שירותי מחשוב לעמותות

שירותי מחשוב לעמותות

עמותות בישראל קמות בכל שנה. חלקן למטרת רווח וחלקן בעלות צביון חברתי. המטרות הנפוצות בקרב העמותות הן: דת, משפט, חברה, כלכלה, אומנות ועוד. המשותף ביניהן הוא ניהול מאגרי המידע במערכות שונות המסונכרנות לצורך השגת המטרה. על מנת לנהל מערכות אלה ולסנכרן ביניהן יש צורך באיש מקצוע ו/או חברה המעניקים שירותי מחשוב לעמותות ומתמחים בהם.

בעוד שארגונים הפועלים מתוך כוונת רווח יכולים להרשות לעצמם להעסיק עובד או מחלקה שיעסקו בנושא שירותי מחשוב לארגונים, הרי שבעמותות מספר העובדים מראש מצומצם, לרוב, לא ניתן למנות אדם שיוכל לטפל במערכות המחשוב באופן בלעדי ושוטף.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי מחשוב לעמותות

מערכות המידע בעמותות

על מנת להשיג את מטרותיה כאמור, כל עמותה נעזרת במערכות מידע שונות המאחסנות מידע כגון:

מערכת הנהלת חשבונות – אף על פי שעמותה הינה ארגון ללא מטרת רווח, עדיין מנוהלים בה ספרים חשבונאים משום שכן נכנסות תרומות, נרשמות הוצאות ומופרשות משכורות מסוימות ועל כל פעולה שכזאת מחייבת רישום ודיווח לרשויות.
מערכת גיוס תרומות – מערכת CRM המרכזת בתוכה את כלל הרשימות לביצוע גיוס שוטף של תרומות ומעקב אחר הפעילויות הקשורות בגיוס.

  • מערכת ניהול עובדים ושעון נוכחות.
  • מערכת ניהול משרד.
  • מערכת מיילים.
  • מערכות תקשורת מחשבים וטלפוניה בענן.
זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי מחשוב לעמותות

מה כוללים שירותי מחשוב לעמותות

עד כמה שעמותה איננה ארגון שהוקם למטרות רווח עלפי ההגדרה, היא מאוד דומה בתכליתה מבחינת ניהול מערכות המידע והמחשוב שבה. שכן, גם עמותה חייבת לשמור על המידע הרגיש שברשותה בדיוק כשם שכל חברה מסחרית כזו או אחרת שומרת על המידע שברשותה באמצעות אבטחת מידע וסייבר וכן על מערכות המחשוב המנוהלות על ידה ולו על מנת להמשיך בפעילותה הסדירה.
על כן, שירותי מחשוב לעמותות חייבים לכלול את המרכיבים הבאים:

שירותי אבטחת מידע – מטרת שירותי אבטחת מידע היא על כל המידע העובר במחשבי העמותה חייב להיות מאובטח שמא יאבד, יימחק, ייגנב וכו’. אמנם לכאורה עמותה לא אמורה להיות מטרה לעבירות סייבר משום היותה נטולת מטרות רווח ועדיין, אף מתקפת האקרים לא תפסח על מידע שערכו אינו מסולא בפז רק משום שמדובר בעמותה ואף וירוס כופר לא יידע לדלג מעל מחשב כזה או אחר משום שהוא מקושר לעמותה. מידע הוא מידע הוא מידע ובעל המידע הוא בעל הכוח.

גיבוי – בהמשך לסעיף הקודם, גיבוי המחשב והמידע חשוב באותה המידע כמו אבטחת המידע לעסקים משום שאם חלילה מידע מסוים אובד, גיבוי נכון ושוטף ידאג להתאוששות מהירה ובטוחה של המידע המאוחסן במערכות.

תמיכה טכנית שירותי תמיכה טכנית לכל מערכת עלולות להיות תקלות מדי פעם. תמיכה טכנית לעסקים או לעמותות בכל שעות היממה, לרבות בשעות הפעילות של העמותה מבטיחה עבודה שוטפת ורציפה ללא עיכובים מיותרים באמצעו תמיכה מרחוק הבעיה שתצוץ תיעלם.

תיקונים ושירותי טכנאי – מחשבים, מעצם ביותם מכונה לכל דבר ועניין, מצריכים מדי פעם שירותי תיקונים, כמו גם ציוד הקצה הנלווה להם כמו מדפסות, ראוטרים, מסכים וכו’. על מנת להבטיח עבודה שוטפת ורציפה על כלל מחשבי העמותה יש צורך בשירותי תיקונים זמינים הן מבינת לוחות הזמנים והן מבחינת מיקום גיאוגרפי של הטכנאי, המעבדה וכו’, כמו גם התקנת חלפים בעת הצורך בכמה שפחות עיכובים שעלולים להאט את פעילות העמותה ולפגוע ביעילותה במישורים רבים, גם אם לא יסכן אותה באופן מיידי.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

שירותי מחשוב למפעלים
שירותי מחשוב למפעלים

מפעלי תעשייה ככללם הינם עסק מאוד מורכב ומסועף, המחויב בהתנהלות ממוחשבת ללא דופי על מנת שהתהליכים בו יהיו יעילים, רציפים ומאורגנים. מעבר להיותו עסק לכל

שירותי מחשוב לסמארטפונים
שירותי מחשוב לסמארטפונים

אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת נכנסו לחיינו הטלפונים הסלולריים. כמה קטנים ותמימים שכל מטרתם הייתה לשמש תקשורת שוטפת אם וכאשר לא נמצאים בטווח

פתרונות ענן לעסקים
פתרונות ענן לעסקים

כבית עסק וודאי אתם מנהלים מאגר עצום של מידע שוטף, גם אם אתם מנהלים עסק חדש. מספיק שאתם מנהלים את הפעילות במספר תוכנות בסיסיות וכבר

שירותי מחשוב לעסקים בהוד השרון
שירותי מחשוב לעסקים בהוד השרון

הוד השרון עשתה קפיצת מדרגה בשני העשורים האחרונים בכל הקשור לפיתוח העיר. תושבים רבים הוספו לשכונות החדשות והישנות, אזורי התעשיה הורחבו והועשרו בבתי עסק קטנים

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?