אבטחת מידע לעסקים

אבטחת מידע לעסקים, סייבר

האם המידע העסקי שלכם מאובטח בצורה הרמטית? זו שאלה שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו.
רוב בעלי העסקים מעבירים מידע בצורה מקוונת, ממחשב למחשב. שמירה על הDATA של העסק באמצעות אבטחת מידע לעסקים, תשמור עליו מפני גניבות, השחתה על ידי וירוסים או נזק לחומרה.
אם בעבר, מידע לעסקים אוחסן על גבי מסמכים אותם שומר היה בית העסק בתיקיות ידניות, כיום כל תיקיה ידנית הפכה לתיקית מחשב. חברת סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים מציעה שירותי אבטחת מידע לעסק כדי שהחומר החשוב לא יזלוג ויגיע לידיים הלא נכונות.

אבטחת אתר

הידעתם? מספר נתונים חשובים שהולכים להפתיע אתכם

90 אחוזים מהעסקים הקטנים והבינוניים לא מעסיקים צוות IT מקצועי המספק אבטחת מידע ושירותי IT לעסקים, בעוד שכמעט 40% ממתקפות הסייבר מכוונות דווקא לאותם עסקים שאינם משתמשים בשירותי אבטחת מידע.
60 אחוזים מהעסקים שאכן חוו התקפות האקרים או פריצות אבטחת מידע לא ישרדו ויסגרו את העסק לאחר תקופה.
כשאנו חושבים על מתקפת סייבר או פריצת האקרים למחשבי בית העסק, לרוב אנו אומרים באותה נשימה "לנו זה לא יקרה", או "זה בדרך כלל קורה לחברות שלא עדכנו את האנטי וירוס שלהן" או " אבטחת מידע וסייבר לא קריטי עבורנו".

איש יושב ליד מחשב עם חומת אש במחשב

כאן טמונה טעות גדולה

לרוב, מעבר לפרטים החסויים המאוחסנים על שרתי החברה, יש חומר רב שלרוב לא חושבים עליו כאשר מדובר בהתקפת סייבר. מדובר בחומר יום יומי עליו אנו עובדים בעסק או בארגון- מסמכים, תמונות, קבצים שונים ועוד.
אנו מזמינים אתכם לעצור לרגע בשטף החיים, ולדמיין מה היה קורה אילו מחר בבוקר הייתם מגיעים למשרד ומגלים שכל המידע הזה הופך להיות מוצפן. לא ניתן לגשת שוב אל הקבצים שלכם, וירוס עם שם לא ידוע חדר למחשבים, וכדי לשחרר את המידע החיוני יהיה עליכם לשלם כופר לגורם המצפין. זה לא חייב להיות סרט בדיוני, אלא העובדות בשטח המתרחשות אצל ארגונים רבים וטובים שדאגו לגרסה המעודכנת ביותר של האנטי וירוס.
חברות שלא תדאגנה לאבטחת המידע שלהן עלולות לגרום לעצמן נזק חמור ביותר לטווח הארוך.

אבטחת מידע לעסקים, סייבר

מה הן המטרות המרכזיות של מתקפת סייבר

מתקפת סייבר מתרחשת על ידי גורם חוץ ארגוני, במטרה להשיג אחת או יותר מן המטרות הללו:
ריגול ומעקב– מטרה נפוצה מאוד בקרב תוקפים, בין אם לצורך איסוף מידע תחרותי ובין אם לצורך איסוף מידע מודיעיני חשוב על בית העסק.
איסוף מידע– חברות רבות אוספות מידע אודות לקוחות פוטנציאליים, למשל: גיל, מין, אזור מגורים או הרגלי צריכה. מידע זה לעיתים יגיע באופן לא לגיטימי בצורה לא ראויה כמו באמצעות פריצה למחשב או באמצעות האזנת סתר.
כופרוירוס כופר שנועד לנעול את קבצי המחשב, כך שלבעליו לא תהיה גישה אליהם. סוג זה של וירוס קשה מאוד לנטרול, אם בכלל.

בעת ייעוץ אבטחת מידע

אילו שירותים אנו מספקים בתחום אבטחת המידע

שמירת המידע החיוני בתוך הארגון- צוות סטארט אמון על הקמת מערך אבטחה פנים עסקי המונע זליגת מידע מתוך העסק על ידי עובדים או צוות.

הצפנת מידע– הקמת מערך אבטחה פנים עסקי לא בהכרח ימנע את גניבת הנתונים בשלב מסוים. כדי להמנע ממצב זה, יש לבצע הצפנה של כל הנתונים החשובים בארגון, בעזרת כלי זה גם אם אדם יצליח להוציא את הקבצים מחוץ לארגון, לא ניתן יהיה להשתמש בהם.
כמו כן, במידה ולעסק או לארגון יש אתר אינטרנט, אנו יותר מממליצים לעדכן אותו עם תעודת SSL, תקן ייחודי המעיד על כך שהתקשורת בין המחשב של הלקוח לאתר האינטרנט מוצפנת לחלוטין.
הצפנת מיילים- קיים מידע חיוני רב העובר דרך הדוא"ל של הארגון. את כל המסרים החשובים יש להצפין, אם באמצעות תוכנות ייעודיות, שמירת המידע בענן וכלים נוספים שיש ברשותנו.

חומת אשחומת אש היא למעשה נתב עסקי מאובטח המספק הגנה מלאה לעסק מפני התקפות חיצוניות. הנתב העסקי הוא למעשה שומר הראש של העסק, רק דרכו ניתן לבחור למי כן תהיה גישה למידע החשוב ולמי לא. חומת האש במחשב שומרת היטב על הרשת הארגונית באמצעות חיבור אינטרנט מוצפן הפועל באמצעות תוכנות חומת אש, כך שכל המידע נבדק ונסרק האם הוא מכיל איומים כלשהם.

שירותי גיבוי בענן להגנה מפני כופר– אם אתם עדיין מגבים את המידע לדיסק הקשיח, זה הזמן להפסיק לעשות זאת. מדוע? ברגע שאתם מבצעים גיבוי בצורה פיזית לא תמיד אתם יודעים אם הותקפתם על ידי האקרים או וירוס כופר. הגיבוי האוטומטי עם גיבוי לענן בעסקים מספק לכם הגנה מלאה מפני וירוס הכופר ופריצות שונות של האקרים, ומאפשר לבצע שחזור מהיר בכל עת.

שירותי IT לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים- סוף הגנה במחשבה תחילה

כאשר אתם מניחים את אבני היסוד להקמתו של עסק חדש או ארגון, יש כל מיני תחומי עיסוק בהם תרצו להתמקצע בעצמכם- שיווק העסק, הקמת מערך מכירות, מיתוג וכן הלאה. אומנם קל מאוד למצוא פתרונות בתחומים בהם אתם חזקים, אבל בכל הנוגע לתחום אבטחת מידע לעסק, עדיף לאפשר למומחים מקצועיים מהתחום לפעול עבורכם. כדי למנוע מצב בו אתם מאפשרים לכל המידע הרגיש להיות חשוף לכל, ההמלצה המקצועית הטובה ביותר בעולם אבטחת המידע לעסקים היא לקבל ליווי וייעוץ ממומחים בתחום.
ככל שתהיה לכם מערכת אבטחת מידע חזקה ומתקדמת יותר כבר בשלבים הראשונים של הקמת העסק, תצליחו למנוע מצבים לא רצויים של חדירה למחשבי הארגון או זליגת מידע חיוני.

ניהול שרתים לעסקים

יתרונות אבטחת מידע לעסקים

חסכון בעלויות אנשי מקצוע להקמת מערכות חומת אש ומערכות סינון יקרות
כלל המערכות נתמכות על ידי מומחי המחשוב של סטארט
הפחתה משמעותית בסיכוי להתקפת וירוסים מזיקים על גבי מחשבי גולשים
הפחתת הסיכויים לזליגת מידע מחוץ לארגון דרך הרשת

התשלום מתבצע פר שימוש

אנו בסאטרט פתרונות מחשוב מתקדמים יודעים שנושא אבטחת מידע לעסקים הוא נושא אקוטי לכל בית עסק. קבלת כספים מלקוחות באמצעות סליקת כרטיסי אשראי, מידע על נהלי עבודה, פרטים אישיים של עובדים וחברי צוות, העברות כספים, הסכמי סחר ועוד הם הבסיס של כל אחד מהעסקים.
פגיעה במידע החיוני עלולה לפגוע קשה לא רק בכיסו של בית העסק, אלא גם בתדמיתו של העסק המוכר כעסק אמין, מקצועי והגון.

הצוות המיומן של סטארט פתרונות מחשוב ידאג למערכות ניטור מתקדמות מרחוק בכל עת ולתוכנות הסינון למחשבים ולדוא"ל, על מנת לזהות פריצה או חדירה של וירוס בזמן אמת ולשמור על מערכות המידע השונות, עוד בטרם באו לידי ביטוי בשטח.
מעוניינים לקבל מידע נוסף על שירותי אבטחת המידע בסטארט פתרונות מתקדמים? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים אנו חיים בעולם תחרותי ודינמי- הסביבה העסקית בה אנו פועלים דורשת מאיתנו יעילות, זריזות ודיוק שוטף יום אחרי יום. כל עיכוב מיותר

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?