סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

דואר בענן לעסקים

דואר בענן לעסקים

עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה בדקתם מה נפח תיבת המייל שלכם כבית עסק? מתי בדקתם כמה מקום עוד נותר לכם מבלי שתיאלצו למחוק מיילים ישנים מהארכיון? נחסוך לכם…התשובה לשתי השאלות האלה בדרך כלל זהה – מזמן. בינינו, למי בכלל יש זמן למיין מיילים ישנים ולברור אותם ובכלל מי חושב שלנפח אחסון הדואר האלקטרוני יש סוף, כלומר, יודעים על הנייר שיש לו יכולת הכלה מסוימת, אך לא באמת מפנימים זאת עד אשר מגיעה ההתראה שנפח האחסון שנותר הוא קטן.

אז למה לחכות לרגע שבו תתבשרו שעליכם לעצור את שטף העבודה שלכם על מנת לנבור בארכיון הדואר האלקטרוני העסקי שלכם, עברו לשירות דואר בענן לעסקים.

ניהול דואר בענן

מהו שירות דואר בענן לעסקים?

שירות דואר ענן לעסקים למעשה אינו תלוי שרת דואר מקומי, אלא יכול להיות כל שרת בכל מום בעולם. שירות זה לרוב אינו תלוי מערכת ונגיש מכל מחשב ו/או מכשיר נייד, בכל עת ובתנאי שיש חיבור לאינטרנט.

שרת הדואר נמצא על "שרת ענן", כלומר, שרת דואר שאינו נמצא פיזית ליד המחשב ו/או בארגון עצמו, אלא פיזית במקום אחר ורק מאחסן את המידע, לצורך העניין, תא הדואר האלקטרוני של המשתמש, על כל תכתובותיו. חברות כמו גוגל, מייקרוסופט ודומיהן מספקות את הפלטפורמה ואת השרת לכל עסק קטן או גדול, בהתאם לגודל תיבות הדואר שאותו בית עסק זקוק עבור עובדיו.

היתרונות הטמונים בשימוש בשירותי דואר בענן לעסקים

לשירותי דואר בענן לעסקים יתרונות רבים, כגון:

 1. שימוש בדומיין הארגון בכתובת המייל מבלי לחלוק את אותו השרת בו הדומיין עצמו נמצא.
 2. גודל תיבה רחב, המתאים לצורכי בית העסק, בכפוף לתשלום
 3. תחזוקת שרת איננה מטלה הרובצת על גבו של בעל העסק, אלא הינה חלק מהשירות הניתן ע"י אותו שרת דואר בענן.
 4. התממשקות לכל מערכת דואר אחרת וסנכרון מידע שוטף ללא קשר לפלטפורמה או לשרת בו נמצא אותו דואר בענן.
 5. גישה נוחה מכל מקום ובכל עת.
 6. שיתוף קבצים על עובדים נוספים בחברה, חלקם או כולם, על פי בחירת הגישה.
 7. יומן משותף לכל עובדי העסק המשתמשים בשרת הדואר.
 8. גיבוי שוטף והגנה על המידע באמצעי אבטחת מידע לעסקים רשתי מתקדמים ביותר, המעדכנים בכל עת.
 9. שליפת מידע במהירות ואפשרויות תיוק מיילים הן באופן פרטי והן באופן שיתופי בתוך העסק (בחלק משירותי הדואר האלקטרוני).
 10. הגנה מפני ווירוסים, אנטי וירוס וסינון דואר נכנס ויוצא באופן שוטף.
 11. עלויות – אטרקטיביות יותר משר אחזקת שרת מיוחד לדואר או שכירת שרת מקומי. שירותי המייל בענן לעסקים מחולקים על פי מספר משתמשים וגודל תיבה לכל אחד מהם. לכן, אין צורך ברכישת שרתים נוספים ו/או רשיונות מיוחדים, אלא חבילת דואר לעסקים המכילה את מספר המשתמשים הצפוי והגדלתה או הקטנתה בעת הצורך. עלויות תפעול שרת מייל מרחוק אטרקטיביים גם מהבחינה שאין צורך בהפעלת שרת מקומי, תחזוקתו, גיבויו והעסקת כוח אדם בכל צורה שהיא על מנת לתפעל אותו באופן שוטף.
 12. שחזור מהיר של תיבת הדואר על כל קבציה – וזאת משום שפלטפורמת שירותי הדואר האלקטרוני על ענן אינה מצריכה התקנת תוכנה ושחזור קבצים ממחשב, היות וכל במידע נמצא על הענן ולא רק פיזית על גבי המחשב בו נמצא המידע.
 13. סינון דואר זבל אוטומטי ושיוך לתיקיה ייעודית, ללא הצפה של תיבת הדואר הנכנס (לעיתים אף סינון קשוח למדי). תיבת דואר הזבל מתנקה אוטומטית בכל זמן מסוים וחוסכת את המקום על גבי השרת למיילים חשובים באמת.
מחשב בכף היד (כביטוי)

יתרון הזמינות מכל מקום בכל עת

זמינותו של דואר בענן קריטית ביותר עבור ארגונים ועסקים ואף יותר מאשר עבור המשתמש היחיד ולו משום שאם חלילה מתרחשת קריסת רשת או קריסה של מערכות המחשוב בעסק או בארגון ניתן יהיה לאתר את המידע ממייל ללא תלות ברשת האינטרנט של בית העק אלא דרך מכשיר הנייד באמצעות חיבור לאינטרנט. כך יכול העסק לשמור על יכולת עבודה רציפה כלשהי בכמה שפחות נזקים, תוך מתן מענה זמין ומהיר הן ללקוחות והן לספקים במידת הצורך.

יתרה מזאת, אם ארגון או עסק מסוים מעסיק עובדים מרחוק, במקום לסבך אותם בהתחברות לשרת דואר כזה או אחר, מתן הרשאות וכו', עובדים אלה מתחברים לשירות הדואר בענן בתוך שניות ויכולים פשוט לחסוך זמן יקר ולנתב אותו לעבודה נטו. לכן, לא בכדי חברות רבות עוברות לשירותי דואר בענן לעסקים וחוסכות זמן ומשאבים. את אלה מפנות הן לאפיקים יעילים יותר ורלוונטיים יותר לתפוקתן כארגון.

מאמרים ושירותים נוספים

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים באותו הנושא
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button