סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

תמיכה טכנית לעסקים

תמיכה טכנית לעסקים

מחפשים תמיכה טכנית לעסקים? אצל חברתנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות והכל תחת קורת גג אחת וללא צורך בריצות אחר ספקי שירות שונים. חברתנו חרטה על דגלה לשרת אל לקוחותיה בנאמנות ובדגש על איכות השירות, אדיבות, זמינות מיידית אליכם ובחבילות מותאמות אישית בדיוק עבור צרכי העסק שלכם. כמו כן, תמצאו אצלנו טכנאי שירות ברמה הגבוהה ביותר, ובעלי ניסיון עם כל סוגי מערכות המחשוב, כך שאתם תוכלו לנהל את העסק בראש שקט.

היתרונות בעבודה מול חברה המספקת תמיכה טכנית לעסקים

רבים מהעסקים בישראל, עושים את עבודתם מול המחשב. למעשה, מאז המחשב צץ אל חיינו, הכל השתנה. ולא רק השתנה אלא אף יותר מכך, כיום ניתן למצוא חברות רבות אשר ללא מחשבים, אין הם יכולים להתקיים כלל. כאשר מדובר על מספר מחשבים או תוכנות הנבנו במיוחד עבור החברה שלכם, אחת לתקופה מסוימת תתקלו בבעיית תוכנה או מחשוב, אשר ידרשו את התערבותו של החברה המספקת תמיכה טכנית לעסקים. אחד הדברים החשובים בעת בחירה בטכנאי כזה או אחר, הוא העבודה השוטפת מולו, כך שהוא יכיר היטב את מערכות המחשוב בעסק שלכם וע”י כך יוכל בקלות ובמהירות לפתור את התקלה.

עזרה ותמיכה טכנית

השירותים המרכזיים של חברות תמיכה לעסקים

כאשר מדברים על תמיכה טכנית לעסקים, מתכוונים לכל המכלול של התקלות והשירותים אשר עסק צריך ובתקופות משתנות. כמו למשל, כאשר העסק שלכם גדל ואתם מעוניינים להגדיל את מהירות השרתים שלכם או להוסיף פונקציות אחרות שאינן קיימות במחשבים אצלכם, חברת תמיכה טכנית לעסקים תבצע זאת עבורכם. כדי לבחור בחברה אשר תוכל לתת מענה מקצועי וברמה גבוהה לכל דרישות העסק השונות, עליכם לבצע בדיקה מקדימה ומעמיקה אודות אותה החברה. כמו למשל עליכם לברר:

  • האם אותה החברה מכירה את סוג המחשוב של העסק שלכם?
  • כמה שנות ניסיון יש לחברה?
  • מה המרחק של החברה או כמה היא זמינה עבורכם?
  • וכמובן האם המחירים מתאימים לתקציב העסק שלכם?

את כל אלו רצוי לבדוק מראש, כדי להימנע מאי נעימויות שונות, או שלפתע תמצאו את מחשבי העסק שלכם מושבתים בשל חוסר מקצועיות וניסיון. כמו כן, אנו ממליצים גם לבקש את הדברים הנ”ל כתובים בטופס הצעת המחיר, ובתוכו גם לבקש אחריות מלאה במידה וייגרם חלילה נזק כלשהוא למערכות או המחשבים של העסק שלכם.

שירות לקוחות

תמיכה טכנית לעסקים רחבה בחבילה אחת

חברתנו מספקת תמיכה טכנית לעסקים הכוללים את כל סוגי השירותים ופתרונות המחשוב שהעסק שלכם זקוק לו. כמו כן, לחברתנו ניסיון זה למעלה מ-15 בעבודה מול מגוון סוגי המערכות ותוכנות העסקים השונות. לחברתנו כוח אדם מקצועי, אדיב ומנוסה, אשר יהיה זמין עבורכם 24/7 לפתרון כל תקלה במהירות האפשרית. כך שתוכלו להיות בטוחים כי במקרים בהם המחשבים או מערכות העסק חוו תקלה, אתם נמצאים בידיים טובות ויש מי שיטפל לכם בהם ללא עיכובים מיותרים.

אצל חברתנו תמצאו מגוון תמיכה טכנית לעסקים כגון:

תמיכה טלפונית – תמיכה טכנית לעסקים של IT-START כוללת בין היתר תמיכה טלפונית. צוותי השירות שלנו זמינים עבורכם בכל עת לפתרון תקלות שונות. גם כאשר מדובר בתקלות] פשוטות כגון: מדפסת לא עובדת, או חיבור בין מערכות, צוות השירות שלנו יהיה שם כדי לסייע.
טכנאיי שטח – לא את הכל ניתן לפתור דרך הטלפון, לכן חברתנו מציעה שירותי IT לעסקים המורכבים גם מטכנאי מחשבים לעסקים בשטח המוכנים לפעולה בזמינות מיידית. לדוגמא: במידה ונפל שרת העסק שלכם ואין באפשרותכם להפעיל אותו מחדש, כל מה שיהיה עליכם לעשות הוא ליידע אותנו ואנחנו ניהיה שם במועד הקצר ביותר. בנוסף וכחלק מתמיכה טכנית לעסקים של חברתנו, טכנאיי השטח שלנו מגיעים מידי תקופה לביקור, ע”מ לוודא כי הכל פועל כשורה וכי לא קיימות בעיות ותקלות העלולות לשבש את מחשבי העסק.
תמיכה בתוכנות צד ג’ – מעבר לתקלות הקיומות במערכות ההפעלה של המחשבים ישנם הרבה מאוד תוכנות שנקראות תוכנות צד ג’, אלו הן תוכנות אשר משרדים רבים עובדים מולן. תוכנות ERP למיניהן כגון “זום” או “פריוריטי”, תוכנות לראיית חשבון או ניהול כספים כמו “חשבשבת”, “חישובית”, “שיקלולית” וכדומה. לרוב לתוכנות הללו יש תמיכה מצד החברה שמספקת אותם אך במקום שהעובד שעסוק בדברים אחרים יסתבך מול אותה תמיכה טכנית של התוכנה כל מה שצריך לעשות זה להודיע לנו על התקלה ואנו יוצרים קשר עם אותה חברה ועובדים ישירות מולה.
שירותי ענן – חברתנו מציעה בין היתר גם שירותי ענן כחלק מחבילת השירות, ובכך תוכלו לרכז את כל שירותי המחשוב במקום אחד. קראו עוד.
אנטי וירוס – כולנו מנסים להימנע מפריצות אבטחה והידבקות בוירוסים שונים. בשביל זה חברתנו מציעה עבורכם גם שירות אנטי וירוס לעסקים, כדי למזער ולצמצם את האפשרות כי מחשבי העסק שלכם יפלו אף הם לוירוסים ופריצות אבטחה.

קראו עוד על השירותים הבאים של חברתנו

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button