שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה | IT START

פתח תקווה – מה כבר לא נאמר עליה? שזאת העיר עם מספר בתי החולים הגבוה בארץ, שזאת עיר עם מתחם הייטק (אפילו היה מי שהגדיר אותה פעם “עמק הסיליקון הישראלי”), בנייה מתפתחת, אוכלוסייה חדשה ומעורבת ומספר עצום של בדיחות שאין לאף עיר אחרת בארץ. צחוק בצד, אבל מספר הנפשות החדשות בעיר פתח תקווה ומספר בתי העסק החדשים בעיר יצרו מצב שבו גדל הביקוש לשירותי מחשב ובעיקר לשירותי מחשוב לעסקים.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
פתח תקווה מבט כללי

יתרון המקומיות

כל בעל בית עסק הממוקם בפתח תקווה יודע שכאשר מתרחשת תקלה במחשב אחד או יותר, זמן שווה כסף ולפעמים הרבה מאוד כסף. ככל שממתינים לפתרונות מחשוב לעסקים יותר, כך הנזק עולה יותר וזאת ממספר גורמים. האחד – תקלה מתמשכת עשויה למחוק מידע רב שלא יהיה ניתן לשחזר ועמדת מחשב מושבתת שאינה יכולה להפיק עבודה. השני – עקב השבתת המחשב, לא ניתן להעניק בעזרתו שירות. דבר שיכול לעכב לקוחות רבים שלא יהססו לעבור למתחרים הזמינים יותר למתן השירות הנדרש.

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה עם התמחות בעסקים

לא כל טכנאי מחשבים לעסקים יודע להתמודד עם מתן שירות לעסקים ולמקרה ששאלתם את עצמכם מה ההבדל בין שירות עסקי לפרטי, ההסבר הוא כדלקמן:

  • מספר רב של תחנות עבודה – איש מקצוע המעניק שירותי מחשוב לעסקים יודע להתמודד עם התממשקות למספר גדול של תחנות עבודה, גם אם התקלה התרחשה רק באחת מהם. מעבר לזה, אם תקלה במחשב אחד משפיעה באופן ישיר או עקיף על שאר עמדות המחשוב בחברה, איש מקצוע חייב לתת לכך מענה מיידי וזמין.
  • כאשר מדובר במחשב אישי בבית ניתן להעביר מספר ימים בלעדיו עד תיקון התקלה – לא כך היא כאשר מדובר במחשב השייך לבית עסק. עסק המתפקד ללא מחשב מתפקד באופן חלקי ולכן בית עסק לא יכול להרשות לעצמו מספר ימים ללא מחשב, גם אם ברשותו עמדות מחשב נוספות.
  • טיפול במידע – כאשר מבצעים תיקון במחשב לא תמיד המידע עליו מגובה ויש לטפל בו במשנה זהירות, לרבות כאשר מדובר בבית עסק. איש מקצוע המתמחה בעסקים ידע מראש לטפל במידע הרגיש הזה מבלי לסכן ולו מעט ממנו, לפני, תוך כדי ואחרי התיקון.
זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
התקנת רשתות וחיבורים

בחירת איש מקצוע למתן שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

כבכל עיר, גם בפתח תקווה קיימים אנשי מקצוע רבים המעניקים שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה והסביבה ולכן מומלץ מאוד לבחור את איש המקצוע בקפידה. בכלל, מומלץ להצטייד בעוד מועד באיש מקצוע עוד בטרם התרחשה התקלה ולא לתת לתקלת המחשב לתפוס אתכם לא מוכנים עד כדי כך שתיאלצו ליצור קשר עם מי שזמין, אך לא בהכרח מקצועי.

בררו מחירים ואל תיקחו בהכרח את הזול ביותר משום שזול עלול להעיד או על חוסר מקצועיות או על חוסר ניסיון או על שניהם. קחו את נותן השירות המציע את המחיר ההוגן ביותר ביחס לשירות המוצע.
חפשו המלצות – מחברים, בני משפחה וכל מי שיכול לתת חוות דעת אישית מניסיון ולא כי מכיר חבר של חבר. נושא זה אף חשוב ביותר לגבי בית עסק על מנת לוודא שאכן יש לאיש המקצוע ניסיון עם מערכות מחשוב עסקיות.

מאמרים נוספים ושירותים של החברה

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
אבטחה לדיסק און קי
שירותי אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע הינם שירות הכרחי לעסקים וארגונים וככל שעובר בו יותר מידע רגיש (רגיש כלומר, ביחס לארגון עצמו), כך הוא מחוייב להציב אבטחת מידע

מנעול חומת אש
חומת אש מומלצת

כל שרת אליו מחוברים מחשבים ארגוניים מחייב אבטחה כבדה וחיץ שיפריד בינו לבין הרשת ולו על מנת להגן על מחשבי החברה מאיומים חיצוניים המועברים באמצעות

קבצים שמורים
ייעוץ אבטחת מידע

איומי סייבר היו קיימים בערך מהרגע בו הומצא המחשב ולא רק שאינם במגמת דעיכה אלא להיפך, ככל שמערכות יתר מתפתחות וככל שעובר בהן יותר מידע,

שירותי IT
שירותי IT לעסקים

שירותי IT לעסקים הם למעשה כל האמצעים הטכנולוגיים המסייעים לארגונים ועסקים בארץ ובעולם, בניהול מידע לסוגיו השונים. הם כוללים מגוון רחב של שירותים טכניים הקשורים

אצבע נוגעת בענן
טכנולוגיות ענן

טכנולוגיות ענן נחשבות לאחת ההתפתחויות החשובות ביותר בתחום המחשוב והאינטרנט בשנים האחרונות. טכנולוגיות אלה זכו לשמה משום ההקבלה לענן שכביכול נגיש בו זמנית ממספר מקומות

Call Now Button
Translate »
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?