שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה

שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה

אור יהודה – רמת פנקס נחשבת לעיר המרכזים בבקעת אונו שבמרכז הארץ, קרובה לנמל התעופה בן גוריון ולמעשה מאחדת את כלל ערי הבקעה יחדיו בכל אחד מגבולותיה. כמו כן, אור יהודה נמצאת במגמת תנופה אדירה בכל הקשור לבנייה ותעשייה בעיר. על כן, לא מן הנמנע שבעלי עסקים רבים מחפשים שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה גם אם הם מהסביבה ולאו דווקא מהעיר עצמה בזכות קרבתה לערים הסמוכות.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
אבטחת מידע בענן

מה כולל בשירות

שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה או למעשה בכל עיר אחרת כוללים בין השאר את השירותים הבאים:

שירותים טכניים – תיקונים, אספקת חלקי חילוף על פי הצורך, שדרוגים טכנולוגיים ועוד.
שירותי תוכנה – שדרוגי תוכנה, הטמעת תוכנה.
הלפ דסק ותמיכה טכנית – לפתרון תקלות בעבודה השוטפת.
אבטחה – הקמה ותחזוק של מערך שירותי אבטחת מידע בארגון, כולל עדכון תוכנות וחומרות הנוגעות בדבר, הגבלת גישה לרשת הארגונית באמצעים שונים ועוד.
פתרונות IT ושירותי ענן – ניהול ותמיכה בכל הקשור לנושאים אלה.
ועוד.

יתרונותיו של שימוש בשירותי מחשוב לעסקים

כאשר מדובר בעסק גדול זה הרי ברור שהוא לא יכול להתנהל ללא שירותי מחשוב לעסקים שוטפים וללא אנשי מקצוע צמודים המלווים אותו בכל הקשור למחשוב בחברה, שירות שוטף ושדרוגים. זאת משום שאף חברה גדולה או ארגון גדול לא יכולים להרשות לעצמם להפסיק לתפקד בגלל תקלה במערכת המחשוב שממתינה להתייחסות מתאימה ויכולה להשבית את כל הפעילות כולה כשאין תמיכת מחשבים לעסקים זמינה 24/7.

כאשר מדובר בעסק קטן, לעומת זאת, קיימת נטייה להקל ראש בנושא המחשוב ולטפל בתקלות אך ורק כאשר הן מתרחשות ללא כל תחזוקה שוטפת. הקלת ראש שכזאת הינה טעות משום שאם לא מתחזקים את רשת המחשבים בבית העסק הנזק יכול להיות עצום עד כדי השבתת העסק לזמן בלתי מוגבל כתוצאה מהדברים הבאים:

פריצה למחשבי החברה – גניבת מידע, נעילת מידע, מחיקת קבצים ושאר מרעין בישין שאף באמצעים שאף האקר אינו בוחל בהם.
קריסה של מערכות המחשוב באופן שאינו מאפשר עבודה שוטפת, כמו גם קריסה של רשת האינטרנט.
השבתה של מחשב שחומרתו התקלקלה ו/או לא שודרגה בהתאם וע”י כך התיישנה והתנוונה.
בעיה בעבודה השוטפת שאינה מאפשרת המשך עבודה סדירה על תחנת מחשוב כזאת או אחרת.
איבוד מידע שלא גובה על ענן או על גבי שרת מקומי ואיבוד היכולת לשחזר אותו משום שאין מאין.
ועוד.

הקלת ראש בנושא המחשוב וחסכון דווקא על הסעיף הזה עלולים להוות בסיס להוצאות כספיות כבדות שלא לומר הפסדים כבדים ומיותרים רק משום שלא ניתן לעבוד באופן רציף עד אשר יימצא מי שיוכל להתמודד עם הצרה. עבודה רציפה עם אנשי מקצוע, המלווים את בית העסק קטן ככגדול, לא רק שתתן את המענה המיידי במקרה חירום ותקצר את זמן ההשבתה כתוצאה מכך, אלא תמנע ככל הניתן משברים הקשורים במערכות המחשוב. מניעה שכזאת מתאפשרת אודות מערכת ניטור ובקרה שוטפת של מערכות האינטרנט והמחשוב בחברה.

יתרה מזאת, עבודה עם חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה כוללת בין השאר גיבוי מחשוב בענן של כל המידע עם פתרונות אחסון ושיתוף בענן בשוטף הקיים במחשבי החברה, הן על גבי שרת מקומי והן על גבי אבטחת מידע בענן. בכל מקרה חירום בו יש סכנה של אובדן מידע, כל שצריך הוא לשחזר את המידע מתוך הגיבוי על מנת להשיב את העבודה הסדירה על כנה. שחזור שכזה עשוי לקחת כמה שעות אמנם במקרה הפחות טוב, אבל לרוב זה לוקח פחות זמן ובכל מקרה עדיפות כמה שעות על פני ימים ושבועות או חלילה על פני אובדן תמידי של המידע ללא כל יכולת לאחזר אותה למען החזרה לשגרה ומניעת הפגיעה במידע, בפרטיות, בלקוחות ובספקי החברה ובכללם בחברה עצמה שעשויה לספוג את הנזק ואת השלכותיו לעוד הרבה מאוד זמן ולשלם על כך מחיר יקר מאוד.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק
שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

בני ברק הינה העיר התשיעית בגודלה במדינת ישראל, הגובלת בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל ופתח תקווה. כעיר מרכזית במיותר משמשת בני ברק כמרכז עסקים

שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים
שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים

העיר גבעתיים השוכנת במישור החוף הדרומי נחשבת לעיר קטנה יחסית, שקטה וקהילתית מאוד. כיאה לעיר בעלת צביון שכזה, קיימים בה מגוון של בתי עסק המקיימים

שירותי מחשוב לקבלנים
שירותי מחשוב לקבלנים

קבלני בניין מתאפיינים בעבודה רבה מחוץ למשרד והרבה עבודות בשטח. אי לכך, רוב עבודת המחשוב עוברת דרך רשת האינטרנט. המשמעות היא שכל תשתית מחשוב המוקמת

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?