סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

תקשורת מחשבים לעסקים

התנהלותו השוטפת של כל ארגון כיום תלויה בין השאר בתשתית התקשורת המחשבים הפרושה בו. פרישת תשתית תקשורת מחשבים לעסקים מאופיינת באופן אישי ופרטני עבור כל ארגון ו/או חברה ומותאמת לצרכיהם הן מבחינת אופי הארגון או החברה והן מבחינת עמדות העבודה המפוזרות בהם.
בניית תשתית תקשורת מחשבים לעסקים מאפשרת העברת מידע פנים ארגוני שוטף, שיתוף קבצים בין המחשבים, הגנה אוניברסלית על המחשבים באופן מרוכז ועל כל מחשב באופן מפורט.

או השאירו פרטים כעת!

הפתרונות לארגונים וחברות

על מנת ליצור תשתית תקשורת שתיתן מענה מושלם לארגון, יש צורך במקצועיות ובניסיון בתחום על מנת לדעת בדיוק אילו סוגי כבלים צריך, כיצד לחבר בין תחנות המחשוב השונות באופן שיאפשר העברת נתונים בקצב אופטימלי בין המחשבים בתוך הארגון ומחוצה לו.

קיומה של רשת תקשורת חוסכת המון הן על תוכנות והן על חומרה משום שבמקום לחבר כל מחשב להתקן משלו (מדפסת לדוגמא), ניתן לחבר באמצעות הרשת את אותו ההתקן לכמה מחשבים בו זמנית ובכך למנוע את הצורך ברכישת ציוד היקפי נוסף ואולי אף מיותר. יתרה מכך, תוכנות מסוימות נמכרות כיום עם רישיון למספר תחנות עבודה בו זמנית. ישנן תוכנות שלא מצריכות חיבור לאותה תשתית תקשורת מחשבים אך ישנן מערכות רבות שמאפשרות עבודה משוטפת עליהן אך ורק בחיבור לאותה התשתית.

תחזוקת רשת תקשורת מחשבים לעסקים

אין די בהקמת תשתית תקשורת המחשבים הארגונית משום שיש צורך מתמיד בתחזוקתה. הסיבה לכך נעוצה בתקלות רבות שעשויות לקרות לכל אורך הדרך כגון:

  • תקלות מידע – זליגת מידע החוצה, השתלטות על מידע מרחוק, איבוד מידע, חוסר גיבוי ועוד.
  • פגיעה במערכות – קריסה של מערכת התקשורת, קריסת מערכת האבטחה, בלאי של מכשירים, התפשטות וירוסים דרך מערכת התקשורת ועוד.
  • עדכון לקוי ו/או חסר של תוכנות שעלול להוביל לתוצאות קריטיות הן מבחינת אבטחת אותן התוכנות והן מבחינת המידע המצוי בהן. קראו עוד בנושא אבטחת מידע לעסקים.

מה שהלקוחות שלנו מספרים

בחירת חברת תקשורת מחשבים לעסקים

בחירת חברת תקשורת חשובה אף יותר מהקמת התשתית עצמה משום שעל כך יקום וייפול דבר. חברה מקצועית תשים דגש על בקרה נכונה, ניהול טוב של התשתית ושל הרשת עצמה לפני, בזמן ולאחר העמדתה ועמידה בכל התקנים המחמירים ביותר, בעיקר בנושא אבטחת המידע העובר בתשתית זו.
היות ותשתית תקשורת מחשבים לעסקים יכולה להתפרס למרחקים שונים, החל מרמת המשרד הבודד ועד רמת הבניין והאזור, חשוב לבחור חברה שתדע לאפיין את תשתית התקשורת המתאימה לארגון או לחברה, בהתאם למספר התחנות המשתתפות ולגודל החברה ותדע לנתב את כל ערוצי התקשורת בצורה יעילה, מקצועית ומדויקת.

חשוב מאוד לגעת היכן עובר הניתוב וכיצד מתחלק בין התחנות השונות וכמה שרתים נדרשים לצורך כך, כמו גם מיקומם של השרתים בפועל – האם בתוך החברה או מחוצה לה או גם וגם.

חשוב מאוד להבין מה קורה בזמן תקלה, האם יש מענה מיידי ואיזה סוג של מענה. האם קיים שירותי מחשוב לעסקים 24 שעות או לפחות מוקד חירום כלשהו ומה זמינות התיקונים במידה ויש צורך ביותר מאשר התערבות מרחוק, שהרי קריסת מערכות תקשורת המחשבים עלולה להתגלות רק כמה שעות לאחר התרחשותה ולגרום לנזק לא מבוטל בזמן שעובר עד לגילויה ועד לטיפול בה.

מאמרים נוספים באתר

מה תקבלו אצל IT-START?

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

תוכן עניינים
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button