סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

איש IT

איש IT

יש לכם פרויקט ענקי להציג בעוד יומיים והרשת נפלה? הלקוח שלכם מתעקש על אבטחת מידע ברמה שגדולה על אחראי המחשוב שלכם? המגמות העכשוויות שמאפשרות לעבוד מהבית דורשות תשתיות של שיתוף בענן וחיבור מרחוק? בסיסי הנתונים שלכם לא מגובים במלואם באופן תקין בגלל מערכת מחשוב שלא תואמת את נפח הפעילות שלכם?

העסק שלכם צומח ומתפתח, מספר הלקוחות הולך וגדל, אתם מגייסים עוד כוח אדם ואיתם כמות המחשבים גדלה ובמקביל בסיס הנתונים, ציוד התקשורת, מערכות ההפעלה, הרשת הארגונית וציוד המחשוב ההיקפי מצריכות תשומת לב רבה יותר ותחזוקה מקצועית יותר. כדי לנהל וליצור סביבה שתדע לטפל בנושא המחשוב בעסק שלכם אתם צריכים איש IT.

הצורך הבהול באיש IT מיומן

מגוון התחומים השונים הנדרשים כדי להפעיל כל עסק ממוחשב בישראל שנדרש לשירותי מחשוב לעסקים נקרא בשם הכולל IT. איש IT הוא הגורם שמרכז ומטפל בתחום טכנולוגיות המידע בעסק.

תמיכה או שירות של איש IT נדרש בכל תחום אפשרי – מחקר, בתי ספר, ספורט, תעשיה, אקדמיה, ענפי הייבוא והייצוא, תעשיית הבידור והקולנוע, ייצור מכונות, כלי רכב, מטוסים, אוניות, כלי נשק, צבא, חקלאות, ממשלות ושלטון מקומי, תשתיות, רפואה, כל קיוסק עם קופה ומסוף לכרטיס אשראי, מספרה, חנות נעליים, סופר ובכל בית בעולם שיש בו ציוד מחשוב וחיבור לרשת האינטרנט.

מכיוון שתחום ה-IT נוגע בכל תחום בחיינו אנחנו מבינים את החשיבות של איש IT, במיוחד כשהעסק שלנו מתבסס ומתופעל על ידי מחשב.

עסק כמו חנות שהרשת בו נפלה, מפסיד כסף בכל דקה שבו לקוח נכנס ומבין שלא ניתן לבצע עסקה בחנות. כל עסק שמוכר את המוצר או את השירות שלו באון-ליין, כאשר יש באג באתר או מסיבה כלשהי לא ניתן לבצע קנייה או חיוב בכרטיס אשראי, הוא מפסיד כסף בכל רגע.
הפתרון לאתגרים אלה הוא אנחנו IT START – השירות שלנו כולל תמיכה מרחוק, מענה טלפוני, הגעה ללקוח בכל שעות היום והלילה שבעה ימים בשבוע, במטרה לטפל ולפתור את התקלה בזמן הקצר ביותר האפשרי.

חדר מחשבים

למה העסק שלי צריך איש IT?

מהיום שבו יש לכם עסק ממוחשב אתם צורכים תמיכה של טכנולוגיית מידע, כלומר צורכים שירות שמסופק על ידי איש IT. איש IT הוא המשאב האנושי שמספק את מעטפת התמיכה, השירות, והתחזוקה בתחום המחשוב בעסק שלכם:

תמיכה בתחום אבטחת המידע עקב חשש לגניבה או פריצה לאתר, למאגרי המידע ולבסיסי הנתונים.
תמיכה, תחזוקה ופתרון תקלות בתחום החומרה והתוכנה, רשתות ושרתים וירטואליים.
המסך פתאום נכבה, המדפסת לא מגיבה, עדכון תוכנות או התקנת מחשבים, מדפסות וסורקים חדשים.
איש IT מקצועי שמספק שרותי IT לעסקים מספק ציוד חומרה תוכנה לפי הצורך של החברה מבלי שהיא תידרש להוציא כסף מיותר על משאבים או ציוד שהיא לא צריכה או לגלות אחרי כמה חודשים או יותר שהיא נדרשת להוציא כסף עבור השלמות שאיש ה-IT שלה לא לקח בחשבון.

איש IT כעובד החברה או לקבל שירות מחברה המתמחה בשירותי מחשוב עסקי?

לא בכל חברה יש הצדקה להחזיק תקן של איש IT. יש חברות וארגונים קטנים של 4 או 5 עובדים כאשר כל אחד מהם מנהל תחום מסוים, ולהכניס עובד שכל תחום אחריותו הוא IT בחברה שבה נפח הפעילות של ה-IT הוא קטן, עלול לתפוס חלק משמעותי ממשאבי החברה ולגרום לניצול לא נכון של תשתית החברה ביחס לתועלת שאותו עובד מפיק.

מצב כזה מכניס את הנהלת החברה לדילמה האם להעסיק עובד שיהיה אחראי על תחום הIT כאשר לא בטוח שיש הצדקה לאייש תפקיד שלם באופן מלא ומספיק נפח עבודה בתחום זה ולכן ייתכן שנרצה שהוא ינהל גם תחומים אחרים.
מצד שני, בתקופות עמוסות בתחום ה-IT, התחומים האחרים שעליהם הוא אחראי יקבלו מענה בפרופיל נמוך ותהיה לכך השפעה ופגיעה על התפקוד השוטף של העסק.

היתרון של IT START עבורכם היא הפרדה מוחלטת. אנחנו נטפל עבורכם בכל תחום ה-IT ולא תצטרכו להעסיק איש IT כחלק בלתי נפרד מהחברה שלכם ולדאוג עבורו לקורסים, הדרכות וכו'. אנחנו מתמחים בבניית תכנית IT מותאמת במיוחד לעסק שלך ולמאפיינים השונים של מבנה העסק.

למה IT START?

בזכות השירות של IT START אתם לא צריכים לשבור את הראש ולהתעסק בדילמות האלה ומשימוש לא יעיל של משאבי החברה. אין סיבה שתתעסקו עם הכשרות שונות וקורסים לעובדים שלכם בתחומי ה-IT השונים כל כמה חודשים ולגבות אותו כאשר הוא נעדר מהעבודה כדי שלא תיפגע ההתנהלות השוטפת של החברה.
IT START מספקת מערך תמיכה בשירותי מחשוב הכולל את כל שירותי ה-IT העדכניים, תמיכה מרחוק, התקנות, עדכונים, זמינות מיידית, פריסה ארצית רחבה, מחירים אטרקטיביים, שירות מקצועי על ידי טכנאים המוסמכים במערכות מיקרוסופט MCSE ומעל 25 שנות ניסיון בתחום שירותי מחשוב לעסקים.

אתם צריכים איש IT שיספק לעסק שלכם תמיכה להתקנת ציוד מחשוב, רשתות, אבטחת מידע, תקשורת, גיבוי, שירותי ענן, אנטי-וירוס ועוד? IT START – החברה המובילה לאספקת ציוד, שירות, IT ומחשוב לעסקים תבנה עבורכם חבילת שירות שמותאמת לצרכים של העסק שלכם. צרו קשר כעת

קראו גם:

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

Translate »
Call Now Button