שירותי מחשוב לעסקים בראש העין

שירותי מחשוב לעסקים בראש העין

ראש העין הצעירה, אשר הוכרזה כעיר בשנת 1994 כבר לא ממש קטנה. נכון לשנת 2019 מונה היא מעל ל-56 אלף תושבים ומשתרעת על פני כחמישה עשר אלף דונמים הכוללים הן שטחי מגורים והן שטחי מסחר גדולים.
בעיר ראש העין עסקים רבים, חלק מהם הינם עסקים מקומיים קטנים כמו חנויות, בתי אוכל, בתי קפה שכונתיים ועוד אך חלק מהם חברות ענק ורובן נמצאות באזור התעשייה אפק הנמצא בפאתי העיר. המאפיין עסקים גדולים אלה הוא כמות אמצעי המחשוב הגבוהה בהם משום גודלם ותחומי עיסוקם. אי לכך, לכל חברה גדולה כזאת נדרש שירות מקיף המכיל את התחומים הבאים מה שיוביל לכך שאתם תזדקקו לשימוש בחברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בראש העין.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי מחשוב לעסקים

ייעוץ והקמת תשתיות תקשורת

חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בראש העין חייבת להתמקצע בייעוץ, תכנון והקמת תשתיות תקשורת, משום שתשתית טובה המקושרת ומסונכרנת באופן מושלם עם כל תחנות הקצה ומאפשרת גם התחברות מרחוק באופן בטוח ונכון היא הבסיס לעבודה שוטפת יעילה בכמה שפחות חבלי לידה ועיכובים. יתרה מזאת, כאשר תשתית התקשורת לקויה, לא רק שלא ניתן יהיה לקיים עבודה סדירה ללא דופי למשך הזמן, אלא שרק הניסיונות לתקן את המעוות גובים מחיר מאוד יקר של אנרגיה, זמן ומשאבים.

אינטגרציה – שירותי מחשוב לעסקים בראש העין

כל חברה גדולה טומנת בחובה חומרות רבות ותוכנות רבות שיש לסנכרן ביניהן באופן משולם על מנת להבטיח עבודה רציפה ללא תקלות. לכן, במסגרת השירותים הניתנים ע”י חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בראש העין, ניתן גם שירות האינטגרציה. שירות זה משלב בין כלל מערכות המחשוב והתקשורת בחברה באופן מושלם לצורך עבודה רציפה ויעילה לאורך זמן. כל חומרה חדשה ו/או תוכנה חדשה וכל שדרוג ייכנס לשרשרת האינטגרציה הקיימת.

שירותי ענן

חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים בראש העין מספקת בין השאר גם שירותי אחסון בענן. שירותים אלה מכילים אחסון מידע בנפחים גבוהים עד מאוד, גיבוי של המידע על גבי שרתי ענן ותחזוק של המידע המגובה בהם, אחזור מידע בעת הצורך הן עבור עבודה יומיומית שוטפת והן עבור שחזור מידע שאבד ממחשבי החברה עצמם.
שירותי ענן חוסכים הרבה משאבים ובעיקר מקום, כסף וזמן. במקום לדאוג לחומרות יקרות, שדרוגים, תוכנות לכל תחנת קצה, שרת מקומי והקצאת מכשור להגנה עליהם כולל מקום לאחסן את הכל, שירותי ענן מקנים את הפתרונות הללו מרחוק ובנוחות מרבית.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
אבטחת מידע

שירותי IT ותמיכה טכנית

בין שלל פתרונות המחשוב לעסקים השוטפים שמספקת חברה למתן שירותי מחשוב לעסקים בראש העין, קיים גם נושא שירותי התמיכה הטכנית וכן שירותי IT לעסקים המספקים מענה שוטף לכל תקלה בין אם ברמת התוכנה ובין אם ברמת החומרה. במסגרת השירותים עומד נציג אחד או יותר לרשות הלקוח בכל עת במרחק שיחת טלפון או לחיצת כפתור. בכך, מקצר השירות את זמני ההמתנה לסיוע, מייעל את התהליך ומסייע ביצירת עבודה שוטפת ורציה ללא הפרעות מיותרות.
כאשר מוטמעת תוכנה חדשה מסוימת בחברה, יהיה תמיד מי שיעמוד לצד המשתמשים, ידריך אותם ויהיה קשוב לכל בעיה שצצה תוך כדי ההטמעה ואחריה עד הסתגלות מלאה.

אבטחת מידע

אולי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הכלולים במתן שירותי מחשוב לעסקים בראש העין ובכל מקום אחר. אבטחת מידע וסייבר, לרבות מידע של חברה גדולה הינה נושא קריטי מאוד, היות ובכל מספר שניות מתרחש נסיון פריצה למערכות מחשוב עסקיות ברחבי העולם ותמיד בשיטות משוכללות יותר ויותר. אבטחת מידע באופן שוטף תבטיח עדכוני תוכנה וחומרה ליצירת חומת אש אשר תחצוץ בי רשת האינטרנט החיצונית לבין הרשת הפנימית של הלקוח, עדכון שוטף של מערכות האבטחה השונות ומעקב אחר ניסיונות התחברות לגיטימיים יותר ולגיטימיים פחות. הצפנת גישות הן לרשת והן לתוכנות המקושרות ללקוח, לרבות הצפנת המידע הרב שברשותו ועוד פעולות אבטחה הכרחיות למען עבודה בטוחה ונכונה, למען השקט הנפשי של הלקוח העסקי ולמען כל מי שהלקוח מקושר אליו בין אם זה לקוחות, ספקים, עובדים וכו’.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה
שירותי מחשוב לעסקים באור יהודה

אור יהודה – רמת פנקס נחשבת לעיר המרכזים בבקעת אונו שבמרכז הארץ, קרובה לנמל התעופה בן גוריון ולמעשה מאחדת את כלל ערי הבקעה יחדיו בכל

שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק
שירותי מחשוב לעסקים בבני ברק

בני ברק הינה העיר התשיעית בגודלה במדינת ישראל, הגובלת בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל ופתח תקווה. כעיר מרכזית במיותר משמשת בני ברק כמרכז עסקים

שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים
שירותי מחשוב לעסקים בגבעתיים

העיר גבעתיים השוכנת במישור החוף הדרומי נחשבת לעיר קטנה יחסית, שקטה וקהילתית מאוד. כיאה לעיר בעלת צביון שכזה, קיימים בה מגוון של בתי עסק המקיימים

שירותי מחשוב לקבלנים
שירותי מחשוב לקבלנים

קבלני בניין מתאפיינים בעבודה רבה מחוץ למשרד והרבה עבודות בשטח. אי לכך, רוב עבודת המחשוב עוברת דרך רשת האינטרנט. המשמעות היא שכל תשתית מחשוב המוקמת

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?