סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים

פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים

Start-it פתרונות מחשוב לעסקים מספקת שלל פתרונות תקשורת שייעלו את העבודה השוטפת, וכן ליווי צמוד של איש מקצוע לייעוץ ותמיכה בכל שאלה או בעיה שתעלה.
רוצים שהעסק שלכם יתקתק? כדי לנהל עסק בצורה יעילה עם תקשורת זורמת בין העובדים-ספקים-מנהלים, תזדקקו לפתרונות תקשורת מתקדמים לעסק. עם הפיתוחים האחרונים בתחום שירותי הענן לעסקים, על עסק שמעוניין לקדם את עצמו ולעבוד בצורה יעילה יותר, לאמץ פתרונות תקשורת מתקדמים ולא להשאר מאחור.
בין מגוון פתרונות התקשורת שאנו מציעים ב-Start It לבעלי עסקים וארגונים תוכלו למצוא בניית תשתית תקשורת איכותית, פתרונות גיבוי בענן לעסקים, שירותי תמיכה ושירותי-IT לעסקים ועוד. אנו מציעים תמיכה עבור כל אחד מהפתרונות, מרמת טכנאי מקומי שמגיע לעסק ועד תמיכה מרחוק, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו מענה מידי לכל בעיה שתצוץ.

פתרונות תקשורת

מה כוללים פתרונות התקשורת שלנו

כשאנו מדברים על פתרונות תקשורת לעסק או לארגון, אנו מתכוונים מגוון רחב של שירותים, שנועדו להבטיח התנהלות שוטפת ונכונה של רשתות התקשורת בארגון. למשל:
בניית תשתית תקשורת איכותית – תשתית תקשורת מחשבים מהווה תנאי מקדים לפעילותו והתנהלותו התקינה של כל ארגון, שכן היא מאפשרת תקשורת יעילה המותאמת לצרכיו. מערכות המחשוב הן לב ליבו של העסק/הארגון, כיוון שהן אוצרות בתוכן את הדבר החשוב ביותר עבורו- המידע שברשותו.
אנו מספקים במסגרת השירות:
התקנת רשתות מחשבים, ורשתות טלפוניה IP באיכות גבוהה
התקנה ותמיכה עבור כל סוגי המחשבים וציוד הקצה
חיבור של כל המחשבים בעסק לשרת, כך שמתאפשרת עבודה בתוך רשת פנימית ובלעדית למשרד
שירותי אבטחת מידע לרשת הפנימית שלכם, על מנת שהאקרים ופורצים לא יחדרו אליה ויחשפו מידע חסוי
חלוקת הרשאות הכוללת אפשרות כניסה למחשבים מסוימים עבור מנהלים ואדמינים
חברתנו מתמחה בייעוץ והקמת תשתיות תקשורת למגזר העסקי. צוות איכותי של טכנאים ילווה אתכם החל מהתקנת התשתית ומערכות המחשוב, דרך ניטור השרתים והתקשורת וכלה בייעוץ מחשוב מקצועי שיסייע לכם לעבוד בראש שקט.

הקמת רשת אלחוטית

אם גם אתם חווים במשרד בעיות התחברות או קליטה, וחולמים על האפשרות להסתובב באופן חופשי ללא צורך בחיבור לכבלים, הפתרון של הקמת רשת אלחוטית הוא במיוחד עבורכם. הרשת האלחוטית מאפשרת חיבור ישיר לרשת התקשורת ומערכות המידע מכל מקום ובכל עת. כלל המחשבים והמכשירים המחוברים עושים שימוש בתקשורת רדיו כדי להעביר באופן סדיר נתונים ומידע.

שיפור ניכר של היעילות בעבודה

שיפור שביעות רצון העובדים, הלקוחות והספקים
בקרה ושליטה על כל רכיבי העסק ללא השקעה יקרה ביצירת תשתית פיזית, ולכן מומלצת עבור עסקים דלי תקציב
צוות Start-it עוסק לא רק בהתקנה והקמת הרשת, אלא גם בכל המעטפת הנדרשת לכם לטובת אבטחת המידע לעסקים. ללא תנאים לסביבת עבודה מאובטחת, הרשת האלחוטית עשויה להפוך פתח לגניבת מידע.

פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים

פתרונות תקשורת מתקדמים- מרכזיה בענן לעסקים

עסקים וארגונים רבים מבינים את הצורך בפתרונות תקשורת מתקדמים, המייעלים את תהליך העבודה, והופכים את הביצועים והיכולות התקשורתיות בין העובדים לאופטימליות. בכדי להפוך את המערכת הטכנולוגית בה נעזר העסק ליעילה יותר, מומלץ להעזר במרכזיית IP בענן לעסק. המרכזיה בענן לעסקים "מתלבשת" על קווי האינטרנט הקיימים ועל התקשורת האינטרנטית, ללא צורך בהתקנת קו טלפון או כבלים.
היתרונות במרכזיה כזו הם רבים:

  • הוצאות העסק ניתנות לשליטה
  • ניתן לנטר את מרבית השיחות, כולל שיחות עם תוכן חסוי או רגיש
  • כלל השיחות המתבצעות בקווי העסק הן פנימיות, ולכן לרוב אין תשלום עבור שיחות אלו
  • במקום להגביל את העסק למקום הפיזי, המרכזיה כוללת בתוכה תיווך בין מחשבים ניידים, מכשירי סלולר ועוד

מניסיון של עשרות בעלי עסקים, לאחר שעברו לשירות המתקדם של מרכזיה בענן, הם לא מצליחים להבין איך הסתדרו עד כה בלעדיו…

חדר ועידה כחלק מאותם פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים

חברת IT-START מציעה פתרון איכותי לביצוע שיחות ועידה, הכולל הקמת חדר ועידה וירטואלי פרטי משלכם. עובדי הארגון ומנהליו יוכלו להיכנס לחדר באמצעות מספר טלפון חיצוני, ולקיים שיחות ועידה מרובות משתתפים.
מתאים לחברות העושות שימוש רב בשיחות ועידה ומעוניינות לחסוך בהיקף התשלומים לספקי שירות
ללא צורך ברכישה של מרכזיה חדשה
מספרי גישה מחו"ל לביצוע שיחת ועידה
המערכת גמישה ומאפשרת להוסיף חדרים או משתתפים בקלות
פיצ'רים מתקדמים: סיסמה ייחודית לכל חדר, הכרזת שמות המשתתפים הנכנסים והיוצאים ועוד

שירותי מחשוב לעמותות

פתרונות תקשורת התפורים במיוחד עבור העסק שלכם

Start-it מספקת מעטפת שלמה של פתרונות תקשורת איכותיים עבור העסק/הארגון: החל משלב ההתקשרות בו הנציגים שלנו יסייעו לכם לבחור את פתרון התקשורת המתאים ביותר עבורכם, דרך שלב התקנת המערכת בו צוות טכנאים מטעמנו יתקין את המערכת בבית העסק, ולבסוף בליווי אישי ובהדרכה צמודה כיצד להשתמש במערכות השונות ולמנוע מראש תקלות שעשויות לצוץ תוך שימוש במערכות התקשורת.

כדי שתוכלו להיות רגועים לחלוטין, נספק לכם שלל אפשרויות של תמיכה מרחוק או במשרד הפיזי, כך שגם בעת התרחשות תקלה, נהיה זמינים לשירותכם תוך זמן קצר. בנוסף, אנו מעסיקים צוות קבוע של מנהלי רשתות וטכנאים מוסמכים, כך שלכל אחד מהלקוחות שלנו נציג אישי המכיר את המערכות והשירותים המותקנים אצלו, דבר שמאפשר טיפול יעיל ומהיר יותר.

מתלבטים בנוגע למערכת התקשורת המתאימה עבורכם? רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button