אופיס 365 לעסקים

אופיס 365 לעסקים

מסתבר שרוב השוק העסקי בארץ ובמדינות רבות בעולם מעדיף את מוצרי מיקרוסופט. הסיבה היא החיבור ההדוק והשקוף של הטכנולוגיות בענן בין רוב המערכות העסקיות (אופיס 365) לדוא"ל, למערכות התקשורת והטלפוניה בענן, והעבודה הקבוצתית בשירותי ענן נלווים כמו TEAMS.
שירות אופיס 365 לעסקים משלב את כלי העבודה המוכרים לכולנו מהMicrosoft Office בהתאמה לאופי וסוג הארגון. כל משתמש בארגון יוכל לייעל את עבודתו עם מגון כלים מתקדמים, כמו התחברות לשירותי דואר בענן לעסקים אשר מקוון מכל מקום, גישה למתכנן אירועים (Planner), פתרונות ענן של גיבוי בענן לעסקים ואפליקציות חדשניות לשיתוף ידע, דו"חות, הודעות מידיות, תיאום פגישות ועוד.

תשתיות הענן של מיקרוסופט אופיס 365 לעסק, מאפשרות נגישות מירבית מכל זמן או מכשיר, וחוסכות באחזקת ניהול שרתים שירותים ותיבות דוא"ל, תוך שמירה על עלות ברורה חודשית קבועה לפי כמות משתמשים.

בעת ייעוץ אבטחת מידע

יתרונות במעבר לאופיס 365 לעסקים

שירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר ותמיכה בתקני הפיקוח
שימוש באפליקציות אופיס המוכרות, באופן נגיש וידידותי מכל מקום ובכל מכשיר
שירותי ענן לעסקים נלווים המסייעים לייעל את העבודה בארגון, דוגמת:

Microsoft Teams– שירות צ'ט מתקדם לארגון ועבודה בענן וכן בשיתוף קבצים. בעבודה עם השירות, ניתן לרכז את כל האנשים המתאימים בארגון במקום אחד ולאפשר להם גישה מהירה למסמכים וכלים מרכזיים.

One Driveאחסון ושיתוף בענן לקבצים

תוכנות אופיס בענן– רישיונות חודשיים עבור כל תוכנות האופיס המוכרות: Word, Excel, Outlook ועוד, ללא צורך להתקין את התוכנות על כל מחשב בנפרד.

תיבות דואר גדולות – מינימום 50 גיגה אחסון נוסף לקבצים

ניהול רשיונות תוכנה– שירות דוא"ל בענן כולל את כל הרשיונות, וניתן לפרוס את אותה הגרסה לחברה כולה. בעת שדרוג גרסה אצל הספק הראשי, כל העובדים יקבלו שדרוג למחשב שלהם בו זמנית
סנכרון מלא מכל מחשב או מכשיר לאנשי הקשר ותיבת הדואר
עדכוני גרסה מתעדכנים תדיר ובאופן שוטף, אין צורך לרכוש תוכנות נוספות

אופיס 365 לעסקים בטאבלט

מערכת אנטי וירוס מתקדמת מובנית בשירות

נפח תעבורה גדול– שירותי האופיס מאוחסנים בחוות השרתים של מיקרוסופט המספקת נפח תעבורה מהיר ורחב במיוחד
עלות חודשית ברורה לפי המשתמשים בעסק או בארגון (אין הפתעות).

היתרון המרכזי ביותר- אבטחת מידע

הדעה הנפוצה והרווחת היא שמעבר הארגון או העסק לענן אינו בטוח, כיוון שהוא עלול לחשוף את הארגון למתקפות סייבר והאקרים שיכולים להגיע למידע הרגיש.
בפועל זה בדיוק להפך. רוב מתקפות הסייבר והפריצות לארגון מתרחשות ברשת הפנים הארגונית או במחשב יחיד של אחד העובדים בארגון, ולכן שמירה של כלל המידע בענן הוא יעיל ומאובטח הרבה יותר מאופציות אחרות של שירותי אבטחת המידע.

לרוב העסקים והארגונים בארץ אין את הידע הנדרש ואת תשתיות התקשורת המתאימות כדי להגן על הנתונים שלהם באופן מלא. לעומת זאת, שירותי האחסון והגיבוי בענן של חברת מיקרוסופט עומדים בכל תקני האבטחה המחמירים ביותר בעולם.

משרד, עבודה

סוגי רשיונות במערכת אופיס 365

אופיס 365 Business– חבילה מקיפה עם רישוי אופיס בלבד, הכוללת עדכוני תוכנה ואופציה להתקנה עבור 5 מכשירים לכל משתמש. חבילה זו רלוונטית לעסקים או ארגונים שאין להם רישיון אופיס, ומפעילים את שרת הדוא"ל באופן מקומי.
Exchange P1– תיבת דוא"ל גדולה במיוחד בנפח של 50GB כולל סינון דואר זבל ושאנו לא צריכים. חבילה זו רלוונטית לעסקים או ארגונים שיש ברשותם רישוי אופיס, וזקוקים לשירות דוא"ל בענן בלבד.
אופיס 365 Business Premium– החבילה המתקדמת ביותר של מיקרוסופט, הכולל חבילת אופיס מקיפה הניתנת להתקנה עד 5 מחשבים למשתמש, יחד עם מערכת דוא"ל בענן בנפח של 50GB. רישוי זה מספק מענה נרחב לארגונים.

פיצ'רים מתקדמים ותכונות חדשות ההופכים את העבודה ליעילה יותר

אופיס 365 מגיעה עם שלל כלים אפקטיביים, שיהפכו אתכם ואת העובדים בחברה לפרודוקטיביים יותר. לפניכם חלק מהם:

  • שיתוף בזמן אמת ( Word, Excel,PowerPoint)- אחד הכלים האפקטיביים של אופיס מאפשר לשתף פעולה באופן מקוון עם שאר העמיתים בחברה. כך תוכלו לצפות בשינוים המבוצעים מיד כשהם מתרחשים, בזמן אמת.
  • Outlook + Calendar – גישה מאובטחת מכל מקום למייל, וללוח הפגישות.
  • Planner– כלי חכם של מיקרוסופט המאפשר לאנשי הצוות בארגון להקצות פעילויות, לגבש תוכניות חדשות, לשתף קבצים ולשוחח בצ'אט על פרויקטים משותפים
  • Teams– סביבת עבודה חדשנית מבוססת צ'אט קבוצתי, ואפשרות לרכז את כל האנשים המתאימים במקום אחד ולאפשר להם גישה מלאה ומהירה למסמכים וכלים מרכזיים.
  • Skype for business– אפשרות להעברת הודעות מידיות ותיאום פגישות באמצעות Skype. ניתן להשתמש בתכונה זו גם כדי לשוחח בצ'ט, לשתף מסכים ולנהל שיחות וידאו עם העמיתים לעבודה.
  • אחסון One drive– ניתן לעבוד במצב לא מקוון ולהעלות מאוחר יותר את העבודה. האחסון מסונכרן עם המכשירים שלכם, כך שתוכלו לעבוד במצב לא מקוון בקבצים שונים. ברגע החיבור לאינטרנט, הגרסה העדכנית ביותר תועלה לאחסון שלכם.
  • SWAY– כלי חדשני המאפשר ליצור בקלות מהמחשב או מהסמארטפון דו"חות אינטרקטיביים, מצגות, סיפורים אישיים ועוד, בצורה קלה ונוחה.
  • המרה פשוטה ל-PDF – סיימתם לערוך את הגיליון האלקטרוני או המצגת במחשב? תוכלו לשמור אותו כמסמך PDF בצורה פשוטה ביותר, ללא צורך בהורדת תוכנות מיוחדות.
שירותי אבטחת מידע למחשב

הסבת הארגון שלכם לאופיס 365 באופן מהיר, ללא הפרעה לפעילות השוטפת

אופיס 365 מכילה את מיטב התוכנות המוכרות מבית מיקרוסופט בתוספת תוכנות חדשות המייעלות את העבודה בארגון. לרשותכם כלים לשליטה מלאה בהוצאות על רישוי וניהול מלא של חשבונות המשתמשים, לצד האפליקציות המוכרות והמובילות.
בהגיעכם לשלב בו יש צורך בייעול העבודה בארגון או העסק, עליכם לבחון את שלל האופציות שהובאו לפניכם כאן למעלה.
בנוסף, מומלץ לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים בכדי לבדוק את כדאיות רכישת אופיס 365 לעומת רישיון לתוכנה יחידנית של אופיס:
לכמה זמן נזדקק לתוכנות?
מה הם היישומים המרכזיים להם נזדקק?
כמה עובדים המתעתדים להעזר ביישומי אופיס יש בחברה?
מי מעניק שירות או אחריות?

אחסון בענן, פתרונות ענן

תוכניות מיקרוסופט 365 בענן- בחרו את התוכנית המועדפת עבור הארגון שלכם

תוכניות אופיס 365 שבחרנו להציג כאן, הן התוכניות המומלצות ביותר לארגונים ועסקים:

(הייתי הולכת על שילוב באתר של קוביות בסגנון הזה, כדי שעסקים וארגונים יראו את האופציות)

בסטארט פתרונות מחשוב מתקדמים נוכל להסב את העסק או הארגון שלכם לעבודה בענן, במהירות וביעילות, ללא תקלות או הפרעה לפעילות השותפת.
אם תחשבו על כך לעומק, אין פתרון משתלם יותר. במקום להפעיל שרתים, לשלם על תחזוקה רבה בכל אחת מהמערכות השונות, כוח אדם, גיבויים ועוד, תוכלו להתחבר למערכת אחת שתאפשר לכם לנהל את כלל המידע ושיתופי הקבצים בארגון בעלות סבירה לחלוטין.

אנו מעניקים ייעוץ לחברות וארגונים, להתאמה מירבית של השירות. מיטב המומחים שלנו עומדים לשירותכם לייעוץ בחינם.

קראו גם את המדריכים הבאים

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים אנו חיים בעולם תחרותי ודינמי- הסביבה העסקית בה אנו פועלים דורשת מאיתנו יעילות, זריזות ודיוק שוטף יום אחרי יום. כל עיכוב מיותר

טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?