סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן הם אפשרות נוחה וזמינה עבור העסק או הארגון שלכם, ליהנות מכוח מחשוב רב עוצמה, שטח אחסון אינסופי, ואפס התעסקות עם תחזוקה שוטפת. חברות המתמחות בתחום זה מקימות 'חוות שרתים' או מרכזי מידע המכונים 'דטה סנטר', ושם נמצאים מערכי ענק עוצמתיים של מחשבים מתוחזקים היטב הנמצאים במקום שמור ומוגן. משתמש הקצה יושב בביתו או במשרדו, מול המקלדת והמסך שלו, אך למעשה משתמש במחשב הנמצא הרחק ממנו.
Start-It פתרונות מחשוב מתקדמים מספקת שלל שירותים מתקדמים בענן: אחסון ושיתוף בענן, גיבוי המידע החיוני לארגון, דואר בענן לעסקים, כמו כן שירותי אבטחת מידע והתקנת אנטי וירוס מתקדם בענן, שיסייעו לכם לעבוד על גבי תשתית יציבה, זמינה ומאובטחת באמצעות חומת אש תוך שמירה על ביצועים מיטביים למערכות המחשוב שלכם.

שירותי מחשוב ענן

כל היתרונות במעבר לשירותי מחשוב ענן

המחיר הראשוני – שירותי מחשוב ענן יוצרים חסכון מיידי ומהיר בעלויות המחשוב של העסק. אין יותר צורך לקנות חומרה או תוכנה כמו תוכנות חומת אש וכו', או "רק" לשדרג חלקים ותוכנות קיימות. הלקוח משלם מחיר מסויים וידוע מראש, ומקבל תמורתו גישה למשאבי מחשב, המותאמים בדיוק מירבי לצרכיו ודרישותיו.

המחיר החודשי – כאשר משתמשים בשירותי ענן במקום לתחזק באופן מקומי מערך שרתים ולבצע ניהול שרתים, החסכון הכספי הוא מרשים מאוד. אין יותר הוצאות כספיות בגין תחזוקת ציוד, שדרוגים קריטיים למערך השרתים, והעסקת אנשי היי-טק להפעלת כל הקומפוזיציה.

הגמישות האדירה – שירותי מחשוב ענן מספקים גמישות יוצאת דופן בכל הקשור לחומרה ולתוכנה. היות ומדובר במערך מחשבים ענק, לקוח הקצה יכול לקבל תוך שניות בודדות כוח חישוב גדול פי כמה מהקיים, ואף לבצע שינויים מרחיקי לכת בתוכנות המותקנות. זאת עקב כך שכל המידע מגובה ושמור היטב, ואין כל סיכון בנסיון להתקין תוכנות חדשות. אם הלקוח הוא אתר אינטרנט, למשל, אשר צופה גידול משמעותי בכמות הגולשים, לדוגמה, או קורס עקב הצפה קיימת, הוא יכול לרכוש מיידית עוד רוחב פס ושרתי עיבוד – ולהמשיך לשרת את כל הגולשים ללא תקלות.

שטח האחסון הגדול – כאשר אדם משתמש בביתו במחשב מקומי ונזקק לשטח אחסון נוסף, הוא צריך לרכוש עוד חומרה. עוד דיסק קשיח פנימי או חיצוני. וגם אז – מה שיש לו זה מה שיש לו. אם לפתע הוא יגלה שחסר לו שטח אחסון (למשל עקב עבודה על פרוייקט בעל מסד נותנים גדול, או אפילו כמות משמעותית של סרטונים משפחתיים!), הוא לא יוכל להשיג זאת באופן מיידי.

לעומת זאת, כאשר מתבצע שימוש בשירותי מחשוב ענן, הרי שלקוח הקצה יכול לקבל באופן מיידי ובתוספת תשלום זניחה עוד שטח אחסון רב.

הנגישות – כאשר ארגון המעסיק עובדים רבים משתמש בשירותי מחשוב ענן, כל עובד קצה יכול לגשת למערכת המחשוב של הארגון בקלות , ממקומו, ללא צורך להגיע פיזית למקום. וזאת כי המידע והמערכות נמצאות וכולם באמצעות טכנולוגיות בענן והניגושת אליהם יכולה להיות מכל מקום בעולם. זהו יתרון רב ערך ומשמעותי במיוחד, ופוטר את העובדים מהכורח להגיע למשרדי הארגון כדי לגשת למערכות המחשוב או לתוכנות המסויימות שהם עובדים עליהם.

שמירה על הסביבה – חשוב לזכור כי בסופו של דבר, שרותי מחשוב ענן לעסק יוצרים סביבה נקיה ושמורה יותר, והם שומרים על כדור הארץ. כאשר כל לקוח מקבל את מה שהוא צריך, ולא נאלץ לרכוש "ליתר בטחון" ציוד רב שחלקו מיותר בעבורו, התוצאה היא שיש פחות פסולת בסופו של יום, וממילא המערכת האקולוגית העולמית כולה מושפעת לטובה כתוצאה מהמעבר לשירותי מחשוב ענן.

למען האמת, מבלי משים, רובנו משתמשים באופן שוטף ביום-יום בשירותי מחשוב ענן, וצורכים אותם באופן קבוע. כמעט כל אפליקציה בה אנו משתמשים דורשת חיבור לאינטרנט, וממילא היא מהווה בעצמה כעין 'מחשב ענן' קטן. עם עם זאת, מומלץ מאוד לשקול לעבור באופן מלא לשירותי מחשוב ענן, למען הרוגע, הבטחון שלכם, הנוחות, הגמישות, החסכון הכספי והשירות המיידי.

שירותי מחשוב למשרדים

It-Start פתרונות מחשוב

כל ארגון או עסק בכל סדר גודל, יכול להנות בעלויות נוחות וזולות ממיטב הכלים והתשתיות לתפעול המידע. אנו מציעים לכם קשת רחבה של אפשרויות בענן, ללא אחזקה של שרת פיזי- החל משירותי דואר בענן וסינון דואר זבל, דרך אנטי וירוס מתקדם וכלה בגיבויים למחשב ולכל פיסת מידע בארגון.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה משתלמת במיוחד לשירותי מחשוב ענן, ותיהנו משירות מסור, אמינות יוצאת דופן, ותחושה שיש מישהו אחר שמטפל ודואג במקומכם לצרכי המחשוב שלכם, עם מעטפת שירותים אישית לכל לקוח ולקוח!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button