סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לעמותות

שירותי מחשוב לעמותות

עמותות בישראל קמות בכל שנה. חלקן למטרת רווח וחלקן בעלות צביון חברתי. המטרות הנפוצות בקרב העמותות הן: דת, משפט, חברה, כלכלה, אומנות ועוד. המשותף ביניהן הוא ניהול מאגרי המידע במערכות שונות המסונכרנות לצורך השגת המטרה. על מנת לנהל מערכות אלה ולסנכרן ביניהן יש צורך באיש מקצוע ו/או חברה המעניקים שירותי מחשוב לעמותות ומתמחים בהם.

בעוד שארגונים הפועלים מתוך כוונת רווח יכולים להרשות לעצמם להעסיק עובד או מחלקה שיעסקו בנושא שירותי מחשוב לארגונים, הרי שבעמותות מספר העובדים מראש מצומצם, לרוב, לא ניתן למנות אדם שיוכל לטפל במערכות המחשוב באופן בלעדי ושוטף.

מערכות המידע בעמותות

על מנת להשיג את מטרותיה כאמור, כל עמותה נעזרת במערכות מידע שונות המאחסנות מידע כגון:

מערכת הנהלת חשבונות – אף על פי שעמותה הינה ארגון ללא מטרת רווח, עדיין מנוהלים בה ספרים חשבונאים משום שכן נכנסות תרומות, נרשמות הוצאות ומופרשות משכורות מסוימות ועל כל פעולה שכזאת מחייבת רישום ודיווח לרשויות.
מערכת גיוס תרומות – מערכת CRM המרכזת בתוכה את כלל הרשימות לביצוע גיוס שוטף של תרומות ומעקב אחר הפעילויות הקשורות בגיוס.

  • מערכת ניהול עובדים ושעון נוכחות.
  • מערכת ניהול משרד.
  • מערכת מיילים.
  • מערכות תקשורת מחשבים וטלפוניה בענן.
שירותי מחשוב לעמותות

מה כוללים שירותי מחשוב לעמותות

עד כמה שעמותה איננה ארגון שהוקם למטרות רווח עלפי ההגדרה, היא מאוד דומה בתכליתה מבחינת ניהול מערכות המידע והמחשוב שבה. שכן, גם עמותה חייבת לשמור על המידע הרגיש שברשותה בדיוק כשם שכל חברה מסחרית כזו או אחרת שומרת על המידע שברשותה באמצעות אבטחת מידע וסייבר וכן על מערכות המחשוב המנוהלות על ידה ולו על מנת להמשיך בפעילותה הסדירה.
על כן, שירותי מחשוב לעמותות חייבים לכלול את המרכיבים הבאים:

שירותי אבטחת מידע – מטרת שירותי אבטחת מידע היא על כל המידע העובר במחשבי העמותה חייב להיות מאובטח שמא יאבד, יימחק, ייגנב וכו'. אמנם לכאורה עמותה לא אמורה להיות מטרה לעבירות סייבר משום היותה נטולת מטרות רווח ועדיין, אף מתקפת האקרים לא תפסח על מידע שערכו אינו מסולא בפז רק משום שמדובר בעמותה ואף וירוס כופר לא יידע לדלג מעל מחשב כזה או אחר משום שהוא מקושר לעמותה. מידע הוא מידע הוא מידע ובעל המידע הוא בעל הכוח.

גיבוי – בהמשך לסעיף הקודם, גיבוי המחשב והמידע חשוב באותה המידע כמו אבטחת המידע לעסקים משום שאם חלילה מידע מסוים אובד, גיבוי נכון ושוטף ידאג להתאוששות מהירה ובטוחה של המידע המאוחסן במערכות.

תמיכה טכנית שירותי תמיכה טכנית לכל מערכת עלולות להיות תקלות מדי פעם. תמיכה טכנית לעסקים או לעמותות בכל שעות היממה, לרבות בשעות הפעילות של העמותה מבטיחה עבודה שוטפת ורציפה ללא עיכובים מיותרים באמצעו תמיכה מרחוק הבעיה שתצוץ תיעלם.

תיקונים ושירותי טכנאי – מחשבים, מעצם ביותם מכונה לכל דבר ועניין, מצריכים מדי פעם שירותי תיקונים, כמו גם ציוד הקצה הנלווה להם כמו מדפסות, ראוטרים, מסכים וכו'. על מנת להבטיח עבודה שוטפת ורציפה על כלל מחשבי העמותה יש צורך בשירותי תיקונים זמינים הן מבינת לוחות הזמנים והן מבחינת מיקום גיאוגרפי של הטכנאי, המעבדה וכו', כמו גם התקנת חלפים בעת הצורך בכמה שפחות עיכובים שעלולים להאט את פעילות העמותה ולפגוע ביעילותה במישורים רבים, גם אם לא יסכן אותה באופן מיידי.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button