שירותי מחשוב לסמארטפונים

שירותי מחשוב לסמארטפונים

אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת נכנסו לחיינו הטלפונים הסלולריים. כמה קטנים ותמימים שכל מטרתם הייתה לשמש תקשורת שוטפת אם וכאשר לא נמצאים בטווח של טלפון נייח. זוכרים את זה? רובינו זוכרים במעורפל אם בכלל. מאז שהפכו זמינים לכל, עברו הטלפונים הסלולריים מהפך אבולוציוני לא קטן וממכשיר קטן (או גדול, תלוי מה היה הדגם) ותמים המשמש לשיחות והודעות בלבד, הפכו הם למחשב קטן לכל דבר ועניין ברגע שפותחו עבורם יכולות חכמות ורובם הפכו מטלפונים לסמארטפונים. מתוקף היותם מחשבים קטנים וניידים ומתוקף יכולותיהם ההולכות ומתפתחות בכל עת, שירותי התחזוקה הניתנים לסמארטפונים הינם שירותי מחשוב לכל דבר ועניין. כל תיקון של סמארטפון נחשב לתיקון רגיש ביותר, גם אם מדובר בהחלפת מסך משום שטיפול לא נכון בו עלול לזמן את התקלה הבאה ו/או לפגום באיטום המכשיר בפני נוזלים ולקצר את חייו לכן רכזנו עבורכם הכול על שירותי מחשוב לסמארטפונים.

שירותי מחשוב לסמארטפונים

שירותי מחשוב לסמארטפונים – ההיבט הטכני

ברמה הטכנית, שירותי מחשוב לסמארטפונים כוללים החלפה של חלקים, בין אם מדובר בחלקים חיצוניים כמו מסך, מצלמה או רמקול ובין אם מדובר בחלקים פנימיים כמו רכיבי זיכרון, הפעלה, חיישני מגע ועוד כהנה וכהנה רכיבים אלקטרוניים שונים, אשר אחראים על תפעולו התקין של הסמארטפון. על פניו עבודה מאוד טכנית, אך יחד עם זאת חייבת להיעשות באופן מאוד מדויק, קפדני ומאוד מקצועי על מנת גם לפתור את התקלה המקומית באופן יעיל וגם למנוע היווצרות של תגובות שרשרת לאחר תיקון לא מקצועי.

שירותי מחשוב לסמארטפונים – מידע

אחת הטעויות הנפוצות בקרב משתמשי הסמארטפונים היא הימנעות מגיבוי הנתונים הנמצאים על גבי המכשיר. נתונים אלה יכולים להיות תמונות, מסמכים שונים, מיילים, אתרים שמורים, הודעות חשובות באפליקציות השונות ועוד. אי גיבוי הנתונים יכול להיות קריטי משום שרובינו התרגלו להשתמש בסמארטפונים על בסיס קבוע כמו מעין מחשב קטן ולמעשה לאגור בו מידע רב, בחלקו שימושי ובחלקו אף חיוני.

גיבוי שכזה חיוני הן ברמה היומיומית על מנת לשמר את המידע והן על מנת להשתמש בו אם וכאשר מתעורר הצורך לשחזר מידע בטלפון.

גיבוי שוטף – קחו בחשבון שהטלפון מוגבל מאוד מבחינת מקום ובמקרים רבים גם מוגבל מבחינת ניסיונות פריצה. כל הודעה לא מוכרת, או התחזות להודעה מוכרת עשויה להיות סוס טרויאני שייקח מכם את הבעלות את המכשיר וישתלט לכם עליו וכל המידע שעליו יאבד. יתרה מזאת, לעתים מכשיר הסמארטפון מתאפס מעצמו. אולי מעומס מידע, אולי מעדכוני תוכנה ואולי מכל מיני סיבות וכשלים טכניים שונים. גיבוי המחשב והסמארטפון שוטף יבטיח את מוכנותכם בפני מצבים כאלה ואחרים.
בנוסף לכך, החלפת מכשיר מסוג אחד ושני (אנדרואיד לאייפון ולהיפך) עלולה להיתקל בקשיים בין העברת המידע ממכשיר למכשיר, לרבות הודעות באפליקציות המסרים השונות. גם לצורך זה קיים גיבוי המידע השוטף ופתרונות גיבוי לעסקים.

אחזור מידע – במקרה של גניבת מכשיר, החלפה, תיקון כולל של המערכות הדורש איפוס להגדרות יצרן וכו', יש צורך לבצע אחזור מידע של כל פיסות המידע שהיו במכשיר.
שחזור הודעות, אנשי קשר, הקלטות, צ'אטים, אפליקציות, תמונות וסרטונים ושחזור מערכת ההפעלה במחשב סמארטפון ועוד, בדיוק כשם שמבצעים שחזור מידע מדיסק קשיח במחשב. התהליך עשוי לקחת זמן ולהיות מורכב מאוד ולא תמיד כל פיסות המידע משוחזרות באופן מושלם, אך ככל שקיים גיבוי למידע כך הביצוע יהיה פשוט יותר ומהיר יותר.

מה צריך לדעת על מנת לבחור שירות טוב לתיקון

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שהמכשיר שלכם הינו מחשב לכל דבר ולכן חובה עליכם לוודא שהמעבדה אכן יודעת לטפל במכשיר הן בהיבט הטכני של העבודה והן בהיבט של אחזור המידע במידת הצורך ושחזור מידע במחשב. כמו כן, חייבים לוודא כי המעבדה מתחייבת להחזיר איטום מירבי למכשיר משום שברגע שהאיטום נפרץ, הדרך להיווצרות חלודה בתוך המכשיר ולהרס שלו מהירה מתמיד.

אחריות על התיקון – חובה לדרוש אחריות מסוימת על התיקון ואם יש צורך לחזור עליו שהדבר יהיה במסגרת האחריות.
המלצות, מקצועיות ואחריות – בדיוק כשם שלא הייתם מפקירים את המחשב האישי שלכם בידי חובבנים שאתם לא מכירים את עבודתם, גם את הסלולרי שלכם תפקידו בידי מקצוענים מומלצים ולא פחות מזה. חברתנו מעניקה שירותי מחשוב לעסקים ברמה הגבוהה ביותר וכן דרכי גיבוי בענן לעסקים, ועוד. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?