סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב למכללות

מכללות ומוסדות לימוד אקדמיים מתאפיינים במערכות מחשוב המדברות בשפה הייחודית לתחום זה. כלומר, המחשבים הם אותם המחשבים אך התוכנות משתנות בהתאם לתחום הפעילות כמוסד לימודים במאמר לפניכם נסביר את כל מה שקשור לשימוש של שירותי מחשוב למכללות.

או השאירו פרטים כעת!

סוגי שירותי מחשוב למכללות

למעשה, את מערכות המחשוב של מוסדות הלימוד האקדמיים ניתן לחלק למספר גורמים:

חומרה – מחשבים, מדפסות, טלפוניה בענן ומערכות תקשורת הממוקמות פיזית בתוך המכללה (או הסניף אם מדובר ברשת מכללות).
תוכנת ניהול המכללה – לרוב מדובר בתוכנת CRM, המרכזת את כל פרטי הנרשמים, הסטודנטים הפעילים, הקורסים המנוהלים בפועל, ימי הלימוד, מתקני הלימוד, המרצים, הרכזים וכו'.
מערכת הרשמה למתעניינים חדשים – לרוב באמצעות אתר האינטרנט אך לא רק. מערכת ההרשמה לפעמים נפרדת ממערכת ניהול המכללה אך מתממשקת אליה.
מערכת מיילים.
מערכת הנהלת חשבונות וניהול משרד.

דגשים בבחירת שירותי מחשוב למכללות

כאשר בוחרים ספק המעניק שירותי מחשוב למכללות חשוב לדעת שבוחרים ספק שהוא לא רק מנוסה במתן שירותי מחשוב לעסקים ברמה העסקית, אלא שהוא מכיר את תחום המכללות והמוסדות האקדמיים על מערכות המחשוב שבהם, את התקלות האפשריות שעשויות להתרחש בכל רגע נתון וכיצד ניתן לפתור אותן. נכון, לעתים יש צורך לערב את בית התוכנה שאחראי לאחת התוכנות או יותר על מנת לקבל תשובות, אך אחריות הטיפול על כל המשתמע מכך צריכה להתחיל ולהסתיים בחברה המספקת שירותי מחשוב למכללות.

מעבר לכך, חובה לקבל המלצות לפני תחילת מתן השירות וכן, יש דברים שעבורם כדאי להתייעץ גם עם מכללות מתחרות משום שחובה לעבוד עם אנשי מקצוע שמנוסים במתן שירותי מחשוב למכללות, שעשו זאת ועדיין עושים זאת ויודעים בדיוק איך להתמודד עם מערכות המחשוב הללו.

בנוסף על כך, ספק שירותי המחשוב ידע גם ללוות את המוסד האקדמי בכל צעד טכנולוגי עתידי שיבחר לעשות, עם כל שדרוג מערכות, הגדרה של מערכות חדשות, שדרוגי החומרה תמיכה מרחוק ועוד, תוך התחשבות במערכות הקיימות, במשאבים הקיימים הן מבחינה פיננסית והן מבחינת תשתיות תקשורת ומחשבים.

מה שהלקוחות שלנו מספרים

מה כולל בשירות

שירותי מחשוב למכללות כוללים בין השאר את השירותים הבאים:
שירותי אבטחת מידע – כבכל ארגון, חובה לכלול שירותי אבטחת מידע על מנת לשמור על כל המידע הנכנס באמצעות האינטרנט ויוצא באמצעותו, לרבות פרטי סטודנטים ופרטי תשלום הן באמצעות חומת אש המגנה על המידע הן במחשב או שמירה ואחסון ושיתוף בענן.
שירותי גיבוי מידע – למרות שזה נשמע טריוויאלי – חובה לגבות כל מידע שנמצא במערכות המחשוב של המוסד האקדמי ועובר דרכן. גיבוי המחשב זה הן שומר על המידע בפועל והן מסייע לשקם אותו במערכות כאשר מתרחשת קריסה וגורם למערכות להתאושש במלואן במהירות ותוך כדי נזק קל יחסית.

תיקוני חומרה – הן במכללה עצמה והן במעבדת הספק אם וכאשר מתעורר הצורך.
התקנות – הגדרה וחיבור של תשתיות תקשורת במכללה וברשת המכללות תוך התממשקות לכל סניף ברשת.
שירותי תמיכה – שירותי תמיכה טכנית ומענה מיידי בכל בעיה שמתעוררת בנוגע למערכות המחשוב, הן מבחינת עבודה שוטפת על התוכנות והן מבחינת החומרה עצמה. בעיות אלא עשויות לצוץ תוך כדי עבודה ולעכב את מתן השירות לסטודנטים, למתעניינים ולסגל. חשוב שהמענה בתמיכה יהיה מיידי, מקצועי ויעיל, תוך הפקת לקחים לפעם הבאה בה תתרחש התקלה על מנת לייעל את השירות לטווח הקצר ולטווח הארוך יותר.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מה תקבלו אצל IT-START?

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

תוכן עניינים
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button