סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי גיבוי לעסקים

שירותי גיבוי לעסקים

בעידן של היום עסקים תלויים בנתונים ושמירה על בטיחות הנתונים הללו היא כורח המציאות. זה המקום שבו שירותי גיבוי שימושיים לעסקים, ומאפשרים להם לאחסן בקלות וביעילות מידע חשוב בצורה בטוחה ומאובטחת. במאמר זה נבחן את סוגי שירותי גיבוי לעסקים השונים וכן את היתרונות לצד החסרונות שלהם.

סוגי שירותי גיבוי

ישנם מספר סוגים שונים של שירותי גיבוי הזמינים כיום לעסקים. הסוג הנפוץ ביותר הוא אחסון מבוסס ענן באמצעות ספק צד שלישי כמו Dropbox, Google Drive או Microsoft OneDrive. שירות מסוג זה מאפשר לעסקים לאחסן את הנתונים החשובים שלהם בענן מבלי לרכוש חומרה נוספת או להתקין תוכנה במחשבים או בשרתים שלהם. באמצעות הכלים הללו העסקים יכולים לגשת לנתונים מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. אפשרויות אחרות כוללות פתרונות גיבוי מקומיים כגון כוננים קשיחים חיצוניים או כונני מצב מוצק (SSD), המציעים יותר שליטה על אחסון הנתונים העסקיים אך דורשים יותר הגדרה ותחזוקה מאשר פתרונות מבוססי ענן. לבסוף, חברות מסוימות בוחרות בפתרון היברידי המשלב גם ענן ושיטות אחסון מקומיות.

העלאת גיבוי מהנייד

היתרונות שירותי גיבוי לעסקים

שימוש בשירותי גיבוי לעסקים מציע יתרונות רבים, כולל אבטחה מוגברת בהשוואה לצורות אחסון אחרות כגון מדיה נשלפת כמו כונני הבזק מסוג USB, גישה קלה יותר לנתונים על פני מספר מכשירים וקלות שימוש בכל הנוגע להגדרה ותחזוקה. לדוגמה, אם חברה בוחרת בפתרון מבוסס ענן היא לא צריכה לדאוג לגבי הקמת תשתית מורכבת או הורדה/התקנה של תוכנה – היא רק צריכה ליצור חשבון עם ספק השירות ואז להיכנס בכל פעם שהם צריכים גישה ל- הקבצים שלהם. בנוסף, לשירותים אלו יש לרוב תכונות כמו הצפנה המובנית המוסיפה שכבת הגנה נוספת מפני התקפות סייבר או מחיקה/שחיתות בשוגג של נתונים המאוחסנים בסביבת הענן.

החסרונות של שירותי גיבוי לעסקים

ישנם כמה חסרונות פוטנציאליים לשימוש בשירותי גיבוי בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. ראשית, הסתמכות על ספקי צד שלישי בלבד פירושה שלא תהיה לכם שליטה מלאה על הנתונים שלכם; ספקים מסוימים מטילים הגבלות על כמות השטח שאתה יכול להשתמש בעוד שאחרים עשויים להגביל את מי שיכול לגשת לקבצים מסוימים בחשבונך (למשל, רק חברי הצוות שלכם). יתר על כן, בעוד שחלק מהאפשרויות מציעות אבטחה טובה יותר מצורות אחסון אחרות, עדיין קיים סיכון הכרוך באחסון מידע רגיש בענן מכיוון שמערכות אלו חשופות לניסיונות פריצה או הפסקות שרת שעלולות להשאיר אותך ללא יכולת לגשת לקבצים שלך עד שהבעיה היא נפתר. לבסוף, בהתאם למספר הקבצים שאתה צריך לגבות באופן קבוע, השימוש בשירותים אלה עלול להיות יקר מכיוון שרבים דורשים דמי מנוי על סמך רמות השימוש (כלומר, כמה שטח אחסון אתה תופס).

כמה מילים לסיכום

שירותי גיבוי מציעים לעסקים שקט נפשי על ידי מתן פתרונות אחסון מקוונים מאובטחים הנגישים ביותר וקלים לניהול. עם זאת, לפני השקעה באחד חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות על סמך הצרכים הספציפיים שלכם, כך שתקבלו החלטה מושכלת לגבי הסוג המתאים ביותר לפעילות העסקית וליעדי התקציב שלכם.

IT START מספקת שירותי גיבוי לעסקים בענן בטכנולוגיה המתקדמת בעולם לכל סוגי העסקים והחברות, בחבילות משתנות ועבור כל סוגי המוצרים. שהשירות שאנחנו מספקים מותאם במיוחד לצרכים ולדרישות העסק שלכם. 

אנחנו מספקים אבטחה שמנטרת ובודקת את התנועות והשינויים שמתבצעים במידע שמאוחסן בענן על פי הדרישות שלכם ובתנאים הטובים ביותר. כל תנועה וכניסה נבדקת על פי ההרשאות שהוגדרו לכל משתמש ועל פי השינויים שהוא מנסה לבצע במאגר המידע בענן.

גיבוי המידע בענן מתבצע על פי הדרישות שלכם ברמת אבטחה והצפנה גבוהה שתאפשר לכם להיות רגועים בנוגע למידע העסקי המאוחסן שלכם. במקרה של תקלה או אירוע שמצריך תגובה שלנו אנחנו מספקים מענה מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע באופן מיידי ומהיר. התמיכה שלנו נעשית מרחוק בזכות העובדה שמדובר במאגר שנמצא בענן אך כמובן שבמידת הצורך אנחנו מספקים תמיכה פיזית בבית העסק.

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button