שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים

חשבתם שלגבות את הקבצים של העסק שלכם בGoogle Drive/OneDrive/Dropbox/ זוהי הבחירה הטובה ביותר לעסק שלכם? אז חשבתם. כל מה שלא ידעתם על תהליך גיבוי המחשב והקבצים של העסק שלכם ומה כלול במתן שירותי מחשוב ענן לעסקים בכתבה שלפניכם.

אתם בטוחים שאתם עושים הכל נכון. אתם מגבים את הנתונים שלכם בקביעות, אתם מבטיחים כי ציוד הגיבוי ותצורת הגיבוי נשמרת והכל פועל כשורה, ואתם מקפידים לבדוק את השחזורים שלכם בתדירות גבוהה.
אך למרות זאת, קיימים לא מעט תרחישים בהם המידע המגובה עלול להיפגע, להימחק או להפוך מוצפן. במקרה כזה, יש סכנה לאיבוד כל ההיסטוריה הארגונית ולעיתים יש לכך השלכות קשות.
גם אם אתם מאוד זהירים לגבי גיבוי הנתונים שלכם, גיבוי מקומי הוא רק חצי מהתהליך. בכדי להגן על המידע שלכם בצורה הטובה ביותר- עליכם גם להעביר אותו מחוץ לאתר, לגיבוי על ידי שרת חיצוני ולבצע גיבוי בענן לעסקים.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים- כך תגבו את המידע בצורה יעילה

ההתקדמות המהירה לשירותי גיבוי ענן הביאה בשורה מדהימה לעסקים. הכל כאן, זמין מול העיניים שלנו ובכל מקום. כדי להגיע לרמה כזו של זמינות פיתחו חברות כמו גוגל, דרופבוקס, מייקרוסופט ועוד את שרתי הענן הציבוריים שלהם, וסיפקו מענה לסנכרון קבצים מכל מקום.

כיצד זה פועל

הקבצים נמצאים בתיקייה ייעודית במחשב, שאותה התוכנה של חברת האחסון מעתיקה לשרתים שמאחסנים לנו את המידע. אותם שרתים מהווים כ’מראה’, והם נותנים לנו את האפשרות לצפות בקבצים ולערוך אותם בכל זמן ובכל מקום. שירות זה- נקרא “שירותי אחסון ושיתוף בענן” ((online הוא יציע לנו שירות חודשי מוזל, ואפשרות לצפות בקבצים שלנו מכל מקום. אך לשירות זה חסרונות משמעותיים.
כמה מהחסרונות של “שירותי אחסון בענן” (Online Storage)

השתלטות האקרים– בגיבוי אונליין (Online Storage), כל האקר אשר משתלט על שרתים ציבוריים אלה, יכול להגיע לקבצים של העסק שלנו.

הצפנת הקבצים– תוכנות כופר הגורמות לקבצי המחשב להיות בלתי נגישים, מצפינות את הקבצים שלנו כך שלא נוכל לגשת אליהם, ונצטרך לשלם כסף כדי “לשחרר אותם”. בנוסף, הן מעבירות את הוירוס כופר הלאה ברשת, שכן הקבצים מועתקים כפי שהם לשרתי האיחסון ולכן הם פגיעים.

סנכרון דו כיווני – מחיקת קובץ במחשב תמחק אותו גם בצד של השרת, מבלי שתהיה אפשרות לשחזור קבצים אלה.

“מחשוב ענן לעסקים” – הגיבוי הנכון לעסק שלכם מחשוב ענן לעסקים ((online backup יספק מענה דומה אך בשיטת עבודה אחרת. שירות זה עובד בשיטה של הצפנה.
תוכנת הגיבוי מבצעת הצפנה לכל הקבצים הרצויים כבר במחשב באמצעות תוכנות חומת אש, ומעלה אותם לחוות השרתים בענן כאשר הם בתבנית הצפנה. כך נמנעת האפשרות מגורמים זרים לנסות ולהשתלט על הקבצים, לצפות בהם או לערוך אותם. בנוסף רוב תוכנות הכופר כלל לא מכירות את ההצפנה הזו, בגלל שהן מצפינות קבצים רגילים ולא קבצים שמוצפנים לכתחילה.

היתרונות של ‘מחשוב ענן לעסקים’

  • גיבוי בהצפנה על ידי תוכנה
  • סנכרון חד כיווני – מחיקת קובץ במחשב לא תמחק אותו מהשרת
  • אפשרויות שחזור מעולות במיידית, עד 90 יום אחורה
  • גיבוי על בסיס יומי כולל דו”ח מסודר ושרתים ייעודים (לא ציבוריים) לצורך הגיבוי.

למה כדאי לעבוד עם Start-It בשירותי ענן לעסקים

מחשוב ענן לעסקים יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בשנה, וייעל את הדרך בה אתם והעובדים שלכם מתנהלים, ימנע תסכולים מיותרים ויחסוך לכם זמן יקר והמון כאב ראש.
אנחנו בסטארט פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים, מספקים שירות גיבוי לתכנים שלכם, ולמידע בענן באופן שוטף:
הפחתת התעסקות בשרתי דואר– אצלנו, תוכלו להפחית התעסקות מיותרת בשרתי דואר- שעלויות ההתקנה והתחזוקה שלהם הן גבוהות במידה משמעותית

שליפה ושיתוף של המידע בקלות רבה– לשלוף את המידע שלכם בקלות וכן לשתף אותו בעת הצורך באופן מהיר יחסית

הגנה הרמטית על המידע החשוב– להגן על המידע שלכם מפני מזיקים ווירוסים באמצעות אנטי וירוס וחומת אש שעלולים למנוע גניבת מסמכים חסויים, ולהשבית את הרשת כולה.

חברת Start-It פתרונות מחשוב דוגלת ושומרת על רמת אבטחת מידע באופן רציף, בידינו תעודות הסמכת בתקן ISO 27001 להבטחת איכותם של מוצרי הענן ואיכות השירות.

והכי חשוב– אנו מאפשרים לכם להתנהל בעסק בראש שקט מתוך ידיעה ברורה שהמידע החשוב ביותר בארגון שלכם מגובה תמיד.
רוצים לשאול שאלה או להתייעץ? המומחים שלנו ב Start-It פתרונות מחשוב מתקדמים עומדים לרשותכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

שירותי מחשוב למפעלים
שירותי מחשוב למפעלים

מפעלי תעשייה ככללם הינם עסק מאוד מורכב ומסועף, המחויב בהתנהלות ממוחשבת ללא דופי על מנת שהתהליכים בו יהיו יעילים, רציפים ומאורגנים. מעבר להיותו עסק לכל

שירותי מחשוב לסמארטפונים
שירותי מחשוב לסמארטפונים

אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת נכנסו לחיינו הטלפונים הסלולריים. כמה קטנים ותמימים שכל מטרתם הייתה לשמש תקשורת שוטפת אם וכאשר לא נמצאים בטווח

פתרונות ענן לעסקים
פתרונות ענן לעסקים

כבית עסק וודאי אתם מנהלים מאגר עצום של מידע שוטף, גם אם אתם מנהלים עסק חדש. מספיק שאתם מנהלים את הפעילות במספר תוכנות בסיסיות וכבר

שירותי מחשוב לעסקים בהוד השרון
שירותי מחשוב לעסקים בהוד השרון

הוד השרון עשתה קפיצת מדרגה בשני העשורים האחרונים בכל הקשור לפיתוח העיר. תושבים רבים הוספו לשכונות החדשות והישנות, אזורי התעשיה הורחבו והועשרו בבתי עסק קטנים

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?