סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לעסקים באשדוד

שירותי מחשוב לעסקים באשדוד | ןIT-START

העיר השישית בגודלה בישראל, השוכנת בדרום מישור החוף, בעלת הנמל היפייפה ומגוון הנופים והאטרקציות, שופעת בתי עסק מכל סוג ובכל ההיקפים וההרכבים וכמעט כולם מחזיקים מחשב אחד לפחות בבית העסק וכל עסק באשדוד שמחזיק מחשב אחד לפחות חייב לדאוג לספק שירותי מחשוב לעסקים באשדוד.
כל בית עסק נתקל בבעיות מחשוב שונות מהקטנה שבהן ועד הגדולה שבהן, וכל אחת מבעיות אלה עלולה להשבית עסק שלם לזמן מה.

בעיות מחשוב נפוצות

תקלות ובעיות במחשוב בבתי עסק יכולות לכאורה להיחשב קטנות אך למעשה לגרום לנזק גדול ולאובדן כספי בהתאם ולכן יש להתייחס אליהן כגדולות במיוחד בבית עסק ועוד יותר כאשר בית העסק מבוסס על מחשב אחד שכל השבתה שלו עשויה להשבית את העסק עצמו ואף לגרום לנזק מתמשך יותר.

  • חומרה – מסך שמפסיק לעבוד, כרטיס מסך תקול, מעבד, מאוורר, כונן קשיח ולמעשה כל חלק מוחשי שאינו מתפקד כתמול שלשום, בין אם בעקבות התיישנות החומר ובין אם מפגיעה של ממש עלולים לגרום למחשב כלל לא לעבוד או לעבוד באופן לקוי.
  • תקלות תוכנה – תכונה שלא עולה, וירוסים המשבשים את עלייתה של מערכת הפעלה ו/או של תוכנות מסוימות או קבצים מסוימים או כל תקלה שבאה לידי ביטוי ברמת התכונות המותקנות על המחשב, לרבות מערכת ההפעלה. עוד בנושא הגנה באמצעות התקנת תוכנת אנטי וירוס.
  • תקלות רשת – ציוד קצה שלא עובד כראוי, רשת אלחוטית פנים ארגונית שאינה מגיבה ו/או קורסת ותקלות שונות נוספות הגורמות לקצר בין מחשבי בית העסק בינם לבין עצמם ובינם לבין שלל ציוד הקצה הנלווה.
  • שדרוג – תקלות שנופלות איפשהו בין החומרה לתוכנה. לעיתים יש צורך בשדרוג מערכות על מנת שתוכנות מסוימות יעבדו כשורה ועל מנת שהמחשב כולו לא יקרוס בין פעולותיו השונות.
  • שחזור מידע – בין אם על מנת לבצע בקרת נזקים לאחר הסרת וירוס ובין אם על מנת לשחזר מידע שאבד מסיבה אחרת. עוד בנושא גיבוי מידע בענן לעסקים.
כונן מחשב נייח

שירותי מחשוב לעסקים באשדוד המבוצעים באופן שוטף

עם כל הכבוד לתקלות, מה עם תחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב בחברה? אם כן, חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים באשדוד או בכל עיר אחרת בארץ, אמורה לתת מענה שוטף ככל שבית העסק זקוק לו. הכוונה לשירותים שוטפים כגון: אבטחת מידע, אחסון ו/או טיפול בשרתים בין אם מוחשיים ובין אם וירטואליים וניטור שוטף של כל מערכות המחשוב בבית העסק, בהנחה שמדובר בבית עסק המתפקד יותר ממחשב אחד ויחיד. ניטור שוטף אמור להתריע בפני איטיות מערכות המחשוב ותקלות צפויות לכשהן מתחילות להתהוות ועל כן, כאשר קיים ניטור שכזה הטיפול באותן תקלות שמתגלות תוך כדי עבודה מתבצע בזמן אמת ולא רק לאחר שהתגלו וכבר יצרו נזק.

כמו כן, שירותי מחשב לעסקים המבוצעים גם הם ברמה השוטפת הם תחזוקה של רשתות התקשורת בחברה, המבוססות על מערכות המחשב.

לאור כל הנכתב כאן, חשוב להתאים את חבילת שירותי המחשוב לעסקים באשדוד על פי תקציב, מספר תחנות הקצה בבית העסק, כולל התקנים חיצוניים, מספר המשתמשים והשירותים הנדרשים עבור בית העסק והכי חשוב יש לתאם את נושא הזמינות מול בית העסק הן ברמה השוטפת והן ברמת תיקון התקלות כשהן מתרחשות בפועל.

שירותי מחשוב בערים נוספות

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

Translate »
Call Now Button