שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה | IT START

פתח תקווה – מה כבר לא נאמר עליה? שזאת העיר עם מספר בתי החולים הגבוה בארץ, שזאת עיר עם מתחם הייטק (אפילו היה מי שהגדיר אותה פעם "עמק הסיליקון הישראלי"), בנייה מתפתחת, אוכלוסייה חדשה ומעורבת ומספר עצום של בדיחות שאין לאף עיר אחרת בארץ. צחוק בצד, אבל מספר הנפשות החדשות בעיר פתח תקווה ומספר בתי העסק החדשים בעיר יצרו מצב שבו גדל הביקוש לשירותי מחשב ובעיקר לשירותי מחשוב לעסקים.

פתח תקווה מבט כללי

יתרון המקומיות

כל בעל בית עסק הממוקם בפתח תקווה יודע שכאשר מתרחשת תקלה במחשב אחד או יותר, זמן שווה כסף ולפעמים הרבה מאוד כסף. ככל שממתינים לפתרונות מחשוב לעסקים יותר, כך הנזק עולה יותר וזאת ממספר גורמים. האחד – תקלה מתמשכת עשויה למחוק מידע רב שלא יהיה ניתן לשחזר ועמדת מחשב מושבתת שאינה יכולה להפיק עבודה. השני – עקב השבתת המחשב, לא ניתן להעניק בעזרתו שירות. דבר שיכול לעכב לקוחות רבים שלא יהססו לעבור למתחרים הזמינים יותר למתן השירות הנדרש.

שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה עם התמחות בעסקים

לא כל טכנאי מחשבים לעסקים יודע להתמודד עם מתן שירות לעסקים ולמקרה ששאלתם את עצמכם מה ההבדל בין שירות עסקי לפרטי, ההסבר הוא כדלקמן:

  • מספר רב של תחנות עבודה – איש מקצוע המעניק שירותי מחשוב לעסקים יודע להתמודד עם התממשקות למספר גדול של תחנות עבודה, גם אם התקלה התרחשה רק באחת מהם. מעבר לזה, אם תקלה במחשב אחד משפיעה באופן ישיר או עקיף על שאר עמדות המחשוב בחברה, איש מקצוע חייב לתת לכך מענה מיידי וזמין.
  • כאשר מדובר במחשב אישי בבית ניתן להעביר מספר ימים בלעדיו עד תיקון התקלה – לא כך היא כאשר מדובר במחשב השייך לבית עסק. עסק המתפקד ללא מחשב מתפקד באופן חלקי ולכן בית עסק לא יכול להרשות לעצמו מספר ימים ללא מחשב, גם אם ברשותו עמדות מחשב נוספות.
  • טיפול במידע – כאשר מבצעים תיקון במחשב לא תמיד המידע עליו מגובה ויש לטפל בו במשנה זהירות, לרבות כאשר מדובר בבית עסק. איש מקצוע המתמחה בעסקים ידע מראש לטפל במידע הרגיש הזה מבלי לסכן ולו מעט ממנו, לפני, תוך כדי ואחרי התיקון.
התקנת רשתות וחיבורים

בחירת איש מקצוע למתן שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

כבכל עיר, גם בפתח תקווה קיימים אנשי מקצוע רבים המעניקים שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה והסביבה ולכן מומלץ מאוד לבחור את איש המקצוע בקפידה. בכלל, מומלץ להצטייד בעוד מועד באיש מקצוע עוד בטרם התרחשה התקלה ולא לתת לתקלת המחשב לתפוס אתכם לא מוכנים עד כדי כך שתיאלצו ליצור קשר עם מי שזמין, אך לא בהכרח מקצועי.

בררו מחירים ואל תיקחו בהכרח את הזול ביותר משום שזול עלול להעיד או על חוסר מקצועיות או על חוסר ניסיון או על שניהם. קחו את נותן השירות המציע את המחיר ההוגן ביותר ביחס לשירות המוצע.
חפשו המלצות – מחברים, בני משפחה וכל מי שיכול לתת חוות דעת אישית מניסיון ולא כי מכיר חבר של חבר. נושא זה אף חשוב ביותר לגבי בית עסק על מנת לוודא שאכן יש לאיש המקצוע ניסיון עם מערכות מחשוב עסקיות.

מאמרים נוספים ושירותים של החברה

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?