין אם אתם מרחיבים את העסק, מחליפים מיקום, מצמצמים או לחלופין קולטים עובדים נוספים, תוכלו לבצע בכל עת שינויים או התאמות של השירות אותו אתם מקבלים באופן אישי כך שתוכלו להתאימו לעסק שלכם בצורה מלאה.
אנו מציעים מגוון חבילות מותאמות לצרכים האישיים של העסק או הארגון שלכם. צרו עמנו קשר, למציאת החבילה המתאימה עבורכם.

קראו גם על השירותים הבאים

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים קטנים
שירותי מחשוב לעסקים קטנים

המונח “עסקים קטנים” מתייחס לרוב לעסקים המונים מספר מצומצם של עובדים כולל ההנהלה. עסק קטן יכול למנות בין אדם אחד המתפעל את כולו ובין עשרות

שירותי מחשוב לרשתות
שירותי מחשוב לרשתות

כאשר מדברים על שירותי מחשוב לרשתות לרוב מתכוונים לרשת המחשבים הנמצאת באותו הארגון, בין אם באותו המקום פיזית ובין אם בסניפים שונים המקושרים יחדיו.שירותי מחשוב

מנעול חומת אש
שירותי מחשוב למשרדים

בכל משרד, קטן ככל שיהיה, יש מחשב אחד לפחות, מדפסת אחת לפחות, ראוטר אחד לפחות וטלפון אחד לפחות ותשתית אינטרנט מינימלית כלשהי. אי לכך, שירותי

שירותי מחשוב לעמותות
שירותי מחשוב לעמותות

עמותות בישראל קמות בכל שנה. חלקן למטרת רווח וחלקן בעלות צביון חברתי. המטרות הנפוצות בקרב העמותות הן: דת, משפט, חברה, כלכלה, אומנות ועוד. המשותף ביניהן

שירותי מחשוב לארגונים
שירותי מחשוב לארגונים

בעידן שבו כמעט כל בית עסק מנוהל באופן ממוחשב וכמעט שבלתי ניתן למצוא בתי עסק שאינם מסתמכים על מערכות מחשוב כאלה ואחרות, די ברור שככל

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?