סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | לוגו

שירותי ענן לעסקים

סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים פועלת מעל לעשור בשוק, ומעניקה פתרון כולל לכל שירותי המחשוב והתקשורת בבית העסק. החל ממחשוב שירותי ענן לעסקים ומיגרציה, דרך שירותי תמיכה וניהול רשתות לעסקים, ניהול שרתים, וכלה בפתרונות מתקדמים של שירותי אבטחת מידע.

או השאירו פרטים כעת!

מה תקבלו אצל IT-START?

התפקיד שלנו הוא לדאוג שהעסק שלכם יתנהל באופן תקין ללא הפרעות. חבילות השירות שלנו מכסות את כל מערך המחשוב בעסק או בארגון, כולל אבטחת מידע, גיבויים, תמיכה טכנית, ניהול שרתים, תקשורת ועוד.

תמיכה טכנית

למידע נוסף
חברת IT START מציעה תמיכה טכנית שוטפת בדגש על זמינות מיידית לפתרון התקלה, מהירות תגובה ומענה לתקלות.
לחברתנו מערך טכנאים מיומן עם ידע מקצועי ובעל הסמכות מקצועיות. צוות הטכנאים שלנו מגובה על ידי אנשי התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

תמיכה מרחוק

למידע נוסף
אנו מציעים חבילות שירותי ניהול רשת, תמיכה בשרתים, פתרון תקלות, תחזוקת תחנות הקצה והכל כל כך פשוט, בהתחברות קלה ונוחה מרחוק.
תאמינו או לא, אבל רוב קריאות השירות נפתרות באמצעות התמיכה מרחוק.
רוצים לנסות?

שירותי אישי

למידע נוסף
אנו מעניקים מעטפת רחבה לעסקים, הכוללת שירות אנושי אישי מרגע התקלה ועד לפתירתה.
אנו מספקים שירות לאנשים, תשאלו את הלקוחות שלנו- כשאנחנו נכנסים לעסק אנחנו הופכים להיות חלק מהמשפחה.
רוצים לנסות?

ניהול תחנות והרשאות

למידע נוסף
הידעתם? מחקרים מוכיחים כי רוב זליגת המידע אל מחוץ לעסק מגיעה מעובדי החברה עצמה.
אנו מודעים לכך, ולכן דואגים למערכות ניהול הרשאות מתקדמות במיוחד לטובת השקט הנפשי שלכם.
רוצים לנסות?

מניעת תקלות מראש

למידע נוסף
איזהו חכם הרואה את הנולד.
ואנחנו אומרים- איזהו חכם, הרואה את התקלה (:
כל אנשי ה-IT שלנו הם מהנדסי מיקרוסופט מוסמכים בעלי הכשרה של MCSE שנבחרו לספק עבורכם מענה יעיל ומקצועי וטכנולוגיות מתקדמות לפתרון בעיות מראש.
רוצים לנסות?

חיסכון בעלויות

למידע נוסף
כספקי שירותי מחשוב ומכירת ציוד מחשוב לעסקים, נדאג לאתר עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר עבור מוצרי המחשוב, ולבצע את המו"מ הנדרש מול הספקים השונים בכדי להוזיל את העלויות ולחסוך עבורכם סכומים משמעותיים בכל רכש שאתם מבצעים לחברה.
רוצים לנסות?

רגע, זה עוד לא נגמר

אנו מתמחים בהתאמת הפתרון ללקוח. נתפור עבורכם את השירות המתאים ביותר, כך שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים ותקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים לטובת העסק שלכם.

שעון 24 שעות

שירות מחשוב לעסקים מסביב לשעון

מרכז תמיכה

תומך קבוע שמעניק לך שירות

שירות לקוחות

מענה אנושי

תמיכה טכנית

הגעה פיזית לבית העסק בתוך 3 שעות מפתיחת הקריאה.

שירות מהיר

במקרה של השבתת משרד - הגעה בתוך שעה בלבד!

אחסון, ענן

התמקצעות בפתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים, מסד נתונים

מערכת המתריעה על תקלות מבעוד מועד

מחשוב מאובטח

מערכת הבודקת עדכוני אבטחת מידע ומערכת

תמיכה בינלאומית

שירותי מחשוב לעסקים גם בחו"ל

התאמה אישית

קבלת עובד עם מינימום 3 שנות ניסיון + המלצות

קבצים

ניהול ומעקב על הרשאות גישה לקבצים ותיקיות

יעדים

נהלי עבודה מול הלקוח לתיאום ציפיות

עזרה אונליין

רשימת ציוד מחשוב ורישוי אצל הלקוח

אחסון, ענן

ניהול שרתים בענן ושרתים מקומיים

מחשוב

רכישת ציוד מחשוב וציוד תקשורת

הדפסה

ייעוץ והכוונה במדפסות לחיסכון כספי

מחיר מותאם

חיסכון בעלויות ענן ובעלויות תקשורת

אנטי וירוס

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

נטוורק

בדיקה ניהול ומעקב יומי עבור גיבויים בענן וגיבוי מקומי

אבטחה

בדיקה ניהול ומעקב יומי על ניסיונות פרימה ואבטחה.

אבטחת מידע

הגנה ושמירה על הגיבוי באבטחה משולשת

תמיכה

מתן גישה מרחוק בצורת אבטחה

חומת אש

ניהול תוכנות אנטי וירוס בענן המתקדמות בעולם

גלובלי

אחסון הקמה וניהול אתרי אינטרנט

מה שהלקוחות שלנו מספרים

0 +

חסימת ניסיונות פריצה בחודש האחרון

0

לקוחות חדשים

0

טקסט 

0

לקוחות מרוצים

0

אנשי צוות זמינים לשירותכם

בין לקוחותינו

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

חייגו כעת

077-8040307

שלחו מייל

support@start-now.co.il

כתובת המשרד

אבא אבן 15 הרצליה פיתוח, ישראל

שירותי ענן לעסקים - גישה למידע העסקי מכל מקום

בתוך המורכבות הרבה של עולם העסקים, סטארט מלווים אתכם צעד אחר צעד בשירותי מחשוב ענן עם טכנולוגיות ענן מתקדמים, המבוססים על שרת וירטואלי הממוקם בחוות שרתים וירטואלית מרוחקת של שרתים ישראלים או חיצוניים. שרת זה מהווה תחליף לשרת המקומי, ומאפשר לכם לגשת אליו ולמידע העסקי, בכל זמן ומכל מקום. חברת סטארט פתרונות מחשוב מציעה חבילות מקיפות המותאמות לצרכי העסק או הארגון, בעלות אטרקטיבית ומשתלמת.

מה הם שירותי ענן לעסקים

מחשוב ענן הוא למעשה שם כולל לכל פעולות המחשוב המתבצעות בשרת חיצוני ("ענן"). אם בעבר, חברות וארגונים הזדקקו לשרתים פרטיים משלהן על מנת לאחסן מידע, וכן ברשת פנימית כדי לחבר את כל המחשבים למחשב אחד מרכזי בו מאוחסנים הקבצים, בעזרת מחשוב ענן ניתן להסתפק אך ורק בחיבור לאינטרנט. העבודה על מחשוב ענן, מאפשרת לכל בורג וחוליה בעסק לגשת לקבצים המאוחסנים בענן מכל מקום.
במהלך השנים, פותחו שירותים רבים המתאימים לארגונים ולעבודה בענן: תוכנות ניהול נתונים כמו CRM ופריוריטי, שירותי אופיס 365 לעסקים הניתנים בענן ועוד ועוד.

למעשה, יתכן שאתם כלל לא מודעים לכך, אך אפליקציות רבות שאנו נעזרים בהן על בסיס יומי הן למעשה שירות ענן- דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, גוגל דרייב ועוד. למעשה, כמעט כל תוכנה שניתן לקבל אליה גישה ולהעזר בה בלי הצורך להתקין אותה על המחשב שלכם.

אחסון בענן, פתרונות ענן

כיצד שירותי ענן יכולים לסייע להתנהלות השוטפת של העסק / הארגון

זמינות– שירותי ענן מאפשרים לכל השותפים בארגון, מדרג המנהלים ועד לעובדים להתחבר אל השרת המרכזי לשליפת המידע באופן מידי וכן לקבל תמיכה מרחוק במקרה שצצה לה בעיה.

חסכון משמעותי בעלויות– בניגוד לרכישת שרת ייעודי, המצריכה השקעת כספים רבה וכוללת מערך מחשוב שלם, מחשוב ענן מאפשר לבעלי הארגון או העסק חסכון משמעותי בעלויות, כיון שמדובר רק בהשכרת השירות הרלוונטי ביותר.
מיקום השרתים– חיבור העסק לשירותי מחשוב בענן וניהול השרתים בדרך כלל כולל גם חיבור לחוות שרתים מרוחקת, תנאים מיטביים לאחסון המידע ואבטחתו.

שדרוגים בצורה קלה ופשוטה– במידה ואתם מעונינים לשדרג את המידע או את התוכנות המשמשות את בית העסק, השרת הייעודי יחייב אתכם לעבור תהליך הטמעה מורכב ויקר. בטכנולוגיית מחשוב ענן על מנת לבצע שיתוף ואחסון בענן פעולה זו נחסכת מכם כל הטרחה הזו, והשדרוגים מתבצעים באופן שוטף על ידי הספק ללא מאמץ נוסף מצידכם.

תמיכה טכנית שוטפת– חברות רבות המספקות שירותי מחשוב ענן לעסקים, כולל חברת סטארט פתרונות מחשוב מתקדמים, מציעות תמיכה טכנית מסביב לשעון בכל תקלה או בעיה.

איך זה עובד בפועל

נביא דוגמא מהשטח כדי לסבר את האוזן– אנשי מכירות העובדים בשטח, לא יזדקקו לשוב למשרד כדי להתעדכן בתיק הלקוח. יש להם מחשב נייד, דרכו יוכלו לגשת למייל שלהם, כשהמסמכים והתוכנות הייעודיות מתעדכנים בזמן אמת בשרת המרוחק.

כל זאת, מבלי לרכוש שרת פיזי המתאים לצרכים שלהן: שרת דואר, מערכת הפעלה לשרת, אנטי וירוס, הגנות שונות, פתרונות קירור לשרת ועוד ועוד. כל אלו כרוכים בתחזוקה קבועה ועלויות משתנות, שמכבידות מאוד על כיסו של בעל העסק. על ידי מעבר לשרת וירטואלי בענן, יכול בעל העסק לחסוך סכום נכבד כל חודש.

אצבע נוגעת בענן

כמה טיפים לבחירת שירותי ענן לעסק

בעלי עסקים רבים חוששים לבצע את הצעד הראשון, ולהצטרף לפתרונות שירותי הענן. כל עסק חושש שבשלב מסוים תתגלה פרצת אבטחה שמשמעותה גניבת מידע בעל משמעות כלכלית עצומה. כדי לסייע לכם לבחור נכון, ריכזנו מספר טיפים שימושיים לבחירת שירותי ענן לעסק. לגזור ולשמור:

בדקו מה בדיוק אתם מקבלים– בבואכם לבחור ספק שירותי ענן, פרטו בפניו את כל הדרישות הייחודיות של הארגון שלכם בלי להחסיר אף פרט חשוב בדרך. כל הסוגיות של סוג המידע שברצונכם לשמור, סודיות, איומי אבטחה וצרכים נוספים, אמורים לעלות על השולחן כבר בשלב הראשוני.

גיבוי איכותי המבטיח אבטחה מלאה– אתם וודאי יודעים עד כמה חשוב לגבות, אבל לא תרצו כמובן להתעסק עם הגיבויים הללו בעצמכם. הכי טוב להעזר בספק הנעזר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענן: גיבוי DR. גיבוי זה מתבצע תדיר ובאופן אוטומטי על ידי שכפול וגיבוי מערכות המחשוב הקיימות של העסק.
ענן ציבורי ,

ענן פרטי או ענן היברידי?– בקשו מהספק להסביר לכם את ההבדל בין סוגי העננים הקיימים בשוק, ובררו איזה סוג של ענן מתאים ומשתלב עם צרכי העסק שלכם. כך למשל, ענן ציבורי (Public Cloud) משרת מספר ארגונים באמצעות מרכז מחשבים. זה סוג שירותי הענן הנפוץ ביותר עבור עסקים ברמת ה-SME וה-SMB. זאת לעומת ענן פרטי המשרת ארגון או עסק אחד בלבד.

אחסון ושיתוף בענן לקבצים במחשב

מה אתם מקבלים

אם הארגון שלכם עדיין לא התחדש בשירותי מחשוב מתקדמים בענן, אף פעם לא מאוחר מדי.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לשירותי מחשוב ענן ולקבל:
שרת פרטי שיעניק לכם פתרונות מתקדמים בעלות נמוכה- זאת מבלי שתזדקקו לבצע השקעה כספית מהותית על חומרות ותוכנות נוספות בכל פעם שהמערכת תעבור שדרוג בעתיד.

כך תוכלו לקבל מענה חסכוני מאוד, המותאם מצד אחד לתקציב החברה שלכם ומצד שני מותאם לצרכים הייחודיים שלה, כולל: התקנת יישומים ואפליקציות, בחירה בין מספר מערכות הפעלה, גישה לאפליקציות לכל עובד, שרתי לינוקס למגוון תוכנות בארגון ועוד.

חשוב להדגיש כי כל השרתים והמערכות שלהם הינם מהירים מאוד, יושבים באתרים בארץ או בחו"ל של חברות ידועות, ופועלים לפי הסטנדרטים המתקדמים ביותר של אבטחת מידע.

אחסון אתרים וגיבוי התוכן בענן– אנו מספקים פתרון מקצועי לגיבוי המידע החיוני עבור הארגון ואחסון האתרים בשרת איכותי ומהיר. המידע שלכם הוא הבסיס עליו מתקיים העסק, ולכן חשוב לשמור עליו בכל מחיר. מאידך, הוא בדרך כלל תופס לא מעט מקום על המחשבים הניידים, הסמארטפונים והטאבלטים ומקשה על המשך עבודה רצופה.

אנו מספקים שירות גיבוי לתכנים ולמידע בענן באופן שוטף, שירות זה יאפשר לכם לשלוף את המידע בקלות וכן לשתף אותו בעת הצורך באופן מהיר יחסית. והכי חשוב- תוכלו להתנהל בראש שקט מתוך ידיעה ברורה שהמידע החשוב ביותר בארגון מגובה תמיד.

תיבות דואר בענן– המערכת שלנו מפחיתה מבעל העסק התעסקות מיותרת בשרתי דואר, שעלויות ההתקנה והתחזוקה שלהם הן גבוהות במידה משמעותית. ניתן לגשת לתיבת המייל מכל מקום ומכל טלפון חכם דרך ממשק ידידותי למשתמש.

שירותי אנטי ספאם לעסקים– מתוך ידיעה שהמידע שהארגון אוגר הוא משאב יקר, יש צורך להגן עליו מפני חדירת גורמים מזיקים ווירוסים שעשויים לגנוב מסמכים חסויים, ולהשתמש במידע בצורה לא ראויה.
שירות אנטי ספאם לעסקים הינו שירות חדשני ומבוקש, המסנן באופן אוטומטי את רוב דואר הזבל, ומפחית את העומס מרשת האינטרנט של הארגון. השירות מעניק ניקוי ספאם ווירוסים לתיבות הדואר בעסק, העלולים להשבית את הרשת כולה.

רוצים לשאול שאלה או להתייעץ? המומחים שלנו עומדים כאן לרשותכם.

שירותים טכנולוגיים נוספים של החברה

רוצה START לעסק שלך ?

מעוניינים לדעת עוד על שירותי מחשוב לעסקים של IT START? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

Translate »
Call Now Button