סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן

לא תמיד זה קל להיות בעל עסק בישראל. יוקר המחיה בארצנו הקטנטונת מרקיע שחקים, ואם נוסיף לעובדה זו את כל ההוצאות שנופלות על בעלי עסקים בימינו – הוצאות החשמל, מערכות המחשוב, השיווק והפרסום, המשכורות לעובדים, ייעוץ עסקי והוצאות נוספות, נקבל מעט מאוד רווחיות, ועסק שעתידו לוט בערפל עקב עומס כלכלי כבד.
אם ברצוננו לצמצם הוצאות מיותרות בעסק, יש לא מעט דברים שניתן לעשות, ויחד עם העלאת מחירים ותמחור נכון, אחד הכלים היעילים להקטנת ההוצאות השוטפות בעסק, הוא שדרוג מערך המחשוב בעסק ומעבר למערך מחשוב ענן המבוסס על שירותים וטכנולוגיות בענן.

מה הם שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן ניתנים באמצעות שרת מרוחק, אליו מתחבר בית העסק שלכם דרך קו תקשורת או דרך רשת האינטרנט. המחשב משמש לגיבוי המחשב ונתונים, לאחסון בסיסי נתונים ומסמכים חשובים, לתוכנות, לאפליקציות ועוד.
הרעיון המהפכני שעומד מאחורי הרציונל של פתרונות מחשוב ענן אחסון ושיתוף בענן הוא שאינכם נדרשים לרכוש את כל התשתיות הנדרשות לצורך הפעלת מערך המחשוב בעסק, אלא רק לשכור אותן לפי זמן השימוש בפועל. לא השתמשתם, לא שילמתם!

בנוסף, תוכלו להנות מהיתרון של גמישות רבה בהגדלת צרכי המחשוב שלכם לפי הצרכים העסקיים הספציפיים שלכם.

מחשוב ענן

כך תחסכו בהוצאות עם מחשוב ענן

חיסכון בחשמל
הידעתם כי שרתים הם צרכני החשמל הכבדים ביותר בעסק שלכם? בנוסף לכך, הם מפיצים חום רב. כיוון שהרכיבים של השרתים רגישים לחום, יהיה עליכם לקרר את חדר השרתים באמצעות מערך מיזוג אוויר מורכב, וכך למעשה להפוך את חשבון החשמל להוצאה חודשית ומעיקה…
כאשר המחשבים בעסק נמצאים בענן, לא תזדקקו יותר לחדר שרתים, וממילא ההוצאות שלכם יפחתו במידה ניכרת.

חסכון בתשתיות המחשוב בעסק

כאשר העסק שלכם מבוסס על מערכות מחשוב ענן או גיבוי בענן לעסקים אינכם נדרשים לחומרות ותוכנות מדף יקרות, כל המידע יקר הערך שמור בענן הוירטואלי שלכם.
חסכון באחזקת חדר שרתים מבוסס – אחזקת חדר שרתים מחייבת התקנה של אל פסק, אבטחה, מערכות יקרות לכיבוי אש, וכאמור פתרונות מיזוג אוויר. תוסיפו לכך את מערכות ההפעלה, התוכנות היקרות וההתקנים החדשים שתאלצו לשלם עליהם אם תחזיקו חדר שרתים, וקיבלתם הוצאה כבדה מאוד בכיס.

חסכון בעובדים – כאשר מערך המחשוב נמצא כולו בענן, מטלות התחזוקה השונות לא מוטלות על העובדים אלא על הספק המעמיד לרשותכם מערך תמיכה. כך תוכלו לחסוך שעות עבודה רבות של עובדים שכירים או עובדים במיקור חוץ לטיפול בתקלות שונות. שווה, לא?

חסכון בהוצאות השוטפות של אבטחת מידע

אם רכשתם מערך מחשוב וגיבוי בענן, הקמת מערך אבטחת מידע וסייבר תוך ארגוני הופכת למיותרת, כאשר שירותי אבטחת המידע ניתנים לכם על ידי ספק המחשוב בענן.
במסגרת שירותי גיבוי הנתונים של חברת IT-START תוכלו להינות מגיבוי נתונים באופן שוטף, שישמש אתכם במקרה של מצוקה- כשלים בחומרה, אובדן קבצים מסיבות כלשהן או כתוצאה משריפה, אסון טבע או מתקפת סייבר.
בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם מערך אחסון נתונים באמצעותו ניתן לשמור את כל המידע יקר הערך במיקום מרוחק.

מחשוב ענן

חסכון בהדרכות ממושכות והסברים ארוכים

המשוואה הידועה זמן שווה כסף, נכונה בתקופה הנוכחית הרבה יותר מאי פעם. בתקופת הקורונה, בה מטשטשים הגבולות בין "עבודה" ל"זמן פנאי" וכל בית הופך למשרד קטן, כדי לשמור על עמידה ביעדים, ארגונים רבים מאמצים שגרת עבודה בזום, הכוללת מעקב ובקרה אחרי היעדים של כל אחד מהעובדים והצוות בעסק, וזאת כדי לשמור על פוקוס בזמנים בהם לא מתראים פרונטלית.

מערכת שיתוף המידע בענן מאפשרת זרימה חופשית של מידע ארגוני, ללא הפרעות, קשיים או עיכובים. כך מתאפשרת בקלות העלאה והורדה של קבצים, סנכרון מידע ועבודה משותפת על קבצים בארגון, ללא צורך בהדרכות ממושכות לעובדים ואנשי הצוות. עבורכם כבעלי העסק, משמעות הדבר היא היכולת לנהל את העסק בצורה יותר רציפה, ללא צורך בהדרכות ארוכות שגוזלות מכם זמן רב.

המעבר לשירותי מחשוב ענן מעולם לא היה קל יותר

עם שירותי הענן המודולריים לעסקים של Start-It פתרונות מחשוב מתקדמים, תצליחו לחסוך לפחות 50% מההוצאות השוטפות בעסק. בנוסף, תדעו מה עושים העובדים שלכם בעסק בשעות הפעילות, ותנהלו את העסק שלכם בצורה הרווחית ביותר שקיימת כיום.

המעבר לשירותי מחשוב ענן אינו מורכב, אלא הוא פשוט ביותר ומתבצע במהירות ובקלות. זה הזמן לחגוג עם שירות ענן משלכם עם אפשרויות האבטחה המתקדמות ביותר בתחום, ותמיכה מסביב לשעון.
לקבלת פרטים נוספים על שירותי הענן שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים באותו הנושא
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button