סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן לעסקים

כיום, ניתן להניח, כמעט כולם נחשפו למינוח "מחשוב ענן". כלומר, במקום לנהל בבית העסק או בבית רשת מחשבים מקומית, הנתונה לשלל איומים – פשוט להשתמש במחשב המקומי כמסך בלבד. מסך המחובר למחשב עוצמתי ומתוחזק למופת; חוות שרתים ליתר דיוק, הנמצאת הרחק הרחק במיקום שמור, מוגן, וסודי בדרך כלל. בעבר, נוכחות של מחשב בבית עסק לא הייתה טריוואלית כל כך. עסקים רבים הסתפקו בקופה רושמת מינימלית, מאובקת, וזהו. וגם אלו שהבינו שמחשב יעשה להם רק טוב, הרי שלא תמיד הם הבינו את חשיבות התחזוקה המתמדת שלו, ואת הצורך האקוטי לשמר אותו פעיל ומחובר לרשת באופן רציף.
בימינו אמנם המצב שונה לחלוטין מן הקצה אל הקצה, אך דומה כי רבים רבים עדיין תוהים: מדוע הם נדרשים למחשוב ענן לעסקים? למה אי אפשר להסתפק במחשב מקומי?

הכי חשוב – לא להסתכן באובדן מידע

מאמר זה בא לעשות סדר, ולענות בבהירות ובקצרה על שאלות אלו.
נתחיל מההתחלה: עם החיבור ההולך וגובר של העולם ותלותו ברשת האינטרנט, הגלובליזציה הגואה, השינויים המהירים, התכופים והלא צפויים בתעשיה כולה, הרי שנוצר צורך להיות כל הזמן בקו הראשון של הטכנולוגיה. כל עסק המעוניין להיות מוכן לעתיד ואף להווה – נזקק למחשב תקין לחלוטין, ולאפס תקלות. כל חברה, מוסד, ארגוני ענק ושלל סטרטאפים – יודעים זה מכבר שאין להם את הפריבילגיה לאבד מידע והם חייבים להשתמש בשירותי אבטחת מידע. או אפילו "רק" להסתכן באובדנו. מידע הוא זהב, בימינו, ומסד הנתונים של הלקוח, יחד עם היכולת והדרישה שהכל יהיה זמין ותקין ופעיל בכל רגע נתון – לא יכולים לאפשר אחזקה של מחשבים מקומיים בלבד. לוקאלים.

ומדוע

כי הבטחון, עושר האפשרויות, הנוחות, הגמישות והוורסטיליות הטמונים במחשוב ענן, פשוט ממכרים. הידיעה של לקוח הקצה כי כל הקבצים היקרים לו, מסדי הנתונים היקרים מכל, התוכנות הייחודיות, המידע הרגיש והאישי שלו שמורים לבטח בשרתיה של חברה אמינה בעלת מחשוב ענן, שווה לו את הכל.

מחשוב ענן לעסקים

למה אתם צריכים מחשוב ענן לעסקים

החל מחברות ההיי-טק, מוצרי מידע והמחשוב, המשך בשלל עסקים וארגונים קטנים וגדולים וכלה בעסקים קטנים עם צוות מצומצם, זקוקים נואשות להתאמה מדוייקת, קפדנית ואיכותית ביותר צרכי המחשוב שלהם. זו אולי הסיבה העיקרית מדוע חלה עליה כה גדולה בדרישת השוק למחשוב ענן לעסקים.
היכולות המדהימות הגדלות כל הזמן של ספקי מחשוב הענן להתאים ללקוח הקצה את הצרכים והדרישות הספציפיות שלו, בהתאמה אישית כמו חליפה לטייקון צמרת – הופכות את ההבנה בדבר הצורך במחשוב ענן לעסקים מהשורה הראשונה, לעמוקה וחדה יותר בכול הטכנלוגיות בענן, אם זה בחומת אש איתנה וכן שאר פתרונות ענן מתקדמים לעסקים.

שרות מחשוב ענן יעניק לכם, הלקוחות, רוגע נפשי גדול. וזאת כאשר הינכם יכולים בכל רגע נתון להגדיל משמעותית את כוח החישוב העומד לרשותכם, את כמות האחסון ואת שלל הכלים הממוחשבים הדרושים לכם, ואף לשנות מן היסוד את מערך המחשבים שלכם כולו.

מחשוב בענן

כל היתרונות במחשוב ענן לעסק שלכם

אם ננסה לתמצת במילים בודדות את הרווח ללקוח כאשר הוא משתמש מחשוב ענן לעסקים, ניתן לומר זאת כך: תשתית מחשוב עקבית, מאובטחת ואמינה, הזמינה כל הזמן – וללא תקלות. השימוש במחשוב ענן מספק ומעניק מעטפת שלימה של שירותים בקלות, נוחות, ועלויות נמוכות מאוד בהשוואה לרכישה ותחזוקה שוטפת של מחשוב לבית העסק.

אין צורך ברכישת רשיונות שימוש לתוכנות השונות, אחזקת שרתים מקומיים ואנשי שירות IT לעסקים צמודים אליהם, ועדכון תכוף ומהיר של אמצעי האבטחה מול שלל האיומים המתרבים של תוכנות כופר וירוס, פריצה וסחיטה ברשת האינטרנט.

ובסופו של דבר, מעל הכל, זו כנראה רמת האבטחה. כשאתם נעזרים, משתמשים ומבססים את החברה או העסק שלכם על מחשוב ענן לעסקים, אתם שלווים. מוגנים. חדשות לבקרים אנו מוצפים בתקשורת בסיפורים חדשותיים מאיימים על גוף כזה או אחר שנפל תחת מתקפת האקרים מאוסה, או "רק" קרסה לו כל רשת המחשבים הפנימית והמקומית.

גיבוי – גיבוי – גיבוי!

בדיוק לכן מיועד מחשוב הענן לעסקים. אפשרויות הגיבוי הינן כמעט אינסופיות, למען האמת. כל הקבצים ומצב המערכת נשמרים במיידי על גבי השרתים המרוחקים, וניתנים לגיבוי במקרה של תקלה בקלות ובמהירות רבה. ובנוסף, כבונוס: אפשרויות האינטגרציה. היום, יותר מאי פעם, אנחנו מוכרחים שכל מערכות התקשורת השונות שברשותנו יפעלו בסנכרון מושלם ובהרמוניה מיטבית. כולל כמובן תוכנות שונות, אפליקציות כאלו ואחרות, שרתים ואפילו "סתם" מחשבים שונים בבית. הסינרגיה בין המערכות קריטית. וכמובן – ללא איבוד של מידע.

על מערכות המחשוב שלכם להיות מעודכנות ואיכותיות ביותר, כדי שיוכלו להוות את הבסיס לסביבת הצלחה עסקית גדולה ופורצת דרך. כאשר הינכם נהנים מרוגע מוחלט בכל הקשור לצרכי העסק שלכם, ונהנים ממחשוב ענן לעסקים מדוייק ומותאם במאה אחוז למי ומה שאתם, השמיים הם הגבול. כך אתם יכולים לקבל בנחת החלטות עסקיות כאלו ואחרות, לשנות, ולדעת שבכל הקשור למחשוב העסק שלכם – אתם לא צריכים לעשות דבר.

מי אנחנו ומה אנו מציעים לכם

נעים להכיר, אנחנו Start-It פתרונות מחשוב, חברה בעלת ניסיון של מעל עשרים וחמש שנה בתחום ניהול והקמת מחשוב ענן לעסקים. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מטריית שירותי מחשוב ענן, באכפתיות, במקסימום שירות והבנה לצרכים שלכם. בתמיכה רצופה ובשירות אישי, יעיל וצמוד. בדיוק מה שאתם צריכים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button