שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

בני ברק הינה העיר התשיעית בגודלה במדינת ישראל, הגובלת בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל ופתח תקווה. כעיר מרכזית במיותר משמשת בני ברק כמרכז עסקים לא קטן וכהמשך טבעי של אזורי העסקים של עריה השכנות, עד כדי יכולת מצומצמת להבחין בין גבולותיה התעשייתיות.
ככזאת, חולשת בני ברק על עסקים רבים מאוד, מבתי עסק קטנים ביותר ושכונתיים ועד מפעלי ענק ותעשיות רפאויות.
לכן, כאשר מחפשים שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק, כדאי להבין באיזה סדר גודל של חברה מדובר, מהם הצרכים הנלווים לחברה מבחינת מחשוב ותקשורת.

שירותי מחשוב לעסקים

חברה קטנה

חברה קטנה מתאפיינת במספר מצומצם של תחנות מחשוב, החל מתחנה אחת וכלה בעשרות בודדות ומעט ציוד קצה. במקרה של חברה קטנה תחזוקת המחשוב אפשרית גם מרחוק למעט במקרים של תיקוני חומרה. אי לכך, נדרש מערכת ניטור ובקרה שוטף של המידע ושל שירותי אבטחת המידע, מתן שירותי תמיכה שוטפים אך בהיקף יחסית קטן. שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק בסדר גודל שכזה לרוב יהיה שעתי או מתוחם בבנק שעות מסוים. שירותים אלה עשויים להינתן ע”י אדם אחד או קבוצה מצומצמת של אנשים.

חברה בינונית ומעלה

שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק אשר עונים על ההגדרה של חברה בינונית כוללים שירות יותר נרחב, כמו בין היתר צוות קבוע המנטר באופן שוטף את הנעשה במערכות המחשוב, הטמעת תוכנות ותשתיות, שירותי ענן לעסקים, שירותי פתרונות גיבוי לעסקים ועוד. המאפיין שירות שכזה הוא ריבוי תחנות המחשוב וציוד הקצה ולכן בחברה בינונית ומעלה יש כבר צורך בתכנון רשת תקשורת רחבה במקום ותשתית שתתאים לכלל משתמשי הרשת באשר הם באמצעות חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים, בין אם עובדים ממשרדי החברה ובין אם מהבית ובין אם מרחוק. תכנון התשתית בצורה נכונה יבטיח עבודה בטוחה, שוטפת ורציפה ללא תקלות ובעיות.

ככל שהארגון גדול יותר כך יש צורך בתחזוקה שוטפת בכל יום ובכל שעה ביום, יתרה מזאת, ככל שהארגון גדול יותר קיים בו יותר מידע שיש לגבות ולאחסן ולכן מתן שירותי ענן הינו הכרח המציאות ככל שמדובר בחברה גדולה. במסגרת שירותי הענן מקבלים:

  • אחסון בנפחים גבוהים מאוד בעלויות נמוכות מאוד יחסית
  • גיבוי של כל המידע על גבי שרתי ענן ללא תלות במיקום, חומרה מקומית ועוד.
  • אחזור של המידע בכל רגע נתון, לרבות במקרים של אובדן המידע מסיבות כאלה או אחרות.

שירותי אבטחת המידע והצפנת הגישה אליו תחת פרוטוקול אבטחה מאוד מחמיר עם חומת אש איתנה אשר משותף לכלל החברות המשתמשות בשירותי הענן. אבטחה מחמירה שכזאת תמנע עד כמה שניתן חדירה של גורמים לא רצויים למאגרי המידע של החברה גם אם מצליחים לחדור למחשבי החברה, כל עוד המידע מאוחסן על ענן.
חסכון בעלויות – ללא חומרה נוספת ומתקדמת ככל שצרכי החברה עולים, ללא הקצאת מיקום ומשאבים לאחזקת שרתים מקומיים וללא כוח אדם נוסף על מנת לתפעל שרתים מקומיים.

דגשים חשובים לפני בחירת שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

קצת לפני שבוחרים שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק חשוב להבין מה גודל העסק, מהם צרכי המחשוב שלו, מיהם משתמשי הקצה שלהם ומה היקף השימוש שלהם, באיזה היקף של ציוד קצה מדובר ומה היקף אחזקתו. איזו תשתית תקשורת נדרשת בארגון וכמה היא אמורה לכסות? כמה משתמשי קצה יתחברו מרחוק וכיצד יתנהל מנגנון החיבור מרחוק? מה תקציב המחשוב שהארגון מקצה ועל פיו לבצע סקר שוק נרחב הן מבחינת מיפוי הצרכים והן מבחינת אספקת השירותים.
לאחר ביצוע סקר השוק ובהנחה שנמצאה חברה שיכולה לעמוד בכך, חובה לעגן הכל בחוזה מסודר ובו יצוינו כלל מרכיבי השירות בסעיפים השונים, כמו גם האותיות הקטנות אשר בהן יצוינו חריגות בין אם בשעות, בשירות הניתן ו/או הבעת רצון לסיים את ההתקשרות בטרם פג תוקף מועד החוזה. את החוזה קובעים רק לאחר ששני הצדדים יודעים בדיוק מה צרכי הלקוח ומה נדרש על מנת לענות עליהם הן מבחינת הקמה והן מבחינה שוטפת.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט
טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת
טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים
טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it
פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?