ייעוץ מחשוב ואינטגרציה

רעיונות ייעוץ מחשוב ואינטגרציה

ייעוץ מחשוב ואינטגרציה לא רק נשמע כמו תחום רציני, אלא גם מורכב מאוד הלכה למעשה. מדובר בתחום הדורש עבודת הכנה ותכנון מאוד קפדניים אל מול כל מערכות המחשוב בבית העסק או בארגון. נדרשת כאן הכרה של כל המערכות הפנים ארגוניות על בוריין, לא כל שכן, כיצד לחבר ביניהן באופן מושל מבלי לפגוע בבסיסי הנתונים של כל אחת מהמערכות השונות. לשם כך, נדרשת חברה המסוגלת להעניק שירותי ייעוץ מחשוב ואינטגרציה וביצוע מושלם שימנע כמה שפחות Down Time וכמה שפחות סיכונים לארגון לפני, תוך כדי וכתוצאה מהתהליך.

חשוב לוודא כי ביצוע האינטגרציה כולל תמיכה מלאה וליווי מקצועי לכל אורך התהליך ולאחריו, על ידי מומחים בתחום בעלי ניסיון,זמינות ומקצועיות גבוהה.

אינטגרציה בין מנהלים למשתמשים/עובדים

המקרים בהם נחוץ ייעוץ מחשוב ואינטגרציה

שילוב תוכנות חדשות בארגון: הוספת תוכנה חדשה לעסק כבר מזמן אינה עניין של מה בכך. רוב התוכנות במערכות מחשוב ארגוניות הנן תוכנות הקשורות באופן כזה או אחר בניהול עסק ולכן הטמעתן חייבת להיות מוקפדת ומלווה בכמה שפחות תקלות וטעויות. שילוב של תוכניות חדשות לניהול עסק דורשת התאמת התוכנות הקיימות לתוכנה החדשה ואולי אף להחליף את חלקן בתוכנה החדשה שאולי נותנת מענה רחב יותר שעד כה ניתן על ידי מספר תוכנות שונות.

יתרה מכך, כאשר מטמיעים תוכנה חדשה, בין אם היא באה על חשבון תוכנה קיימת או בנוסף לתוכנות הקיימות, יש צורך בהעברת הנתונים בין התוכנה או התוכנות הקיימות לבין המערכת החדשה וזה חלק בלתי נפרד מהאינטגרציה. ביצוע שגוי של התהליך יכול לשבש את כל מהלך ההטמעה כולו ולהשבית את הארגון מכל פעילות עד עלייה נכונה של הנתונים, דבר שיכול להוביל לנזק לארגון ולשירותיו.

אינטגרציה

התחברות לשרתים ומערכות בענן

שילוב של שרתים ומערכות בענן עשוי להועיל כלכלית בשל חיסכון ברכישת ציוד טכני רב ורכיבי חומרה ותחזוקת שרת מקומי ו/או מערכת המותקנת ע”ג שרת מקומי. שילוב שרתי דואר בענן לעסקים הפך כל כך נפוץ שחברות רבות עוברות לצורת עבודה שכזאת. 

יחד עם זאת, מערכות וירטואליות הממוקמות בענן לא מתחברות יש סתם כך למערכות הקיימות במערכת המחשוב בארגון, אלא גם הן דורשות היערכות הן ארגונית והן לוגיסטית במערכות המחשוב הקיימות. גם מערכות הממוקמות בענן אמורות להתחבר לבסיס הנתונים המקומי וכמו ששילוב תוכנות מקומיות מורכב מהבחינה הזאת, גם שילוב מערכות ענן מורכב בדיוק באותה המידה ודורש עבודה מודקדקת, מדויקת תוך בקיאות מלאה בכל התהליך ובכל התוכנות הקשורות בתהליך זה.

שילוב מערכות תקשורת ומערכות אבטחה 

ייעוץ מחשוב ואינטגרציה חייב לכלול בו גם את מרכיבי התקשורת בארגון. שרתי VPN, מרכזיות IP ושילוב כל מערכות העברת הנתונים תחת כפיפה אחת. ניתוב נכון של כל ערוצי התקשורת וכל תחנות העבודה הינו הכרחי לעבודה שוטפת ללא הפרעה.

בנוסף לכך, חובה לשלב מערכות אבטחה מחמירות בארגון, כגון: מערכות אנטי וירוס ואנטי ספאם, חומות אש וכל מערכת אבטחה שתמנע באופן כמעט מוחלט כניסה של גורמים לא רצויים למאגרי המידע, לרבות פריצות, וירוסים, תוכנות ריגול ועוד. מערכות אלה מחייבות עדכון תכוף וניהול שוטף לאחר התקנתן.

שירותים ומאמרים נוספים באתר

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט
טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת
טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים
טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it
פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?