סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

גיבוי בענן לעסקים

אנו חיים בעולם תחרותי ודינמי- הסביבה העסקית בה אנו פועלים דורשת מאיתנו יעילות, זריזות ודיוק שוטף יום אחרי יום. כל עיכוב מיותר בפעילות, יכול לגרום לנזקים כספיים ותפעוליים ואף להותיר את העסק מושבת.
איך אנחנו נכנסים לתמונה? התפקיד שלנו הוא להציע לכם פתרונות גיבוי בענן המותאמים כמו כפפה לעסק. בנינו את סל השירותים שלנו בהתאמה לעסקים בישראל, מתוך מטרה להעניק מעטפת שירותים מלאה ומספקת תחת קורת גג אחת.
אפשר לומר שאנחנו one stop shop לתמיכה אפקטיבית במערך המחשוב שלכם. נשמח לאפשר גם לעסק שלכם להתנהל על מי מנוחות ולעבוד חכם, יעיל ורגוע יותר.

או השאירו פרטים כעת!

חברת IT START עובדת בשיתוף פעולה עם אחד הספקים הגדולים בעולם לגיבוי מידע מאובטח בענן

מה תקבלו אצל IT-START?

התפקיד שלנו הוא לדאוג שהעסק שלכם יתנהל באופן תקין ללא הפרעות. חבילות השירות שלנו מכסות את כל מערך המחשוב בעסק או בארגון, כולל אבטחת מידע, גיבוי בענן לעסקים, תמיכה טכנית, ניהול שרתים, תקשורת ועוד.

תמיכה טכנית

חברת IT START מציעה תמיכה טכנית שוטפת בדגש על זמינות מיידית לפתרון התקלה, מהירות תגובה ומענה לתקלות.
לחברתנו מערך טכנאים מיומן עם ידע מקצועי ובעל הסמכות מקצועיות. צוות הטכנאים שלנו מגובה על ידי אנשי התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

תמיכה מרחוק

אנו מציעים חבילות שירותי ניהול רשת, תמיכה בשרתים, פתרון תקלות, תחזוקת תחנות הקצה והכל כל כך פשוט, בהתחברות קלה ונוחה מרחוק.
תאמינו או לא, אבל רוב קריאות השירות נפתרות באמצעות התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

שירותי אישי

אנו מעניקים מעטפת רחבה לעסקים, הכוללת שירות אנושי אישי מרגע התקלה ועד לפתירתה.
אנו מספקים שירות לאנשים, תשאלו את הלקוחות שלנו- כשאנחנו נכנסים לעסק אנחנו הופכים להיות חלק מהמשפחה.
רוצים לנסות?

ניהול תחנות והרשאות

הידעתם? מחקרים מוכיחים כי רוב זליגת המידע אל מחוץ לעסק מגיעה מעובדי החברה עצמה.
אנו מודעים לכך, ולכן דואגים למערכות ניהול הרשאות מתקדמות במיוחד לטובת השקט הנפשי שלכם.
רוצים לנסות?

מניעת תקלות מראש

איזהו חכם הרואה את הנולד.
ואנחנו אומרים- איזהו חכם, הרואה את התקלה (:
כל אנשי ה-IT שלנו הם מהנדסי מיקרוסופט מוסמכים בעלי הכשרה של MCSE שנבחרו לספק עבורכם מענה יעיל ומקצועי וטכנולוגיות מתקדמות לפתרון בעיות מראש.
רוצים לנסות?

חיסכון בעלויות

כספקי שירותי גיבוי בענן לעסקים ומכירת ציוד מחשוב לעסקים, נדאג לאתר עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר עבור מוצרי המחשוב, ולבצע את המו"מ הנדרש מול הספקים השונים בכדי להוזיל את העלויות ולחסוך עבורכם סכומים משמעותיים בכל רכש שאתם מבצעים לחברה.
רוצים לנסות?

רגע, זה עוד לא נגמר

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

מה שהלקוחות שלנו מספרים

0 +

חסימת ניסיונות פריצה בחודש האחרון

0

לקוחות חדשים

0

טקסט 

0

לקוחות מרוצים

0

אנשי צוות זמינים לשירותכם

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

חייגו כעת

077-8040307

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

גיבוי בענן לעסקים - הכל במקום אחד

גיבוי קבצים הפך להיות עניין הכרחי נוכח סכנת איבוד המידע המרחפת מעל כל משתמש מחשב. איבוד המידע יכול להתרחש בעקבות מתקפת האקרים, קובץ נגוע בווירוס, קריסת מחשב ו/או מערכות מחשוב, ריגול ועוד. איבוד מידע שכזה עלול להיות קריטי, עד כדי חדירה לפרטיות, אבדן זהות ושאר מרעין בישין. איבוד מידע הופך להיות עניין עוד יותר קריטי כשמדובר בעסק, שכן כל עסק קטן כגדול אוצר מידע הקשור בו, בפועלו, בלקוחותיו ועוד. אם חלק או יותר ממידע זה אובד ללא יכולת שחזור, עשויה להיווצר בעיה חמורה מאוד עבורו. לשם כך, כל בית עסק חייב לגבות את המידע שברשותו באמצעים שונים, בין אם באמצעות גיבוי על גבי שרת מקומי, בין אם באמצעות גיבוי בענן לעסקים ובין אם באמצעות שניהם.

גיבוי על גבי שרת מקומי

תתפלאו, אבל גם בשנת 2019 ישנם עסקים אשר בעליהם מעדיפים לגבות את המידע הקשור אליהם על גבי שרת מקומי, הנמצא פיזית בבית העסק. כעקרון, אין בכך משום רע אך יחד עם זאת יש צורך בהורדת הגיבויים הללו על גבי אמצעים חיצוניים על מנת לפנות זיכרון בשרת מעת לעת. בנוסף לכך, קיום שרת מקומי מצריך כוח אדם אשר ינטר את פעולות השרת וייתן מענה מיידי במקרה של תקלה. בעסק קטן, תפקיד זה יכול להתבצע תוך כדי ביצוע תפקיד אחר, אולי משום שאין כל כך צורך באיוש מתמיד של מערכת הגיבוי.

גיבוי בענן לעסקים – מידע ופרטים

שימוש בשירותי גיבוי על ענן הפכו בשנים האחרונות לאחד משירותי האחסנה הנפוצים ביותר ברחבי הרשת, בעיקר שירותי גיבוי בענן לעסקים, הנותנים מענה לאחסון מידע ולמעשה משחררים את עול העברת המידע משרת מקומי למתקן חיצוני על מנת לפנות זיכרון בשרת. נפח הזיכרון המוקצה לעסק יכול לנוע בין 500 GB ל-24TB ואף יותר, כמובן בהתאם לתנאי שכירת שטח האחסון.

היתרונות הטמונים בשירותי גיבוי בענן לעסקים עצומים, כגון:

  1. מאפשר שליפת מידע משרת הענן ללא היעזרות בהתקנים חיצוניים אשר אופסנו בארכיון כלשהו. הכל נמצא על גבי הענן ורק ממתין לשליפה.
  2. כל גיבוי שכזה על גבי ענן מחייב התקנה של אמצעי אבטחה מחמירים ביותר על מנת למנוע את אותו איבוד מידע שעלול להתרחש בכל רגע נתון.
  3. גיבוי בענן לעסקים ממזער נזקים שעלולים להתרחש כתוצאה מקריסה של מערכות המחשוב בחברה ובמיוחד אם המענה לקריסה זו עשוי להיות איטי למדי.
  4. כל קובץ המגובה על ידי שרתי ענן עובר בדיקה קפדנית לאיתור וסינון קבצים זדוניים העלולים לתקוף תוך כדי האחסון, מה שיכול לא רק להשפיע על הקבצים המסוימים הללו אלא גם על קבצים נוספים הנמצאים על גבי אותו השרת.
  5. גיבוי על גבי ענן מאפשר שחזור מהיר של מידע במקרה של אבדן במחשבי העסק, הן בעקבות תקלה, הן בעקבות נוזקה והן בעקבות גורמים נוספים.

שירותי גיבוי נפוצים על גבי ענן

שירותי הגיבוי הנפוצים ביותר כיום רבים הם, כגון: גוגל דרייב, דרופבוקס, מייקרוסופט ועוד מגוון עצום של חברות המעניקות שירותי גיבוי בענן לעסקים. ההבדל ביניהן הוא בעיקר מחיר לעומת שטח אחסון. בחירת שטח האחסון צריך להיעשות על סמך גודל העסק. השירותים הנפוצים הללו משמשים בעיקר לאחסנה ואינם בעלי ניהול ספציפי עבור עסק כזה או אחר המאחסן דרכן. יחד עם זאת, חברות רבות לא רק מאחסנות ומגבות מידע אלא גם מנהלות את השרת עליו מגובה המידע.

שירות זה מאפשר מעקב וגיבוי 24/7 אחר המידע המאוחסן, אחר ניסיונות החדירה למידע זה ואחר כל תקלה שעשויה להתרחש, לרבות מתן מענה מיידי לכל מקרה שעולה בשוטף מתן השירותים הללו אינו כרוך בקרבה פיזית ולמעשה פותר את בית העסק מלתחזק שרת מקומי על כל המשתמע מכך.

בחירת חברת גיבוי אמינה

כאשר בוחרים שירותי גיבוי בענן לעסקים חשוב לבחור חברה אמינה, בעלת שם והמלצות על מנת לדעת שיש למי לפנות בכל צרה שהיא. את חבילת האחסון בוחרים על פי צורכי בית העסק, כאשר תמיד ניתן להגדיל את שטח האחסון על פי הצורך וכמובן לעדכן את העלויות בהתאם. כמו כן, חובה לוודא שאמצעי האבטחה על גבי השרת מחמירים ביותר על מנת שלא להעמיד את המידע של העק בסכנת חדירה, חטיפה למטרת כופר או זליגה החוצה.

מומלץ שלמידע המאוחסן תהיה גישה נוחה לבעלי הגישה, שניתן יהיה גם לנהל ולתפעל אותו מרחוק, שירותי גיבוי בעת תקלה בשרת עצמו ואפשרות שחזור ואחזור המערכת באופן מהיר על מנת שלא לבזבז זמן יקר מדי עד להתאוששות השרת ו/או המערכת הממוחשבת המקושרת אליו.

רוצה START לעסק שלך ?

מעוניינים לדעת עוד על גיבוי בענן לעסקים של IT START? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

Translate »
Call Now Button