סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

חברות תמיכה למחשבים

חברות תמיכה למחשבים

כל עסק בישראל ובעולם שמושתת על מחשבים, רשת, מערכות הפעלה, ניהול מידע ונתונים צריך שירותי it, תחזוקה ותמיכת מחשבים. שירות זה נועד להתקנת והפעלת עמדות מחשב, מערכות הפעלה, תוכנות של מיקרוסופט, מערכות שונות לניהול העסק כמו ERP, פריוריטי, אורקל וכו', הקמת תשתית, מערך מחשוב, משתמשים וחשבונות, ניהול אבטחת המידע של העסק, אנטי וירוס, רשת ארגונית, ניהול וגיבוי המידע העסקי בשרת מקומי או וירטואלי (ענן). בנוסף תמיכת מחשבים כוללת גם טיפול בתקלות, מתן תמיכה ותיקונים של מערך המחשוב הכולל של החברה.

לשם כך יש בכל עסק יש עובד שתפקידו הוא איש it/סיסטם או שהעסק שוכר חברות תמיכה למחשבים שמספקות שירותי it לעסקים ותמיכה.

שירותי אבטחת מידע וגיבוי מידע בענן

הגנה על המידע העסקי, הנתונים, המודל הכלכלי ותפעול העסק חשובה מאוד להצלחת העסק, והיכולת לשמור על הייחודיות שלו לעומת מתחריו ולמען חוסנו ויציבותו בעתיד. אבטחת מידע מסייעת לנו לשמור על המידע העסקי ועל ההתנהלות השוטפת של העסק בכמה היבטים. הנה מספר דוגמאות:

  • התקפות סייבר וגניבת מידע עסקי – התקפות סייבר והחדרת נוזקות למערכת כדי לגנוב מידע עסקי באופן שישבש את שגרת העבודה, ייצור או מתן שירות ללקוחות שלנו.
  • כופר – "חטיפת" מסמכים, מידע רגיש או השבתת האתר כדי לסחוט מאיתנו תשלום עבור החזרת המידע, הנתונים והפעלת העסק. קראו עוד
  • פריצה ושיבוש פעילות האתר – אתר מסחרי שמוכר מוצרים ופעילותו מושבתת או משובשת, בכל רגע שעובר הוא מפסיד כסף.

כדי שתהיו רגועים שלא יזלוג מידע עסקי ורגיש למתחרים שלכם או לגורמים שעלולים להזיק לעסק, חשוב להתקין אנטי וירוס על כל מחשב שמחובר למערכות העסק שלכם. חברות תמיכה למחשבים עם ניסיון וידע מקצועי יודעים גם להתקין אנטי וירוס וגם לעדכן אותו או לשדרג אותו לבקשתכם ולוודא שהוא פועל באופן תקין.

חברות תמיכה למחשבים – גיבויים תכופים

בנוסף אנחנו ממליצים לגבות את המידע שלכם בענן (שרת וירטואלי ולא מקומי). שרת וירטואלי הוא שרת הרבה יותר מתקדם משרת מקומי, ההתאמה שלו לצרכי העסק שלכם הרבה יותר דינמית ונוחה גם מבחינת ניהול המידע ושינוי נפח האחסון בהתאם לצרכים שלכם, האבטחה שלו טכנולוגיות ומתקדמת יותר וכמובן כל שינוי שתרצו לעשות אם המידע יהיה מגובה בענן יהיה הרבה יותר זול מאשר שינויים שתרצו לעשות במידה והשרת יהיה מקומי.

יתרון נוסף שמאפשר מידע בענן הוא שימוש וגישה למידע מרחוק בצורה נוחה ובטוחה. ענן מידע מאפשר גישה מאובטחת ברמת הצפנה גבוהה ביותר למערכות השונות, למסמכים ולנתונים מכל מחשב ומכשיר ומכל מקום בעולם. גם ניהול הרשאות לעובדים ניתן לנהל בענן בצורה יעילה ובטוחה כך שנתונים רגישים לא יהיו חשופים בפני כל עובדי החברה אלא בהתאמה אישית לדרישות שלנו.

תמיכת מחשבים לעסקים

שירותי תמיכה ומענה לתקלות

חברות תמיכה למחשבים כמו חברת IT START מספקות שירותי מחשוב בתחום התמיכה וטיפול בתקלות מערכת, רשתות, ייעוץ והקמת תשתיות מחשוב. ל-IT START יש 25 שנות ניסיון בתחום שרותי המחשוב וה-IT ולכן יש לנו את הידע והניסיון לבנות עבורכם חבילת שירותים ומוצרים שתתאים במיוחד למידות ולצרכי העסק שלכם.

אם אתם צריכים חברה שתקים עבורכם מערך של תשתיות מחשוב לחברה, תשתיות תקשורת, חומרה ותוכנה, ניהול הרשאות וגישה לתיקיות וקבצים, הקמת משתמשים לכלל עובדי החברה במחשבים, ברישיונות האופיס, במערכות השונות ובדואר הארגוני – IT START היא הפתרון המדויק עבורכם.

חברות תמיכה למחשבים גם מספקות מענה וטיפול בתקלות. שירות זה הוא חיוני וחשוב מאוד בתחומים שיש בהם דינמיקה ותחרות ובעסקים המושתתים על תשתיות מחשוב.

גם בתחום הזה IT START מספקת שירות בסטנדרט איכותי וגבוה הכולל תמיכה מרחוק. ההתמחות של IT START בתחום זה הוא הזמינות המיידית ומערך התמיכה שלנו, שירות אישי ומקצועי על ידי תומך קבוע עבור העסק שלכם עד לטיפול בתקלה ומניעת תקלות באמצעות מנגנונים טכנולוגיים למניעת תקלות מראש.

אנחנו מספקים מענה לתמיכה וטיפול בתקלות מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע בחיבור מרחוק או בתמיכה ונוכחות פיזית בבית העסק שלכם במקרה הצורך. צרו קשר לקבלת פרטים מלאים.

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

Translate »
Call Now Button