שירותי IT לעסקים

שירותי IT

שירותי IT לעסקים הם למעשה כל האמצעים הטכנולוגיים המסייעים לארגונים ועסקים בארץ ובעולם, בניהול מידע לסוגיו השונים. הם כוללים מגוון רחב של שירותים טכניים הקשורים לתכנון, הקמה וניהול של מערכות המחשוב בארגון או בעסק.
בתהליך הקמת מערך IT לעסק או ארגון, מאופיינים צרכי החומרה, התקשורת, התשתיות, האבטחה, מערכות המידע והשירות השוטף הנדרש כדי לעמוד במטרות הארגון ורתימת הטכנולוגיה להצלחת הארגון.
אנו בחברת סטארט פתרונות מחשבות מתקדמים, נשמח לייעץ ולייעל את תהליכי המחשוב הקיימים בחברה, ולא רק לעסוק בתחזוק הקיים. עם חדשנות טכנולוגית ואצבע על הדופק בכל הנוגע לפתרונות המתקדמים ביותר, נשמח להעניק לכם פתרון מושלם עבור העסק שלכם שיהפוך את העבודה לקלה ונוחה יותר.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
שירותי IT לעסקים

שירותי IT לעסקים וארגונים – למען היעילות

כל עסק או ארגון, קטן או גדול, ובכל תחומי הפעילות (חברות סחר, מפעלים, חברות טכנולוגיה, משרדי עו”ד ועוד) נעזרים בשירותים בסיסיים או מתקדמים של מערכות מידע, כגון פלטפורמות שיתוף קבצים, מערכת הנהלת חשבונות, מערכת ERP דוגמת פריוריטי, דואר אלקטרוני ומערכות ייעודיות נוספות. על מנת להבטיח שכלל העובדים והפעילים בארגון יוכלו להשתמש במערכת המחשוב בצורה מהירה, מאובטחת ונוחה יש לתכנן ולתחזק את מערכות המחשוב באופן רציף, ולשם כך נזדקק בדרך כלל לשירותי IT מקצועיים וזמינים.
השימוש בשירותי IT יאפשר לכל הדרגים בעסק או בארגון לקבל תמיכה מידית במקרה של תקלות, כשכל המידע החיוני מגובה בצורה רצופה.

זקוקים לייעוץ? השאירו פרטים!
בדיקת מחשב

שקט נפשי אי אפשר לרכוש בכסף

בין אם אתם מנהלי חברה ובין אם אתם עובדים בדרגים נמוכים, וודאי תסכימו כי המוצר החשוב ביותר בעסק או בארגון, שלא שייך לקנותו בכסף הוא שקט נפשי. שקט נפשי בארגון או בעסק מאפשר לכל בורג במערכת לבצע את עבודתו בשלווה, מתוך ידיעה כי גם המערכת תתפקד באופן מיטבי בכל מצב.
כל אחד מעשרות הלקוחות של חברתנו יודע שבאפשרותו להתמקד בעבודה ובעשיה העסקית ולסמוך על כך שיש מי שדואג שכל הציוד, הרשתות והכלים המתקדמים יעבדו כמו שצריך.

במסגרת שירותי IT אנו מספקים:

ייעוץ בבחירת תשתיות ופתרונות מחשוב מתאימים
סטארט נמצאת בחזית הידע המקצועי בתחום הטכנולוגיה. אנו ערוכים לספק ללקוחותינו את הפתרונות המקיפים ביותר בתחומי המחשוב.
כשמאחורינו ניסיון של למעלה מעשור, נשמח לייעץ לכם בכל הנוגע לפתרון המחשוב המתאים עבור העסק או הארגון, החל מתשתית הגיבוי הבסיסית, דרך חבילת אופיס 365 לעסקים וכלה בביצוע מעבר לפתרונות מחשוב לעסקים בהתאמה לצרכי הארגון.
הייעוץ לוקח בחשבון את מבנה מערך המחשוב הקיים, את גודל הארגון, את התקציב ואת חזון העסק.

מניעת תקלות מבעוד מועד
צוות סטארט מפעיל כלים מן המתקדמים בענף לניטור מערכות המחשוב והתקשורת בארגון. מערכות אלו מאפשרות זיהוי פוטנציאל לתקלות בזמן קצר, המאפשר טיפול מונע מבעוד מועד.
הניטור מקיף את כלל מערך המחשוב בארגון – ממחשב העובד הזוטר ביותר ועד למערכות הליבה של הארגון.

תמיכה צמודה לאורך כל הדרך
סטארט תספק לכם שירותי טכנולוגיית מידע ברמה גבוהה, על ידי מערך טכנאים מלא.
השירות והתמיכה זמינים עבורכם בשעות הפעילות, 6 ימים בשבוע, וכך למעשה עלות הקמת צוות ייעודי למטרה זו נחסכת מכם, שכן אתם משלמים רק עבור השירות אותו אתם מקבלים.
טכנאי מטעמנו יבדוק את מהות התקלה, יבחן את מקורה וינסה לסייע לכם בזמן אמת. ברוב המקרים, ניתן יהיה לטפל בתקלה גם מרחוק על ידי השתלטות על המחשב.

יצירת מערך מחשוב שלם ומוקפד
הצוות שלנו יבנה עבורכם מערך טכנולוגי חכם, תוך יצירת ארכיטקטורת מחשוב כוללת, מקיפה ומותאמת עבורכם.
בסיום התהליך, לאחר שיהיה ברשותכם מערך מחשוב חכם ויעיל, המצויד בתוכנות ובכלים המתאימים שיקלו על העבודה בארגון, תוכלו לחוש בקלות את השיפור בעבודה היומיומית.

חומת אש לעסקים
אנו מסייעים להעביר את חדר השרתים במלואו לענן המחשוב. כך ניתן להתנתק מהתלות בשרתים הפיזיים, במערך האחסון ובתשתית החשמל והקירור בחדר השרתים, ולעבור למערכת יעילה יותר בזמינות גבוהה ללא נקודות כשל.
היתרון המרכזי בשירות זה הינו אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר – המידע הארגוני יקר הערך פרוס במספר העתקים במתקנים פיזיים מאובטחים שונים, וכולל גם אתר גיבוי לכל צרה שלא תבוא. קראו עוד על חומת אש.

ייעוץ וליווי פרויקטי IT
אנו פועלים לבניה, תכנון והקמה של מערך שרתים חדש בארגון או בעסק שלכם. נדע לבחור עבורכם את השרת המתאים ביותר, שיתאים כמו כפפה ליד מבחינת מחיר, מקצועיות והבנה עסקית.
בנוסף, אם הגעתם להחלטה שיש צורך לעבור משרד או לעבור לענן, נשמח ללוות אתכם בפרויקט – מערך טכנאים יעמוד לשירותים החל מייעוץ בנוגע לפתרון המתאים עבורכם ועד להטמעה המוצלחת.

מערך התאוששות מאסון
מערך התאוששות מאסון כולל יצירת עותקי גיבוי אוטומטיים של מסמכים ומידע יקר ערך עבור החברה. השירות כולל משאבי אחסון, מחשוב ואבטחת מידע שיסייעו ברגע האמת לביצוע פעולות נדרשות להתאוששות מאסון, תוך ניצול אפשרי שכל כל משאבי הענן והתקשורת.
השירות מוצע למערכות Windows או Unix מתוך מתן מענה מערכתי מקיף לטובת מזעור נזקים עתידיים.

כל שירותי ה-IT להם העסק שלכם זקוק, במקום אחד

אנו מאמינים במתן שירות איכותי שנמדד לא רק בזמן תגובה מהר כאשר מתרחשת תקלה, אלא גם במערכות מיוחדות של ניטור ובקרה המבצעות בדיקה וסריקה מקיפה של מערכות המחשוב 24/7 ובכך ממזערות את הצורך בהגעת טכנאים ובתקלות רבות המשביתות את הארגון.
פתרונות ה-IT שלנו משאירים לכם את פעילות הליבה של החברה, ללא דאגה מיותרת למחשב כזה או אחר.
שילוב מערך שירותי IT מקצועיים מטעם חברה המתמחה במערכות מידע, יתרום להתנהלות יעילה יותר של מערך המחשוב הקיים בחברה ולהצלחת הארגון. האפשרות לאתר בקלות כל בעיה בכל רגע נתון, ובכל מחשב בארגון או בעסק המחובר לרשת היא יתרון עצום שלא מתאפשר ללא השירות.

מעונינים לדעת יותר על שירותי IT של סטארט פתרונות מחשוב? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת.

שירותים נוספים שיתנו לכם שקט נפשי

סטארט - שירותי מחשוב לעסקים | אייקון

חברת סטארט שירותי מחשוב – מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים לעסקים וחברות. בנוסף, ניתן למצוא אצלנו חבילות משתלמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד..!

השאירו פרטים
סטארט ברשת

תוכן עניינים

המאמרים החדשים באתר
תודה
תודה

​תודה שהשארת פרטים אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי! הטלפון שלנו: 1800-300-611 “זקוקים לתשתית מחשוב בבית העסק שלכם? מחפשים צוות טכנאים שיעבוד איתכם באופן שוטף? צרו

טכנאי רשתות אינטרנט
טכנאי רשתות אינטרנט

טכנאי רשתות אינטרנט נחשב לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה והעובדים בתפקיד זה נחשבים לעסוקים ביותר, הודות לעובדה הפשוטה שאין כמעט בתי עסק הפועלים ללא

טכנאי רשתות תקשורת
טכנאי רשתות תקשורת

רשתות תקשורת הן כיום אולי הדבר החשוב ביותר בניהול ארגוני תקין וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המידע העובר בארגון עובר באמצעות רשתות אלה. ללא קיומם ותקינותן

טכנאי רשתות מחשבים
טכנאי רשתות מחשבים

רשת האינטרנט קיימת בכל מקום ופרוסה כמעט בכל העולם עד כי נדמה שהייתה כאן תמיד והפכה חלק בלתי נפרד מחיינו. כתוצאה מכך, רוב המידע כיום

פתרונות it
פתרונות it

המונח IT מתייחס לטכנולוגיות מידע והינו תת קטגוריה בכלל שירותי המחשוב בכל ארגון. למעשה, במהלך שני העשורים האחרונים, כל המידע הארגוני עובר לרשת ואט אט

Call Now Button
פתיחת ההודעה
1
זקוקים לתמיכה?
היי, שמי גילי - מנהל חברת IT-START, ואני כאן כדי לתת תמיכה ושירות. במה אוכל לסייע?