סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לחברות

שירותי מחשוב לחברות

בעלי חברות קטנות, אם עדיין לא בחרתם שירותי מחשוב לחברות זה הזמן לשקול ברצינות את הנושא בין אם יש בחברה מחשב אחד ובין אם כמה בודדים וזאת משום כמה סיבות עיקריות:

גם חברה קטנה משתמשת ברשת האינטרנט למעשה כמעט בכל פעולה ולכן גם היא נזקקת להגנה מפני גורמים לא רצויים ועם כל הכבוד לתוכנת אנטי וירוס אין בה משום ההגנה המקסימלית על כל הקבצים בכל עת ואין בה מענה מושלם לכל מקרה שחדר וירוס כופר או גורם מזיק כלשהו למחשב. חדירות למחשב יכולות להתרחש בכל עת גם בחברה קטנה שלא משתמשת בתוכנות חומת אש והלא גם חברת סטארט אפ שעובדת על משהו מאוד מסווג יכולה להיות קטנה עד מאוד.

זליגת מידע יכולה להתרחש בכל חברה, קטנה כגדולה ורצוי להיערך אליה מבעוד מועד ובכלל לנסות למנוע אותה ככל הניתן. שירותי מחשוב לחברות עשויות להכיל גם שירותי אבטחת מידע שיבלמו זליגה שכזאת עוד בטרם קרתה.

היתרונות של שירותי מחשוב לחברות

מענה מהיר ויעיל – אם מתרחשת תקלה בחברה, בין אם היא קטנה ובין אם היא גדולה, חשוב עד כשי הכרחי לקבל על כך מענה מהיר הכולל טיפול בתקלה תמיכה מרחוק והתאוששות מהירה על מנת לשוב לעבודה סדירה מהר ככל הניתן. שירות זה מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בחברה קטנה אשר ברשותה מספר מצומצם של מחשבים. כל תקלה קטנה יכולה לשבש לחלוטין את פעילות בית העסק ולפגוע בו.

מצג של שירותי מחשוב לרואי חשבון

שירותים נוספים הניתנים במסגרת שירותי מחשוב לחברות

בין כלל השירותים הניתנים במסגרת שירותי מחשוב לחברות ניתן למנות גם את השירותים הבאים:

גיבוי מידע – הן ע"י שרת מקומי והן ע"י שרת גיבוי בענן לעסקים, על מנת שניתן יהיה להשתמש בו ולשלוף אותו בכל רגע נתון. גיבוי זה הינו הכרחי על מנת שלא לאבד מידע ובוודאי במקרה של פריצה למידע במחשבי החברה ובמצב של איבוד המידע שחזור המידע במחשב.
מתן פתרונות לעבודה מרחוק – חיבור רשת מאובטח, שרתים מאובטחים וגלישה דרך VPN מבטיחים עבודה בטוחה ורציפה מרחוק על מנת להמשיך את שטף העבודה ללא הפרעה. יתרה מזאת, חיבור הרשת המאובטח לרוב נעשה דרך חומת אש (חומרה, תוכנה או שניהם) המייצרת ניטור שוטף על כל תנועה אל הרשת וממנה.
שירותי טכנאי לטיפול מיידי בכל תקלה, הן ברמת התוכנה והן מבחינת החומרה הינם הכרחיים לתפקודה השוטף של כל חברה, משום שאיחור בטיפול עלול לעלות לה בלקוחותיה לטווח הקצר והארוך. לכן, אין להקל ראש בשום מערכת מחשוב של חברה, גם אם מדובר במחשב אחד מיני רבים. ואין לזלזל בסימניה המקדימים של כל תקלה.

שירותי מחשוב לחברות ושמירה בענן

לסיכום

שירותי מחשוב לחברות חשובים והכרחיים לכל חברה, בין אם גדולה ובין אם קטנה ואין להמתין לרגע בו יתעורר הצורך בשירות ברמת הכאן ועכשיו אלא מראש לשכור שירותיה של חברה שזאת מהותה, מתן שירותי מחשוב לחברות, בעוד מועד, ללמד את אנשיה אילו מערכות מחשוב קיימות בחברה, איזו תשתית רשת, מיהם משתמשי המידע בחברה ואילו חלקים של המידע, מהן נקודות התורפה של מערכות האבטחה בחברה וכיצד ניתן לשמור עליהן וכיצד ניתן מראש להגן על המידע במערכות הממוחשבות שבחברה ועל התעבורה ברשת האינטרנט אל החברה ודרכה, עוד לפני שבכלל התרחשה תקלה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button