פתרונות תקשורת לעסקים

פתרונות תקשורת לעסקים

גם אתם רוצים שירותי מחשוב יציבים וארגון עובד ומתקדם?
גם לכם חשוב שהעסק שלכם יהיה מאובטח, מגובה, ומלווה בשירות מלא ומקצועי? חברות רבות כבר הבינו כי ניהול הארגון או העסק שלהם באופן ממוחשב מסייע ומביא לצמצום העלויות ולהגדלת הרווחיות. כיום, כל עסק קטן ובינוני חייב להתאים עצמו לסביבה התחרותית הקיימת ולמהירות תגובה מהירה אל מול התנאים ההולכים ומשתנים.
בעולם בו המידע הוא המשאב החשוב ביותר לצורך התפתחות העסק שלכם- שירותי המחשוב לעסקים הופכים להיות כלי ייצור עבור הארגון, ההכרחי בדיוק כמו מכונות ושאר חומרי הגלם במפעל אם כן אלו פתרונות תקשורת לעסקים יעזרו לכם.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פתרונות תקשורת לעסקים

מה הם פתרונות תקשורת לעסקים

מערכת רחבה של שירותים המספקים מענה כולל לצורכי המחשוב של בית העסק בהתאמה לאופיו, למטרותיו, גודלו, מספר העובדים בארגון ועוד.
פתרונות תקשורת מתמחים באיכות והתייעלות תהליכי העבודה בארגונים ובחברות גדולות וקטנות ואחד, מהווים תשתית חשובה לעבודה תקינה ורציפה, משפרים את זרימת המידע בחברה ותורמים רבות לתקשורת הפרטית והעסקית.

אילו פתרונות תקשורת נוכל לספק לעסק שלכם

פתרונות ניטור ובקרה– איתור מקורות איום וטיפול בתקלות שוטפות ובמקרי חירום. הניטור מתבצע באופן שוטף במערך המחשוב של הארגון או העסק, כדי לשמור על תקינותו לאורך זמן, ולמנוע מראש מצבים בעייתיים (אנו מנהלים את מערך המחשוב, במקום שהוא ינהל אותנו…)

פתרונות אבטחת מידע– תכנון ובניה של מערך שירותי אבטחת מידע התואם לצרכי בית העסק וכולל בנייה ויישום פרוטוקולים פנים ארגוניים המפרטים את אמצעי האבטחה השונים וההנחיות לשמירת המידע באופן בטוח בתוך כתלי בית העסק. כמו כן, הקמת חומת אש מומלצת והתקנת תוכנות חומת אש וסריקת מיילים על מנת למנוע כניסה של איומים וטיפול באיום באם מתממש.

פתרונות ענן לעסק שלך- שירות ייחודי ובעל תועלות רבות אשר מאפשר אחסון ושיתוף בענן וכן גיבוי בענן לעסקים של המידע בעסק על גבי שרתי ענן ושרתים וירטואלים המנוטרים ומבוקרים בכל עת.

פתרונות תמיכה ושירות לעסקים– מתן שירותי תמיכה לכל משתמשי ציוד הקצה של בית העסק בכל זמן נתון, תוך שיפור מתמיד של אופי השירות במטרה ליצור סטנדרט אחיד וגבוה של מתן שירות.

שיחזור מידע- לכל בית עסק ממוחשב חשוב שתהיה היכולת הטכנולוגית והאפשרות להתאושש במקרה של איבוד מידע הן בעקבות שגיאה, הן בעקבות פריצה והן בעקבות תוכנה זדונית כזאת או אחרת, לרבות וירוס כופר לסוגיו השונים.

תיקון מחשבים- כל בית עסק שואף להתנהל בסביבת עבודה רציפה ושוטפת ללא תקלות. מחשב תקול הדורש תיקון עשוי לעכב את פעילות העסק ולמנוע מממנו לבצע את עבודתו כהלכה. במסגרת שירותי המחשוב אנו מעניקים שירותי תיקון מחשבים ביעילות ובמהירות וכן שירותי.

שירותי אינטגרציה- שירותי האינטגרציה שלנו מספקים שילוב בין מערכות התקשורת השונות בבית העסק, לרבות תוכנות, אפליקציות, שרתים ומחשבים שונים בבית, באופן שיאפשר סינרגיה מושלמת בין המערכות ללא איבוד מידע בין התהליכים.

שירות תמיכה מרחוק- שירות מבוקש במיוחד בפרט בתקופה הנוכחית. באמצעות שירות תמיכה מרחוק על ידי צוות הטכנאים ואנשי ה-Help desk שלנו לא יהיה לכם צורך בהמתנה לטכנאי, תוכלו לקבל את השירות בכל מקרה של תקלה או בעית תחזוקה תוך דקות ספורות. כך יחסך מכם כאב ראש, ותוכלו לשוב לעבודתכם במהרה.

תכנון והקמת תשתיות התקשורת– בהתאמה אישית לצרכי בית העסק בהתאם לדרישות ולכמות העובדים. הקמת תחנות הקצה בחברה, הקמת מרכזיות תקשורת טלפונית, כגון טלפוניה בענן, הקמת חדרי ניהול שרתים ועוד.

בתור בעלי עסק, אתם בוודאי יודעים שכל תקלה טכנית או גורם בלתי צפוי יכול לפגוע בתפוקה של העסק שלכם. פתרונות תקשורת לעסקים מאפשרים לכם להנות ממערכות מחשוב זמינה ויציבה, בעזרת שגרת תחזוקה מונעת. עם פתרונות מיחשוב לעסקים- תקבלו גיבוי ואבטחת מידע, מערכת ניטור ובקרה, ושירות ליווי מקצועיים, וכך תוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

לעסק שלכם מגיע שקט נפשי

עבורנו בStart it– דינמיות, חדשנות ויצירתיות זה שם המשחק. כמונו, גם אתם חווים שינויים ומתפתחים, ואנחנו כאן לצידכם בשביל להתקדם יחד.
בStart It אנו ערוכים לבצע שינויים והתאמות תוך כדי תנועה באופן קבוע, ולכן תוכלו לקבל גם מעטפת של שירותי מחשוב הגמישים ומותאמים למצב.

בין אם אתם מרחיבים את העסק, מחליפים מיקום, מצמצמים או לחלופין קולטים עובדים נוספים, תוכלו לבצע בכל עת שינויים או התאמות של השירות אותו אתם מקבלים באופן אישי כך שתוכלו להתאימו לעסק שלכם בצורה מלאה.
אנו מציעים מגוון חבילות מותאמות לצרכים האישיים של העסק או הארגון שלכם, ונשמח למצוא ביחד איתכם, את החבילה המתאימה עבורכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים באותו הנושא
המאמרים החדשים באתר
טכנאי
טכנאי רשתות

בעולם ממוחשב, רשתות תקשורת המחשבים משמשות כתשתית הכרחית לפעילותו של כל עסק, ללא קשר לגודלו. העדרה של תשתית תקינה הפועלת ללא הפרעות, עלולה לפגוע משמעותית

מחשוב ענן לעסקים
מחשוב ענן לעסקים

כיום, ניתן להניח, כמעט כולם נחשפו למינוח “מיחשוב ענן”. כלומר, במקום לנהל בבית העסק או בבית רשת מחשבים מקומית, הנתונה לשלל איומים – פשוט להשתמש

שירותי מחשוב ענן
מחשוב ענן

לא תמיד זה קל להיות בעל עסק בישראל. יוקר המחיה בארצנו הקטנטונת מרקיע שחקים, ואם נוסיף לעובדה זו את כל ההוצאות שנופלות על בעלי עסקים

סינון מיילים בג'ימייל
סינון מיילים בג’ימייל

דואר אלקטרוני משרת את ליבת הארגון, בהיותו פלטפורמה מרכזית להעברת מסמכים וקבצים בין כלל חברי הצוות. רוב העסקים והארגונים בישראל מתבססים על הדואר האלקטרוני של

גיבוי לעסקים
פתרונות גיבוי לעסקים

כל עסק, שלו פעילות דיגיטלית בהיקף כלשהו, חייב לשמר את נתוניו ולהגן על עצמו מפני אובדנם, מטעויות אנוש או מעבריינות סייבר. לכן, לשם בטיחותו עליו

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?