סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

פתח תקווה – מה כבר לא נאמר עליה? שזאת העיר עם מספר בתי החולים הגבוה בארץ, שזאת עיר עם מתחם הייטק (אפילו היה מי שהגדיר אותה פעם "עמק הסיליקון הישראלי"), בנייה מתפתחת, אוכלוסייה חדשה ומעורבת ומספר עצום של בדיחות שאין לאף עיר אחרת בארץ. צחוק בצד, אבל מספר הנפשות החדשות בעיר פתח תקווה ומספר בתי העסק החדשים בעיר יצרו מצב שבו גדל הביקוש לשירותי מחשב ובעיקר לשירותי מחשוב לעסקים.

או השאירו פרטים כעת!

יתרון המקומיות

כל בעל בית עסק הממוקם בפתח תקווה יודע שכאשר מתרחשת תקלה במחשב אחד או יותר, זמן שווה כסף ולפעמים הרבה מאוד כסף. ככל שממתינים לפתרונות מחשוב לעסקים יותר, כך הנזק עולה יותר וזאת ממספר גורמים. האחד – תקלה מתמשכת עשויה למחוק מידע רב שלא יהיה ניתן לשחזר ועמדת מחשב מושבתת שאינה יכולה להפיק עבודה. השני – עקב השבתת המחשב, לא ניתן להעניק בעזרתו שירות. דבר שיכול לעכב לקוחות רבים שלא יהססו לעבור למתחרים הזמינים יותר למתן השירות הנדרש.

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה עם התמחות בעסקים

לא כל טכנאי מחשבים לעסקים יודע להתמודד עם מתן שירות לעסקים ולמקרה ששאלתם את עצמכם מה ההבדל בין שירות עסקי לפרטי, ההסבר הוא כדלקמן:

  • מספר רב של תחנות עבודה – איש מקצוע המעניק שירותי מחשוב לעסקים יודע להתמודד עם התממשקות למספר גדול של תחנות עבודה, גם אם התקלה התרחשה רק באחת מהם. מעבר לזה, אם תקלה במחשב אחד משפיעה באופן ישיר או עקיף על שאר עמדות המחשוב בחברה, איש מקצוע חייב לתת לכך מענה מיידי וזמין.
  • כאשר מדובר במחשב אישי בבית ניתן להעביר מספר ימים בלעדיו עד תיקון התקלה – לא כך היא כאשר מדובר במחשב השייך לבית עסק. עסק המתפקד ללא מחשב מתפקד באופן חלקי ולכן בית עסק לא יכול להרשות לעצמו מספר ימים ללא מחשב, גם אם ברשותו עמדות מחשב נוספות.
  • טיפול במידע – כאשר מבצעים תיקון במחשב לא תמיד המידע עליו מגובה ויש לטפל בו במשנה זהירות, לרבות כאשר מדובר בבית עסק. איש מקצוע המתמחה בעסקים ידע מראש לטפל במידע הרגיש הזה מבלי לסכן ולו מעט ממנו, לפני, תוך כדי ואחרי התיקון.

מה שהלקוחות שלנו מספרים

בחירת איש מקצוע למתן שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

 

כבכל עיר, גם בפתח תקווה קיימים אנשי מקצוע רבים המעניקים שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה והסביבה ולכן מומלץ מאוד לבחור את איש המקצוע בקפידה. בכלל, מומלץ להצטייד בעוד מועד באיש מקצוע עוד בטרם התרחשה התקלה ולא לתת לתקלת המחשב לתפוס אתכם לא מוכנים עד כדי כך שתיאלצו ליצור קשר עם מי שזמין, אך לא בהכרח מקצועי.

בררו מחירים ואל תיקחו בהכרח את הזול ביותר משום שזול עלול להעיד או על חוסר מקצועיות או על חוסר ניסיון או על שניהם. קחו את נותן השירות המציע את המחיר ההוגן ביותר ביחס לשירות המוצע.
חפשו המלצות – מחברים, בני משפחה וכל מי שיכול לתת חוות דעת אישית מניסיון ולא כי מכיר חבר של חבר. נושא זה אף חשוב ביותר לגבי בית עסק על מנת לוודא שאכן יש לאיש המקצוע ניסיון עם מערכות מחשוב עסקיות.

מאמרים נוספים ושירותים של החברה

מה תקבלו אצל IT-START?

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

תוכן עניינים
המאמרים החדשים באתר
HOME

Call now: +972 77-8040307 New reading Welcome to IT-START Your partners for business-technological success Nice to meet you, IT START. Our role is to ensure

סקר ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא היבט מכריע בכל עסק. זה כרוך בזיהוי סיכונים פוטנציאליים ופיתוח אסטרטגיות לצמצום או לסילוקם. סקר ניהול סיכונים הוא כלי המשמש להערכת שיטות

נוהל אבטחת מידע בארגון

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ארגונים נעשים תלויים יותר ויותר במערכות מידע דיגיטליות כדי לאחסן ולעבד נתונים עסקיים. זה הופך את אבטחת המידע לחיונית עבור עסקים

סקר סיכוני IT

הטכנולוגיה שינתה את המשחק עבור עסקים רבים במונחים של יעילות, פרודוקטיביות וחדשנות. עם זאת, עם הטכנולוגיה המתקדמת מביא עימה את כל נושאי סיכוני אבטחת מידע

נוהל אבטחת מידע

בעידן הדיגיטלי של היום, נתונים הם אחד הנכסים היקרים ביותר לעסקים יכולים להחזיק. ממידע פיננסי ועד נתוני לקוחות, חברות מסתמכות במידה רבה על הנתונים שהן

Translate »
Call Now Button