סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

המונח "עסקים קטנים" מתייחס לרוב לעסקים המונים מספר מצומצם של עובדים כולל ההנהלה. עסק קטן יכול למנות בין אדם אחד המתפעל את כולו ובין עשרות בודדות של אנשים, אך אין המונח מעיד בהכרח על היקף ההכנסות ו/או המסחר המנוהל דרך חברה זו. כך או כך, המאפיין עסק קטן הוא מספר מצומצם יחסית של מערכות מחשוב וציוד קצה אשר מצריך שירותי מחשוב לעסקים קטנים.

אי לכך, בעלי עסקים קטנים טועים לחשוב שניתן לנהל את שירותי המחשוב באופן עצמאי, אך למעשה ניהול שירותי המחשוב בידי חברה המתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים קטנים חוסכת זמן וכסף לעתים רבות עד מאוד.

היתרונות הטמונים בחברה המתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים קטנים

מתן פתרון מקצועי בידי מומחים במתן שירותי מחשוב לעסקים חוסך הרבה זמן כאשר יש צורך בטיפול בתקלה באופן מיידי ומכוון שרוב עובדי החברה קרוב לוודאי פחות מתמחים בשירותי מחשוב, אלא בתחום שהם עוסקים בו, כל ניסיון לטפל באופן עצמאי בתקלה יהיה כרוך בהרבה זמן (ששוווה מן הסתם כסף) ואם הניסיון לא יצלח הזמן והמשאבים שיאלצו להתבזבז על התיקון בסופו של דבר יהיו גבוהים יותר מהסכום המושקע באיש מקצוע המעניק שירותי מחשוב לעסקים קטנים מלכתחילה במתן תמיכה מרחוק. יתרה מזאת, היעזרות באיש מקצוע חיצוני משאירה לעובדי החברה את הזמן להפיק תועלת לחברה ולתפוקה מלאה בתחום שלשמו הועסקו.

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

ליווי מקצועי לכל אורך הדרך – חברה מקצועית המספקת שירותי מחשוב לעסקים יכולה ללוות את העסק מיומו הראשון, להתאים לו את תשתית המחשוב המתאימה לו, לבנות אותה, להכיר כל פרט בה ולהבין כיצד לטפל בכל תקלה מבלי להמתין לשעת השין ולמצוא מה קרה וכיצד פועלות המערכות.

זמינות – התקשרות קבועה עם חברה המספקת שירותי מחשוב מאפשרת זמינות גבוהה לכל מקרה בו נזקקים לשירותיה עם שירותי תמיכה טכנית, לרוב בניגוד לאיש מקצוע שאינו מקושר באופן קבוע לחברה ולא תמיד יכול להגיע מעכשיו לעכשיו.

תפקוד שוטף – ברגע שענייני המחשוב בעסק מטופלים ע"י איש מקצוע ברמה השוטפת, כל תקלה שמתרחשת פחות מעכבת את התפעול השוטף של בית העסק וגורמת לפחות נזקים כתוצאה מכך, בשל המענה המהיר והמקצועי. מאידך, אם הטיפול במחשוב נעשה ע"י אדם שאינו איש מקצוע או אחד העובדים בעסק שאינו בקיא בתחום, כל תקלה שכזאת עשויה להשבית לחלוטין את פעילות החברה ואת המענה שלה מול לקוחותיה. עיכוב שכזה עשוי לפגוע בחברה וככל שהיא קטנה יותר, כך הפגיעה בו עלולה להיות משמעותית יותר.

שירותי מחשוב לרשתות

לסיכום

אם יש ברשותכם עסק קטן, בין אם מכיל תחנת מחשוב אחת או יותר, אל תחסכו על סעיף המחשוב משום שזאת אחת ההוצאות המוצדקות בכל עסק וחסכון בו עלול לעלות לכם יקר יותר בהמשך. בחרו חברה המתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים קטנים שתדע למפות את צרכי החברה ואת מערכי המחשוב שבה ולהיות שם בזמן אמת בכל תקלה, עדכון, קלקול, החלפה ועוד. דאגו להתקשר עם חברה שניתן לסמוך עליה ועל אנשי המקצוע שבה שיוכלו להיות שם במיידי ולטפל בכל תקלה ללא המתנה מיותרת ו/או השבתה של העסק בעקבות כך. חברה שתספק את מכלול שירותי אבטחת המידע, גיבוי המחשב והמידע והשיקום בכל מקרה שיתעורר הצורך ובשוטף.

מאמרים נוספים עלולים לעניין אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button