סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לעסקים ברמת השרון

שירותי מחשוב לעסקים ברמת השרון

העיר רמת השרון, אשר נוסדה בשנת 1923 ומשתרעת על פני 22 קמ"ר כיום, נחשבת לאחת הערים היציבות כלכלית באזור המרכז וככזו, מונה היא בתי עסק רבים, קטנים וגדולים כאחד. קרבתה לערים כמו הרצליה ותל אביב ממצבת אותה כמקום טוב באמצע. לא לגמרי בפקקים אך גם לא מבודדת וטוב שכך.
בין שלל העסקים בעיר, ניתן גם למצוא בתי עסק המעניקים שירותי מחשוב לעסקים ברמת השרון והם נחלקים בין השאר בין עסקים גדולים ועסקים קטנים, אשר נבדלים זה מזה בצרכיהם מבחינת מערכות המחשוב.

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים ברמת השרון כוללים בין השאר טיפול שוטף במערכות מחשוב קטנות עד כדי מחשב של עסק המבוסס על אדם אחד. הייחודיות של מתן שירותי מחשוב לעסקים קטנים ברמת השרון מבוססת בעיקר על הבנת צורכי העסק הקטן, על לקוחותיו, ספקיו ומוצריו או שירותיו השונים, גם אם מדובר בשירות אחד בלבד. הזמינות פה יכולה להיות עניין קריטי, משום שעסק קטן מושתת ברובו על מספר מחשבים מצומצם ואם אחד מהם זקוק לטיפול, הרי שכבר חלק מהשירות נפגע בשל כך. עסק קטן לא יכול להרשות לעצמו שירות נפגם ובטח שלא לאורך זמן. על כן, עניין הזמינות פה קריטי. עסק קטן אשר ממוקם ברמת השרון יעדיף ספק מקומי אליו יוכל לגשת הכי מהר שניתן על מנת לחזור ולספק את השירות הטוב ביותר שהוא יכול לספק ללקוחותיו ולא לתת לעיכובים מיותרים לפגום בכך.
עסק קטן לרוב לא מבוסס על מערכות מורכבות למדי ולכן הטיפול בו ברמה השוטפת לרוב עניין של תחזוקת חומרה ותוכנה, שירותי אבטחת מידע ושירותי הלפ-דסק.

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשב לעסקים גדולים

עסקים גדולים לרוב מתאפיינים במערכות מחשוב גדולות ומורכבות הדורשות התייחסות מקצועית בהתאם. משלב תכנון התשתית הנפרשת על פני כל בית העסק, על קומותיו השונים וסניפיו השונים, דרך בניית התשתית השלמה, חיבור כל ציוד הקצה הרלוונטי, התקנות שונות וכו'. מעבר לכך, התחזוקה השוטפת של מערכות המחשוב בעסק גדול היא הרבה יותר משמעותית, משום שיש תחנות קצה רבות לנטר, תוכנות שונות, מערכות תקשורת מסועפות הדורשות בקרה מתמדת, נדרשת יכולת התאוששות מהירה מאוד במקרה של קריסה מסוימת של אחת או יותר ממערכות המחשוב ועוד. עסקים שכאלה נעזרים בדרך כלל בשירות מקיף יותר עד כדי הקצאת אדם אחד או יותר שיהיו מוקצים עבורם בלבד. ניתן לראות זאת בעיקר בארגונים גדולים ולעתים לצד עובדים שכירים מן המניין בחברה.

דגשים חשובים בבחירת חברה המעניקה שירותי מחשוב לעסקים ברמת השרון

בבואכם לבחור חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים ברמת השרון חשוב שתדעו להגדיר איזה בית עסק יש לכם – האם עסק קטן או קטן מאוד, האם בינוני או גדול או האם אתם בכלל מחפשים שירותי מחשוב לעסקים עבור חברה גדולה המצריכה הקצאת משאבים גדולה יותר. אחרי שהגדרתם זאת, עליכם לבצע סקר שוק הכולל סקירה של ספקים שונים בתחום, המלצות שהן בגדר חובה וידיעה וודאית שאותו ספק אפשרי יודע לעבוד עם מערכות מהן אלה שישי לכם בבית העסק ויודע והוכיח שהוא מסוגל להתמודד עמן בזמן אמת.

כמו כן, חשוב להגדיר מראש את נושא הזמינות עבורכם כבית עסק (שוב, בהתאם לצרכים שלכם כחברה), כמה אנשי מקצוע יוקצו לכם כבית עסק, האם יעבדו מרחוק או בבית העסק עצמו. כמה שעות חודשיות ניתן להקצות לכם, האם זה יהיה איש מקצוע קבוע או עובדים משתנים (עדיפות תמיד לעובדים קבועים שיודעים, מכירים ובקיאים), וכו'.
מחיר – אחרי שכבר עברנו על המשוואה הפשוטה שהזול עלול להיות יקר בסופו של דבר והיקר אינו בהכרח הכי טוב, מצאו את הספק שייתן לכם את המחיר ההוגן ביותר ביחס לשירות המוצע על ידו ומה כלול במחיר: שירותי אבטחת מידע, תוכנות חומת אש, וכן אחסון ושיתוף בענן, ועוד. וכן ייפרט בדיוק מה המחיר כולל, יכלול גם אותיות קטנות שתהיו מודעים אליהן ולא תופתעו מהן בסוף החודש ודאגו שהכל יעוגן בחוזה מודפס.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
פתרונות אחסון ענן

זוכרים את הימים שחברות רבות נאלצו לאחסן את המידע שלהן בשרתים מקומיים מסורבלים, לגבות אותו כל שבוע ולהיות עם היד על הדופק כדי שלא לאבד

HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

Translate »
Call Now Button