שירותי מחשוב לעסקים בקרית אונו

שירותי מחשוב לעסקים בקרית אונו

בלב ליבה של בקעת אונו, בין הערים רמת גן, גבעת שמואל, גני תקווה ופתח תקווה, שוכנת העיר הצעירה קריית אונו. העיר הוכרזה בשנת 1992 וקרויה כך על שם יישוב קדום ששכן באזור. כיאה לעיר צעירה במרכז הארץ, קריית אונו משופעת בתי אב וגם עסקים מכל סוג כמעט, קטנים כגדולים, המספקים שירותיהם לכארבעים אלף איש.
על מנת להפעיל עסק המספק שירותים למספר גדול של תושבים, יש צורך במערך מחשוב מסודר שיש לו אפשרות להתמודד על מתן שירות שוטף ללא הפרעות ו/או תקלות. הדבר מתאפשר אך ורק אם דואגים מבעוד מועד למצוא חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בקרית אונו.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי מחשוב לעסקים

יתרונותיהם של שירותי מחשוב לעסקים בקריית אונו

מעתם היותה עיר קטנה, קריית אונו אינה הומה כמו שכנתה רמת גן ולכן בית עסק המעניק שירותי מחשוב בקריית אונו, מטבע הדברים יהיה זמין יותר לקריאות ונגיש יותר מבחינת תנועה ופקקים במיוחד כאשר מדובר במרכז הארץ. על כן, להביא מחשב לתיקון או להזמין טכנאי עשוי להיות םשוט ומהיר יותר מאשר שירות מעסק הנמצא במקום מרוחק יותר ותלוי עומס בכבישים ועומס בעבודה הדורש סדר עדיפויות שיכול להיות בעייתי, עם שירותי מחשוב לעסקים בקרית אונו תחסכו בעיות מסוג זה.
עניין המהירות והנגישות מאוד קריטי כאשר מדובר בעסק שנמצא במשבר רגעי עקב תקלה במערכת המחשוב או במחשב מסוים וצריך לתת שירות שרמה השוטפת. עסק שכזה לא יכול להרשות לעצמו עיכובים מיותרים שעלולים לפגוע בחוויית השירות שהוא מעניק ללקוחותיו ולגרום לשרשרת תגובות לא נעימות ופגיעה במוניטין עקב שירות לקוי או תגובה מאוחרת בשל התקלה.

בקרה שוטפת ע”י חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בקריית אונו

ואם כבר בתקלות עסקינן, מדוע להמתין לבואן אם אפשר מראש לשריין חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בקריית אונו אשר תדאג לבצע בקרה שוטפת על מאגרי המחשוב בעסק, בין אם הוא קטן ובין אם הוא גדול. בקרה שכזאת תבטיח ירידה באחוזי התקלות שניתן לאתר מבעוד מועד, טיפול שוטף באמצעי אבטחת המידע בחברה, תחזוקה של פריטי החומרה והתוכנה ומתן פתרונות הלפ דסק בזמן אמת. אלה כשלעצמם מועילים ביותר בהפחתת תקלות בלתי צפויות המשבשות את מהלכו התקין של כל בית עסק.

אבטחת מידע

כל בית עסק מחוייב בשירותי אבטחת מידע. הוא חייב זאת לעצמו ולכל מי שמתקשר עמו, לרבות לקוחותיו בין אם הם אחדים ובין אם הם רבים. אבטחת המידע לעסקים צריכה להיעשות בצורה נכונה ומקצועית ע”י חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בקריית אונו או בכל עיר אחרת לצורך העניין.
שירותי אבטחת מידע כוללים בין השאר:

גיבוי של המידע הקיים – בין אם ע”י שרת מקומי, בין אם ע”י אחסון בענן באמצעות שרת ענן ובין אם ע”י שניהם.
שירות אחזור מידע במקרה של אובדן מסיבות כאלה או אחרות.
עדכון חומת אש – חומרה, תוכנות חומת אש או שניהם (רצוי) אשר תמנע עד כמה שניתן חדירה של גורמים לא רצויים לרשת של בית העסק וגרימת נזקים.
עדכוני תוכנה וחומרה בהתאם לתקני אבטחת המידע באופן שוטף – מה שמבטיח הגנה מקסימלית לאורך זמן.
התמודדות עם איומים בזמן אמת, טיפול בבעיות חדירה למאגרי המידע, חסימה והצפנת המידע באופן שפחות יאפשר זאת בעתיד.

בחירת ספק שירותי מחשוב בקריית אונו

ספק שירותי מחשוב בקריית אונו בוחרים באופן מוקפד. לא כל בית עסק המתהדר בכותרת הזאת אכן מסוגל להתמודד עם כל האיומים הקשורים במתן שירות שכזה ובכל המישורים הנובעים מאחזקת שירותי מחשוב לעסקים.
לכן, חשוב מאוד לדרוש לראות הסמכה מתאימה, המלצות מבתי עסק באותו סדר גודל, פירוט מדויק וכתוב של השירותים הניתנים במסגרת הסכם ההתקשרות, הסדרת נושא סיום ההתקשרות במידה ומי מהצדדים בוחר בזאת וידיעה מוחלטת של מרכיבי השירות שהעסק עומד לקבל במסגרת מחיר השירות.

כמו כן, חובה להתאים את השירות המוצע לאופיו וגודלו של בית העסק ולא להיתפס אך ורק על נושא המחיר.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה

אור יהודה – רמת פנקס נחשבת לעיר המרכזים בבקעת אונו שבמרכז הארץ, קרובה לנמל התעופה בן גוריון ולמעשה מאחדת את כלל ערי הבקעה יחדיו בכל

שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק
שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

בני ברק הינה העיר התשיעית בגודלה במדינת ישראל, הגובלת בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל ופתח תקווה. כעיר מרכזית במיותר משמשת בני ברק כמרכז עסקים

שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים
שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים

העיר גבעתיים השוכנת במישור החוף הדרומי נחשבת לעיר קטנה יחסית, שקטה וקהילתית מאוד. כיאה לעיר בעלת צביון שכזה, קיימים בה מגוון של בתי עסק המקיימים

שירותי מחשוב לקבלנים
שירותי מחשוב לקבלנים

קבלני בניין מתאפיינים בעבודה רבה מחוץ למשרד והרבה עבודות בשטח. אי לכך, רוב עבודת המחשוב עוברת דרך רשת האינטרנט. המשמעות היא שכל תשתית מחשוב המוקמת

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?