שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה | IT START

פתח תקווה – מה כבר לא נאמר עליה? שזאת העיר עם מספר בתי החולים הגבוה בארץ, שזאת עיר עם מתחם הייטק (אפילו היה מי שהגדיר אותה פעם “עמק הסיליקון הישראלי”), בנייה מתפתחת, אוכלוסייה חדשה ומעורבת ומספר עצום של בדיחות שאין לאף עיר אחרת בארץ. צחוק בצד, אבל מספר הנפשות החדשות בעיר פתח תקווה ומספר בתי העסק החדשים בעיר יצרו מצב שבו גדל הביקוש לשירותי מחשב ובעיקר לשירותי מחשוב לעסקים.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פתח תקווה מבט כללי

יתרון המקומיות

כל בעל בית עסק הממוקם בפתח תקווה יודע שכאשר מתרחשת תקלה במחשב אחד או יותר, זמן שווה כסף ולפעמים הרבה מאוד כסף. ככל שממתינים לפתרונות מחשוב לעסקים יותר, כך הנזק עולה יותר וזאת ממספר גורמים. האחד – תקלה מתמשכת עשויה למחוק מידע רב שלא יהיה ניתן לשחזר ועמדת מחשב מושבתת שאינה יכולה להפיק עבודה. השני – עקב השבתת המחשב, לא ניתן להעניק בעזרתו שירות. דבר שיכול לעכב לקוחות רבים שלא יהססו לעבור למתחרים הזמינים יותר למתן השירות הנדרש.

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה עם התמחות בעסקים

לא כל טכנאי מחשבים לעסקים יודע להתמודד עם מתן שירות לעסקים ולמקרה ששאלתם את עצמכם מה ההבדל בין שירות עסקי לפרטי, ההסבר הוא כדלקמן:

  • מספר רב של תחנות עבודה – איש מקצוע המעניק שירותי מחשוב לעסקים יודע להתמודד עם התממשקות למספר גדול של תחנות עבודה, גם אם התקלה התרחשה רק באחת מהם. מעבר לזה, אם תקלה במחשב אחד משפיעה באופן ישיר או עקיף על שאר עמדות המחשוב בחברה, איש מקצוע חייב לתת לכך מענה מיידי וזמין.
  • כאשר מדובר במחשב אישי בבית ניתן להעביר מספר ימים בלעדיו עד תיקון התקלה – לא כך היא כאשר מדובר במחשב השייך לבית עסק. עסק המתפקד ללא מחשב מתפקד באופן חלקי ולכן בית עסק לא יכול להרשות לעצמו מספר ימים ללא מחשב, גם אם ברשותו עמדות מחשב נוספות.
  • טיפול במידע – כאשר מבצעים תיקון במחשב לא תמיד המידע עליו מגובה ויש לטפל בו במשנה זהירות, לרבות כאשר מדובר בבית עסק. איש מקצוע המתמחה בעסקים ידע מראש לטפל במידע הרגיש הזה מבלי לסכן ולו מעט ממנו, לפני, תוך כדי ואחרי התיקון.
זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
התקנת רשתות וחיבורים

בחירת איש מקצוע למתן שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

כבכל עיר, גם בפתח תקווה קיימים אנשי מקצוע רבים המעניקים שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה והסביבה ולכן מומלץ מאוד לבחור את איש המקצוע בקפידה. בכלל, מומלץ להצטייד בעוד מועד באיש מקצוע עוד בטרם התרחשה התקלה ולא לתת לתקלת המחשב לתפוס אתכם לא מוכנים עד כדי כך שתיאלצו ליצור קשר עם מי שזמין, אך לא בהכרח מקצועי.

בררו מחירים ואל תיקחו בהכרח את הזול ביותר משום שזול עלול להעיד או על חוסר מקצועיות או על חוסר ניסיון או על שניהם. קחו את נותן השירות המציע את המחיר ההוגן ביותר ביחס לשירות המוצע.
חפשו המלצות – מחברים, בני משפחה וכל מי שיכול לתת חוות דעת אישית מניסיון ולא כי מכיר חבר של חבר. נושא זה אף חשוב ביותר לגבי בית עסק על מנת לוודא שאכן יש לאיש המקצוע ניסיון עם מערכות מחשוב עסקיות.

מאמרים נוספים ושירותים של החברה

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
גיבוי לעסקים
פתרונות גיבוי לעסקים

כל עסק, שלו פעילות דיגיטלית בהיקף כלשהו, חייב לשמר את נתוניו ולהגן על עצמו מפני אובדנם, מטעויות אנוש או מעבריינות סייבר. לכן, לשם בטיחותו עליו

פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים
פתרונות תקשורת לעסקים וארגונים

Start-it פתרונות מחשוב לעסקים מספקת שלל פתרונות תקשורת שייעלו את העבודה השוטפת, וכן ליווי צמוד של איש מקצוע לייעוץ ותמיכה בכל שאלה או בעיה שתעלה.רוצים

פתרונות ענן
פתרונות ענן מתקדמים לעסקים

מערך המחשוב הוא לב ליבו של כל עסק או ארגון , קטן כגדול. במציאות העכשווית, כל עסק מתנהל באמצעות רשתות תקשורת ותוכנות המניעות אותו קדימה.

שירותי מחשוב ענן לעסקים
שירותי מחשוב ענן לעסקים

חשבתם שלגבות את הקבצים של העסק שלכם בGoogle Drive/OneDrive/Dropbox/ זוהי הבחירה הטובה ביותר לעסק שלכם? אז חשבתם. כל מה שלא ידעתם על תהליך גיבוי המחשב

שירותי מחשוב ענן בישראל
שירותי מחשוב ענן בישראל

התלבטות שכיחה בקרב בעלי עסקים היא אם יש צורך או תועלת במעבר לאמצעי שירותי מחשוב ענן בישראל ואם כן – אלו שירותי ענן לעסקים יתאימו

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?