סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

אנטי וירוס לעסקים

כל בעל עסק יודע כמה חשוב לתעדף את ההוצאות המוטלות לפתחו. התקציב הוא, בסופו של דבר, מוגבל, וסדר עדיפויות נכון יניב רווחים גדולים יותר. אחת ההוצאות החשובות ביותר היא אבטחת מידע לעסקים, כדי לא לאבד את מה שכבר הושג בעמל רב, ובימינו – אבטחת מידע וסייבר היא אולי סעיף האבטחה הגדול מכולם.
בסטארט פתרונות מחשוב, אנו נותנים דגש על כל עולם אבטחת המידע ואנטי וירוס לעסקים, כך שאתם כבעלי עסק תוכלו ליהנות ממחשוב תקין בעסק ללא וירוסים וחשיפה לפריצות.

או השאירו פרטים כעת!

מה תקבלו אצל IT-START?

התפקיד שלנו הוא לדאוג שהעסק שלכם יתנהל באופן תקין ללא הפרעות. חבילות השירות שלנו מכסות את כל מערך המחשוב בעסק או בארגון, כולל אבטחת מידע, גיבויים, תמיכה טכנית, ניהול שרתים, תקשורת ועוד.

תמיכה טכנית

למידע נוסף
חברת IT START מציעה תמיכה טכנית שוטפת בדגש על זמינות מיידית לפתרון התקלה, מהירות תגובה ומענה לתקלות.
לחברתנו מערך טכנאים מיומן עם ידע מקצועי ובעל הסמכות מקצועיות. צוות הטכנאים שלנו מגובה על ידי אנשי התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

תמיכה מרחוק

למידע נוסף
אנו מציעים חבילות שירותי ניהול רשת, תמיכה בשרתים, פתרון תקלות, תחזוקת תחנות הקצה והכל כל כך פשוט, בהתחברות קלה ונוחה מרחוק.
תאמינו או לא, אבל רוב קריאות השירות נפתרות באמצעות התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

שירותי אישי

למידע נוסף
אנו מעניקים מעטפת רחבה לעסקים, הכוללת שירות אנושי אישי מרגע התקלה ועד לפתירתה.
אנו מספקים שירות לאנשים, תשאלו את הלקוחות שלנו- כשאנחנו נכנסים לעסק אנחנו הופכים להיות חלק מהמשפחה.
רוצים לנסות?

ניהול תחנות והרשאות

למידע נוסף
הידעתם? מחקרים מוכיחים כי רוב זליגת המידע אל מחוץ לעסק מגיעה מעובדי החברה עצמה.
אנו מודעים לכך, ולכן דואגים למערכות ניהול הרשאות מתקדמות במיוחד לטובת השקט הנפשי שלכם.
רוצים לנסות?

מניעת תקלות מראש

למידע נוסף
איזהו חכם הרואה את הנולד.
ואנחנו אומרים- איזהו חכם, הרואה את התקלה (:
כל אנשי ה-IT שלנו הם מהנדסי מיקרוסופט מוסמכים בעלי הכשרה של MCSE שנבחרו לספק עבורכם מענה יעיל ומקצועי וטכנולוגיות מתקדמות לפתרון בעיות מראש.
רוצים לנסות?

חיסכון בעלויות

למידע נוסף
כספקי שירותי מחשוב ומכירת ציוד מחשוב לעסקים, נדאג לאתר עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר עבור מוצרי המחשוב, ולבצע את המו"מ הנדרש מול הספקים השונים בכדי להוזיל את העלויות ולחסוך עבורכם סכומים משמעותיים בכל רכש שאתם מבצעים לחברה.
רוצים לנסות?

רגע, זה עוד לא נגמר

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

מה שהלקוחות שלנו מספרים

0 +

חסימת ניסיונות פריצה בחודש האחרון

0

לקוחות חדשים

0

טקסט 

0

לקוחות מרוצים

0

אנשי צוות זמינים לשירותכם

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

חייגו כעת

077-8040307

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

למה צריך אנטי וירוס לעסקים?

עסקים רבים בימינו נשענים בעיקר על מחשבים, יהיה זה המחשב המקומי או משאבי אינטרנט, ועל פי רוב – שניהם גם יחד. פגיעת וירוס במערכות המחשוב עלולה לפגוע פגיעה משמעותית בעסק, או אפילו להשבית אותו חלילה. מסיבה זו חשוב מאוד לעסקים להחזיק תוכנת אנטי וירוס יעילה ומעודכנת. להלן כמה מהסיכונים שנחשפים אליהם עסקים ללא אנטי וירוס:

השאלה היא לא "אם" אלא "מתי"

אין שיטת הגנה אחת שמספיקה בכדי להגן על עסקים מפני התקפות. יש צורך בחומת אש, הצפנה, הגנה על סיסמאות, אנטי וירוס, תוכנות נגד רוגלות, תוכנות נגד נוזקות, מערכות גיבוי המחשב, ניטור רשתות ואמצעים נוספים. זה אמנם נראה כמו הרבה השקעה, אך יש לדעת שהשאלה היא לא "האם", אלא "מתי" העסק יהיה מושא לתקיפה.
התוקפים מחפשים את החורים ברשת ההגנה של העסקים. אם הם מתקשים למצוא אותם, כנראה שהם יעברו למטרות קלות יותר. ככל שתהפכו את עצמכם למטרה יותר קשה ביחס לאחרים, תקטינו משמעותית את הסיכון להפגע. וגם ההיפך נכון, אם עסקים אחרים משקיעים בהגנה שלהם ואתם לא, אתם מגדילים משמעותית את הסיכון שלכם.

סכנה לפעילות העסקית ללא אנטי וירוס

כאשר וירוס חודר למחשבים של עסק, קרוב לודאי שהפעילות העסקית תפגע. גודל הפגיעה תלוי במספר גורמים, ביניהם סוג הוירוס, מהירות האבחון והטיפול, וסוג הנזק שהוירוס מתוכנת לעשות. תוכנת אנטי וירוס מיועדת לחפש ולאתר וירוסים לפני שהם מספיקים לעשות נזק ממשי. התוכנה תזהיר אתכם ותשבית את הקובץ הנגוע לפני שיספיק להזיק למערכת. אם הכל ילך כשורה, הודעת האזהרה של האנטי וירוס תהיה כל הסיפור כולו מראשו ועד סופו, בלי הפרעה נוספת לפעילות העסקית.

אבטחת מידע לעסק

פגיעה ברווחי העסק או הארגון

בשעה שהמערכת לא מתפקדת כראוי עקב התמודדות עם וירוס, ישנו סיכוי גבוה לפגיעה ברווחי העסק. אולי, למשל, לא יהיה אפשרי להשלים רכש של סחורה או מכירות ללקוחות. עלול להעלם מידע שנוגע ללקוחות, עסקאות, ספקים, קנין רוחני, או בקיצור כל מידע שחשוב לעסק. מה שעלול להוביל לאובדן רווחים, או חמור מכך, לאובדן לקוחות. אם הפגיעה בפעילות היא ארוכה או חוזרת על עצמה, אף המוניטין של העסק עלול להפגע.

סגירת העסק

האיום החמור ביותר שמציב וירוס חזק שחודר למערכות של עסק הוא סגירת העסק. אם לעסק אין את המשאבים כדי לצלוח את הסערה הזו ולהתאושש מהאסון, הוא יאלץ לסגור את שעריו בגללו, ואז כל מה שישאר זו חרטה על חוסר ההשקעה באנטי וירוס.

תוכנות חומת אש

איומים חדשים

הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מהיר, ואיומים חדשים צצים חדשות לבקרים. אנטי וירוס חזק בשילוב עם אמצעי הגנה אחרים יעניק לכם את הכלים להתמודד מול איומים, להתגונן מהתקפות ולהשאיר את העסק מתפקד.
בשל העובדה כי רבים מאיתנו תלויים במחשבים שלנו במסגרת שעות העבודה, וקיימים איומים רבים דוגמת אלו שציינו ונוספים, יש לשמור על מערכות המחשב פעילות ותקינות בכל שעות היום.
מעבר לחומרה איכותית, יש צורך בתוכנות יעודיות שישרתו אותנו לטווח ארוך מפני התקפה של וירוסים ורוגלות העשויים לגרום נזק למחשב ולגזול מאיתנו את המידע החיוני כגון תוכנות חומת אש.

האם אנטי וירוס חינמי יכול לספק מענה הולם

קיימות בשוק שלל תוכנות אנטי וירוס חינמיות המוצעות לכל דורש. חשוב לדעת שקיים הבדל תהומי בין הגנה מוירוסים שנעשית במחשב הביתי לבין מחשבים שהם חלק ממערכות של עסקים וארגונים. המידע שנמצא במערכות הממוחשבות של הארגון הוא רגיש בהרבה ממידע הנמצא במערכת ביתית. וירוסים ותוכנות מזיקות עלולות להשבית את העסק לחלוטין, ולעיתים גם לגרור פגיעה בשמו הטוב.
על עסקים וארגונים מוטלת אחריות רבה יותר להגן על עצמם באופן יעיל ועוצמתי. לשם כך, מומחי סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים ממליצים לא להיעזר בגרסת אנטי וירוס חינמית, אלא לרכוש אנטי וירוס ברישיון המתעדכן לעיתים קרובות ומספק לבעל העסק את ההגנה הראויה.

בעת ייעוץ אבטחת מידע

כיצד בוחרים אנטי וירוס איכותי לעסקים

קיימות תוכנות אנטי וירוס רבות בשוק. כל תוכנה משווקת באגרסיביות על ידי משווקיה, ואדם שאינו מתמצא בהבדלים ביניהן עלול למצוא את עצמו נעזר בתוכנות באיכות ירודה או משלם לחינם על תוכנות ישנות.
ישנם מספר פרמטרים עיקריים שיכולים להעיד על איכותה של תוכנת האנטי וירוס לעסקים:
הגנה מפני איומים מסוכנים: האם התוכנה יכולה להגן על העסק גם מפני וירוס כופר?
עדכונים לעיתים קרובות: כל כמה זמן התוכנה מתעדכנת? האם העדכונים מתבצעים כל שבוע, חודש או יותר?

האם התוכנה תעדכן אותנו במקרה של איום

חשוב להדגיש שמנהלי ארגונים רבים מעדיפים פעמים רבות להתקין תוכנת אנטי וירוס באמצעות אחסון ושיתוף בענן, כדי להבטיח שהיא תהיה מעודכנת בכל התוכנות הרצויות, ותהיה יעילה למול ריגול, סוסים טרויאנים, התקפות האקרים שונות, פישינג ועוד.
תוכנות אלו בדרך כלל מספקות הגנה מלאה בכל הנקודות בהן הארגון פעיל: איומים על רשת האינטרנט, וירוסים החודרים לדואר האלקטרוני ומשבשים אותו, נקודות קצה בשימוש של עובדים בדרגים שונים המקבלים גישה ונתמכים לעיתים מתמיכה מרחוק ועוד. הרוגע והשקט הנפשי, כשתוכלו לדעת בכל רגע נתון שהארגון שלכם מוגן, שווה את הכל.

שירותי IT

לסיכום הדברים על אנטי וירוס

חברות ועסקים בימינו לא יכולים לקחת את הסיכון שמא יפרצו מאגרי המידע של החברה ויגנב מידע חשוב, או שמא יושבת מערך המחשוב של החברה על ידי תוכנה זדונית.
פניה לחברה מקצועית דוגמת סטארט פתרונות מחשוב המציעה שירותים מתקדמים בתחום ייעוץ אבטחת מידע ומתן השירות, תבטיח לעסק גיבוי ואבטחת המידע הרגיש ברמה הגבוהה ביותר.

מעוניינים לקבל מידע על תוכנות אנטי וירוס מומלצות? על פתרונות מותאמים עבור הארגון שלכם? צרו עמנו קשר כעת.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

רוצה START לעסק שלך ?

מעוניינים לדעת עוד על שירותי מחשוב לעסקים של IT START? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

Translate »
Call Now Button